Wasze ulubione programy do kompresji i dekompresji

A

Anonymous

Z darmowych jak przedmówca 7-zip a z płatnych WinRAR nawet mam lickę którą wygrałem (tylko niestety licencję mam tylko i wyłącznie na wersję 4.10 :() i tu mnie boli.
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
WinRAR :)
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Chyba tak jak większość - WinRAR
:)
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144

Łukash

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
118
Reakcje/Polubienia
0
FreeArc ,7Zip.
 

s22secando

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
7-zip - po trochu i z przyzwyczajenia, ale głównie to z szybkości obsługi archiwów (porównując np. otwieranie archiwum z masą małych plików w 7-zipie i np. PeaZipie widać było od razu różnicę na korzyść 7-zipu).

Poza tym prosty wygląd programu (dla niektórych odstraszający, ale po dłuższym czasie pracy nie można się odzwyczaić od niego :D - jakoś nie widzę tego programu z jakimiś ładnymi dopracowanymi ikonami), skuteczność kompresji też idą na plus dla 7-zipu.
 

JKCovers

Wygadany
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
Od lat wiernie używam WinRAR i sobie chwalę, jakoś nie mam przekonania do innych programów ;).
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2231
Reakcje/Polubienia
786
Miasto
Hajnówka
Widzę , że niedocenionym niestety przez wszystkich programem jest Universal Extractor, którym można wypakować wszystko, nawet instalatory programów. Niestety ma jeden mankament , mianowicie nie można nim utworzyć archiwum , chyba że z linii poleceń wykorzystując niektóre moduły. Dlatego podstawowym programem do pakowania ciągle u mnie jest WinRar i systemowy folder skompresowany zip.
 
Do góry