Wasze ulubione programy do optymalizacji PC

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Rejestr znakomicie czyści , w 10 znalazł mi ponad 3000 kluczy i sporo śmieci , o dziwo po zabiegu 10 szybciej się uruchamia :zaciesz
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
PrivaZer czasami. Często używam JetClean. Teraz darmowy, można po zainstalowaniu utworzyć portable, potem odinstalować. W nim oprócz czyszczenia korzystam z tworzenia punktów przywracania, z odbudowy sieci i optymalizacji łącza. JetClean najlepiej czyści śmieci w rejestrze. Pierwsze użycie - to tysiące wpisów i takie przyspieszenie komputera, że szok. No i ponad siedem lat sprzątam tym właśnie. Był jako płatny program, teraz jest uwolniony free. Nigdy nie zepsuł niczego na laptopie, na pc i jeszcze takim małym komputerku acer revo.
Trzymam jeszcze stary regseeker 2,57. Jeszcze ta wersja pozwala dokładnie czyścić rejestr.
Taki ccleaner, to teraz malware group. Używam starszej wersji portable bez malware, która nie otwiera portów i nie łączy się z piriformem.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35387
Reakcje/Polubienia
24420
Miasto
Trololololo
PrivaZer czasami. Często używam JetClean. Teraz darmowy, można po zainstalowaniu utworzyć portable, potem odinstalować. W nim oprócz czyszczenia korzystam z tworzenia punktów przywracania, z odbudowy sieci i optymalizacji łącza. JetClean najlepiej czyści śmieci w rejestrze. Pierwsze użycie - to tysiące wpisów i takie przyspieszenie komputera, że szok. No i ponad siedem lat sprzątam tym właśnie. Był jako płatny program, teraz jest uwolniony free. Nigdy nie zepsuł niczego na laptopie, na pc i jeszcze takim małym komputerku acer revo.
Trzymam jeszcze stary regseeker 2,57. Jeszcze ta wersja pozwala dokładnie czyścić rejestr.
Taki ccleaner, to teraz malware group. Używam starszej wersji portable bez malware, która nie otwiera portów i nie łączy się z piriformem.
Kuknij sobie HDcleaner,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

fajny, darmowy, aktualizowany i dobra alternatywa dla JetCLean który ostatnią aktualizację miał na początku 2016.
 
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Sprzątam też w rejestrze, używając Ashampoo WinOptimizer 6 (pełna wersja dodana do jakiejś gazety), WinUtilities (z giveaway), 360 Amigo System Speedup ( z tego samego źródła, co WinUtilies).

Odradzam Wam używanie 360 Amigo System Speedup, bo kiedyś go użyłam i pousuwał mi pliki, które bynajmniej nie były śmieciami, w tym różne pliki tekstowe... Przywracanie systemu nie pomogło i tamte pliki zostały na zawsze stracone.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35387
Reakcje/Polubienia
24420
Miasto
Trololololo
Odradzam Wam używanie 360 Amigo System Speedup, bo kiedyś go użyłam i pousuwał mi pliki, które bynajmniej nie były śmieciami, w tym różne pliki tekstowe... Przywracanie systemu nie pomogło i tamte pliki zostały na zawsze stracone.
Ten cały 360 Amigo System Speedup od kilku lat nie doczekał się nowej wersji także mało sensowne jest jego używanie.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Do moich ulubionych programów, do optymalizacji systemu Windows, dołączył wygrany przeze mnie tutaj Kerish Doctor. Warto było go wygrać, bo jakoś nie położył mi systemu, mimo że usunął sporo błędów z rejestru i optymalizuje zużycie RAM.
 

Stephen

Świeżak
Dołączył
31 Grudnia 2018
Posty
20
Reakcje/Polubienia
2
Aktualnie używam tylko CCleanera. Przedtem korzystałem z TuneUp Utilities.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Tylko Windows 10 Manager z Yamicsoftu.:yahoo
Pamiętam czasy gdy instalowałem multum softu jednak minęły one bezpowrotnie .
 
Ostatnia edycja:

anonymus.91

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
67
Reakcje/Polubienia
21
Ashampoo Winoptimizer 17 trial dla początkujących jak i dla bardziej doświadczonych . Właśnie Ci bardziej obyci z komputerem mogą sobie pozwolić na większe lub pełne wykorzystanie tego programu , jeżeli chodzi o działania manualne w nim oraz o jego różne funkcje i narzędzia do wykorzystania . Początkujący będą zadowoleni, ponieważ te podstawowe ruchy w nim będą wystarczające do optymalizacji ,czyszczenia , naprawy i są bezpieczne . Z biegiem czasu uruchomisz pozostałe czynności chodź nie wszystkie są potrzebne i nie dla każdego w celu optymalizacji .
 
Do góry