Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Wise Care 365 PRO promocja specjalna dla PZD

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Polubienia
226
Autor tematu #1

Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w niezwykle przydatne narzędzie do zarządzania i kontrolowania wszystkich aplikacji i usług uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. Każdy niepotrzebny proces możemy w prosty sposób dezaktywować, dzięki temu przyśpieszymy uruchamianie całego komputera.

opis w celach informacyjnych ze strony dobreprogramy.pl
Windows XP, Vista,
Win7/8/10
(both 32-bit and 64-bit)

Strona produktu:
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

Link do pobrania promocyjnego instalatora :

Zakup programu :

Po testach śmiało mogę powiedzieć że jest to bardzo wyjątkowy program i bardzo przydatne narzędzie .
Program oceniam na 5/5
i śmiało mu daje rekomendacje , jako bardzo dobry soft z sporą ilość funkcji , zastosowań i za prostotę użycia

Zasady promocji dla strony PZD

Wiem , że program ciesz się dużą popularnością . Więc mam dla Was dobrą wiadomość -
dzięki hojności pani Vivian z WiseCleaner.com Team :dziękuę :ok , z firmy produkującej Wise Care 365 PRO mam dla was specjalną promocje tylko dla użytkowników PZD . Promocyjny instalator bezterminowy na daną wersje Wise Care 365 PRO 5.1.9 bez prawa aktualizacji . Promocja trwa do 27 października 2018

Polubienia
29
dzięki za promo .Swietny program.Pozdrawiam.

Polubienia
107
Podziękowania za program.Przy okazji pytanie- może ktoś wypowiedzieć się jak ma się ten program do Kerish Doctor? Pzdr.

Sorrki już znalazłem na sieci kilka porównań- raczej z przewagą dla Kerish ale, to także kwestia co komu lepiej pasue :)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
3502
Podziękowania za program.Przy okazji pytanie- może ktoś wypowiedzieć się jak ma się ten program do Kerish Doctor? Pzdr.

Sorrki już znalazłem na sieci kilka porównań- raczej z przewagą dla Kerish ale, to także kwestia co komu lepiej pasue :)
Kerish i Wise Care służą do tego samego, Kerish jest bardziej rozbudowany.

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
138
Dzięki za świetny pomysł na konkurs.
Program istnieje już ładnych parę lat, ale jakoś jeszcze nie trafił na "mój stół operacyjny".
Zbyt wiele na jego temat powiedzieć nie mogę /póki co/.
Musi być niezły, kiedy utrzymuje swoją pozycję na rynku.
A co dalej - zobaczymy ... :lupa

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
37
Promocyjny link do instalatora Wise Care 365 PRO nadal działa więc zachęcam do pobrania bo program naprawdę jest dobry i przydatny w codziennym używaniu

Dziękuję za przypomnienie, wcześniej przegapiłem promocję :dziękuę