WinRAR 5.30 wersja polska

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Instalator udostępniłem tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jest to uniwersalny instalator instalujący wersję 32 lub 64 bit w zależności od używanego systemu
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2331
Reakcje/Polubienia
362
Miasto
okolice internetu
Nie potrzeba klucza - licencja bezterminowa
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2331
Reakcje/Polubienia
362
Miasto
okolice internetu
Ja instalowałem jako uaktualnienie poprzedniej wersji (5.21 full - znalazłem taką w sieci) - i teraz mam tak:

 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Czekam na nową lickę za recenzję . Ta, którą kiedyś wygrałem nie działa już od wersji 5.cośtam...nie pamiętam dokładnie.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Emmers napisał:
Czekam na nową lickę za recenzję . Ta, którą kiedyś wygrałem nie działa już od wersji 5.cośtam...nie pamiętam dokładnie.
Wygrane wersje nie były wieczyste,działały tylko na konkretną wygraną .
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Emmers napisał:
Czekam na nową lickę za recenzję . Ta, którą kiedyś wygrałem nie działa już od wersji 5.cośtam...nie pamiętam dokładnie.
Mojej z wersji 4.20 też nie przyjmuje (zbytnio nie liczyłem na to) fajnie że niektórym łyka licki ze starszych wersji (jak czytam wyżej) bo to całkiem fajny lifting :ok
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Zawsze zastanawiało mnie jedno....dlaczego w dobie istnienia rewelacyjnego darmowego 7zipa ludzie nadal ślinią się na winrara i gotowi są pobierać jego instalki, w których ktoś grzebał, z różnych dziwnych lokalizacji :scratch :eek: :p
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2331
Reakcje/Polubienia
362
Miasto
okolice internetu
dlaczego w dobie istnienia rewelacyjnego darmowego 7zipa
Dlatego że ponieważ iż. Każdy soft ma swoje wady i zalety - i nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba. Każda pliszka swój ogonek chwali.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
remool napisał:
Zawsze zastanawiało mnie jedno....dlaczego w dobie istnienia rewelacyjnego darmowego 7zipa ludzie nadal ślinią się na winrara i gotowi są pobierać jego instalki, w których ktoś grzebał, z różnych dziwnych lokalizacji :scratch :eek: :p
Dlaczego "ktoś grzebał", to trochę nie fair, żeby zrobić polską wersję trzeba w kilkunastu plikach wersji oryginalnej podmienić zasoby na polskie, dodatkowo wchodzą w grę dwie wersje tych samych plików bo 64 i 32 bit oddzielnie. Czy to zrobi Pawlak z Asylium czy ja czy ktoś inny każdy z nas robi tę samą robotę, mrówczą robotę. Mnie to zajęło dobę pracy prawie non stop . Niuanse między wersjami są czasami mało zauważalne i bardzo łatwo zrobić błąd w podmianie i tłumaczeniu zasobów, tak, że program okaże się bezużyteczny. Po za tym, rozkładając program na czynniki pierwsze znacznie łatwiej zauważyć usprawnienia i różnice między wersjami. Ostatnio również tworzyłem własną instalkę wspomnianego przez ciebie 7-zip z nowym interfejsem . Możesz sobie ją pobrać tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Gwarantuję, że instalki robione prze zemnie pozbawione są ukrytych, dodatkowych i niechcianych programów jak to ma miejsce w większości darmowych instalek
Jeśli interesuje cię jak robi się spolszczenie zasobów odsyłam do mojego filmu:
i tego:

A jak modyfikuje instalator tutaj:
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Do góry