plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Jorn możesz mi wyjasnić o co chodzi w twojej wypowiedzi.W zupełności Ci wystarczy - tylko nie włączaj HIPs-a czasami w C-av
u mnie hips jest na pozycji tryb bezpieczny
 
A

Anonymous

plejmix napisał:
Jorn możesz mi wyjasnić o co chodzi w twojej wypowiedzi.W zupełności Ci wystarczy - tylko nie włączaj HIPs-a czasami w C-av
u mnie hips jest na pozycji tryb bezpieczny
ze SpyShelter by się gryzł
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Rozumiem a u mnie chodzi obok comodo Spywareblaster czy mogą sie też gryzć
 
A

Anonymous

U Mnie zmiana :guma
i raczej tak juz zostanie :piwko
Comodo av ( gniota nie mogłem odinstalować , wywalił mi nawet połączenie z siecią ) i Malwerbytes AE wyleciało :fakolec
została Zemana AM i dokopsowałem VoodooShield
co ciekawe , jeśli chodzi o zużycie pamieć przez ten ostatni, to jestem mile zaskoczony :ok
jNd1DZL.png
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
U mnie po długim czasie stagnacji, wcale nie wymuszonej, zmiana niestety wymuszona:
zapora Windows 8.1, Windows Defender, HitmanPro oraz Zemana AntiMalware na żądanie
 
A

Anonymous

a ja jestem cholernie zadowolony z VS :yhy :mistrzunio , dziwę się ze wcześniej na ten program nie zwróciłem uwagi :scratch
ale... lepiej późno niż wcale :piwko
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Mój zestaw zabezpieczający jest niezwykle skromny, lecz - jak to mówią: daje radę ;)
Zatem ESET Smart Security + aktualny system + skromny i przemyślany zestaw programów zainstalowanych + [i to choć niedoceniane ale moim zdaniem najważniejsze] rozważne korzystanie z danych wymienianych "z zewnątrz" (usb, net itepe) oparte na zdobytej wiedzy i sporym doświadczeniu.

Z poważaniem :hi
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
Obecnie i pewnie na długo bo zadowolony jestem :) :
Bitdefender Internet Security 2016 (skonfigurowany pod siebie, żaden Autopilot ;) ), WinPatrol Plus, na żądanie HitmanPro i Zemana AntiMalware a na ekstremalne zabawy Shadow Defender
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dawniej Norton IS, od kilku lat tylko Kaspersky IS, teraz dodałem Emsisoft AM - bo był za darmo :) Próbowałem jeszcze Comodo ale za dużo problemów z nim miałem.
 
A

Anonymous

wwd napisał:
Dawniej Norton IS, od kilku lat tylko Kaspersky IS, teraz dodałem Emsisoft AM - bo był za darmo :) Próbowałem jeszcze Comodo ale za dużo problemów z nim miałem.
to... lekko :klawik.
 
A

Anonymous

wwd napisał:
Dawniej Norton IS, od kilku lat tylko Kaspersky IS, teraz dodałem Emsisoft AM - bo był za darmo :) Próbowałem jeszcze Comodo ale za dużo problemów z nim miałem.
Jak dobrze rozumiem, to do KIS dodałeś jeszcze EAM i Comodo...? :eek: :scratch
 
A

Anonymous

ktośtam napisał:
wwd napisał:
Dawniej Norton IS, od kilku lat tylko Kaspersky IS, teraz dodałem Emsisoft AM - bo był za darmo :) Próbowałem jeszcze Comodo ale za dużo problemów z nim miałem.
Jak dobrze rozumiem, to do KIS dodałeś jeszcze EAM i Comodo...? :eek: :scratch
może chłopak lubi parzyć herbatę zanim mu się komp włączy :gwizdek
ludzie są rożni :)
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
A u mnie na dość leciwym sprzęcie z Windows 7:

Kaspersky Anti-Virus
Windows 7 Firewall Control (nakładka od SphinxSoftware)

Okazjonalne skany - Hitman Pro
Backup - Macrium Reflect

bardzo lekko ...
 
Do góry