AudioVideo WinX DVD Ripper Platinum za darmo !

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
WinX DVD Ripper Platinum do 10.04.17.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
To już naprawdę jest śmieszne, dlaczego kasujecie mój post z uwagą gdy kolega" podaje tę samą promocję z tą samą datą ważności
w sobotę i dziś:
https://programyzadarmo.net.pl/threads/winx-dvd-ripper-platinum-za-darmo.11625/page-8
czy ta promocja jest z innej strony ? ( proszę się przyjrzeć dokładnie )
WinX DVD Ripper Platinum do 10.04.17.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
To już naprawdę jest śmieszne, dlaczego kasujecie mój post z uwagą gdy kolega" podaje tę samą promocję z tą samą datą ważności
w sobotę i dziś:
https://programyzadarmo.net.pl/threads/winx-dvd-ripper-platinum-za-darmo.11625/page-8
czy ta promocja jest z innej strony ?
To ja :scratch:zawsty, przepraszam nie sprawdziłem dokładnie.

Zobaczyłem teraz ten link
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i podany przez Ciebie był z listopada, natomiast ten Camela był z niedawna.

Producent ma jeden link tylko zmienia nazwy, np: teraz jest promocja z okazji wiosny a podany przez Ciebie pod tym samym linkiem to zapewne była promocja z okazji Zimy czy czegoś innego, także nie ma co się użerać :piwek:friends
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
To ja :scratch:zawsty, przepraszam nie sprawdziłem dokładnie.

Zobaczyłem teraz ten link
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i podany przez Ciebie był z listopada, natomiast ten Camela był z niedawna.

Producent ma jeden link tylko zmienia nazwy, np: teraz jest promocja z okazji wiosny a podany przez Ciebie pod tym samym linkiem to zapewne była promocja z okazji Zimy czy czegoś innego, także nie ma co się użerać :piwek:friends
Daleko mi do użerania się, ale chodzi mi o fakt a nie niby Camela ośmieszanie mnie bo mu tak się wydaje że nikt nic nie rozumie :yhy
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37718
Reakcje/Polubienia
33906
To już naprawdę jest śmieszne, dlaczego kasujecie mój post z uwagą gdy kolega" podaje tę samą promocję z tą samą datą ważności
w sobotę i dziś:
https://programyzadarmo.net.pl/threads/winx-dvd-ripper-platinum-za-darmo.11625/page-8
czy ta promocja jest z innej strony ? ( proszę się przyjrzeć dokładnie )
Ja edytowałem swój post dzisiaj o 12.53 , dubel wsadzony przez ciebie pojawił się o 12.55 wszystko idzie sprawdzić i proszę nie rżnąć głupa!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Nie ma co się kłócić o jakieś linki, ja wiem co kto wpisał bo na tym forum jest coś takiego jak historia edycji i nawet jak ktoś gdzieś edytuje swojego posta i usunie jakąś treść to pomimo że tej treści nie ma w poście dla widoku publicznego to ja mam w historii wszystko ładnie pokazane, ba nawet można sobie porównać aktualny post w widoku publicznym ze zmianami jakie były wprowadzane :klawik
 
Do góry