Wasze ulubione programy do optymalizacji PC

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Ashampoo Winoptimizer 17 trial dla początkujących jak i dla bardziej doświadczonych . Właśnie Ci bardziej obyci z komputerem mogą sobie pozwolić na większe lub pełne wykorzystanie tego programu , jeżeli chodzi o działania manualne w nim oraz o jego różne funkcje i narzędzia do wykorzystania . Początkujący będą zadowoleni, ponieważ te podstawowe ruchy w nim będą wystarczające do optymalizacji ,czyszczenia , naprawy i są bezpieczne . Z biegiem czasu uruchomisz pozostałe czynności chodź nie wszystkie są potrzebne i nie dla każdego w celu optymalizacji .
Używam Ashampoo Winoptimizera od wersji chyba 10 i mogę tylko potwierdzić, że ten soft oprócz tego, że jest dobry jest bardzo bezpieczny. Mam taki laptop, na którym testuję sobie różne softy i ten jako jedyny od kilku lat nic złego mi nie uczynił. Reg Organizer, który dotychczas w porównywalnym zakresie - niestety dwa razy zdemolował mi Chrome. Kilka razy odinstalowując jeden program automatycznie zabrał się za drugi :). Tu w przypadku WinOptimizera i to we wszystkich wersjach jakie miałem nigdy nic się wydarzyło złego. Na plus bardzo dużo wszelakich modułów, dzięki którym możemy dostroić praktycznie wszystko od oczyszczania komputera ze śladów buszowania po necie po wszelkiej maści optymalizacje,defragmentacje, kontrolę prywatności czy edycję prawokliku. Można zainstalować trial 17 - na pewno do 3 miesięcy będzie w jakiejś promo pełna wersja. Gdyby jednak ktoś na siłę potrzebował pełnej wersji to w niedzielę link do gratisów Computerbilda podał Camel i tam jest do zassania 16:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Ashampoo Winoptimizer 17 trial dla początkujących jak i dla bardziej doświadczonych . Właśnie Ci bardziej obyci z komputerem mogą sobie pozwolić na większe lub pełne wykorzystanie tego programu , jeżeli chodzi o działania manualne w nim oraz o jego różne funkcje i narzędzia do wykorzystania . Początkujący będą zadowoleni, ponieważ te podstawowe ruchy w nim będą wystarczające do optymalizacji ,czyszczenia , naprawy i są bezpieczne . Z biegiem czasu uruchomisz pozostałe czynności chodź nie wszystkie są potrzebne i nie dla każdego w celu optymalizacji .
Akurat na ten program można załapać się na darmową licencję wersji 2018. Po polsku, skorzystać, klaskać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

anonymus.91

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
67
Reakcje/Polubienia
21
Jest już do wzięcia nowsza niż 2018 i też darmowa wersja Ashampoo Winoptimizer 2019 ale to nie jest to samo co Ashampoo Winoptimizer 17 trial wersja płatna .
 
Do góry