Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Ważna uwaga dotycząca moderacji na forum

Status
Zamknięty.

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
911
Od "płaczu" @Zeno po jego usuniętych postach walnąłem sobie 50 km na rowerze, wypiłem dwa piwa, wchodzę z ciekawości na pzd, a ten nie odpuszcza. Co za koleś..
Odpisałbym ci elokwentniej, ale po co, skoro i tak al mi zaraz to usunie. Lepiej dalej się skarż lub uzywając twojego zwrotu "płacz", jak to zrobiłeś w swoim ostatnim poście, który al na wszelki wypadek zaraz usunął po napisaniu.

MLJ

Bardzo aktywny
Polubienia
120
Odpisałbym ci elokwentniej, ale po co, skoro i tak al mi zaraz to usunie. Lepiej dalej się skarż lub uzywając twojego zwrotu "płacz", jak to zrobiłeś w swoim ostatnim poście, który al na wszelki wypadek zaraz usunął po napisaniu.
Człowieku, lecz się. Siedzisz cała piękną sobotę i nie możesz podarować administratorowi że Ci jeden czy dwa posty usunął. Kłócisz się o byle gówno jakby Ci pół rodziny wymordowali..

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
911
Człowieku, lecz się. Siedzisz cała piękną sobotę i nie możesz podarować administratorowi że Ci jeden czy dwa posty usunął. Kłócisz się o byle gówno jakby Ci pół rodziny wymordowali..
Nie o jeden czy dwa tylko o kilkadziesiąt (trudno to teraz zliczyć), w których mi w taki czy inny sposób grzebał w ciągu ostatnich dwóch lat. Także nie martw się o mnie, bo już kończę tę przygodę i nie będę tu marnował czasu, bo już wystarczająco dużo na forum go zmarnowałem przez kilka lat.
Teraz poczekam na twoje "wartościowe" posty. :szydera

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
234
Panowie jest week. Warto zluzować trochę bo przy okazji prestiż tego Forum obrywa rykoszetem. Proponuję otworzyć po browarku i za zgodę się napić. Zróbmy to solidarnie np. o 21 i tym akcentem zakończcie tę dyskusję.

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
911
Panowie jest week. Warto zluzować trochę bo przy okazji prestiż tego Forum obrywa rykoszetem. Proponuję otworzyć po browarku i za zgodę się napić. Zróbmy to solidarnie np. o 21 i tym akcentem zakończcie tę dyskusję.
Spoko, ja właśnie skonczyłem. :)
:francuz

al

The janitor
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
2056
To aby być konsekwentnym, powinieneś usunąć również posta MLJ. Na (nie)zależnej.pl też sama agitka (dla jednych brednie, dla innych nie), która do tematyki forum nic nie wniesie :)
Gdybym miał być konsekwentnym to powinienem skasować 90% postów :)

Status
Zamknięty.