Wondershare Filmora - Tłumaczenie ( spolszczenie )

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Spolszczenie jest dostępne tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Kluczyk do instalki można dostać pisząc na PW lub na mój e-mail wskazany w instalce, każdy jest inny.

 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Udostępniam klucze do spolszczenia dla użytkowników forum ze względu na to, że w każdej chwili mogę nie mieć dostępu do sieci i również ze względów namyją chorobę wieńcową, grozi mi to co każdemu zawałowcowi po dwóch zawaach...


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34604
Reakcje/Polubienia
60718
Wielkie dzięki Emmers. Dbaj o siebie !!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki Emmers. :dziękuję Kurcze, a ja myślałem, że chodzi o zwykłe przeziębienie. :facepalm
Zatem duuuużo zdrowia i niech wszelkie stresy omijają Cię szerokim łukiem. Trzymaj się. :friends
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Życzę powrotu do jak najlepszego zdrowia. Dzięki za spolszczenie.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Ponieważ wykonałem pierwsze tłumaczenie do Wondershare Editor to wiem ile to kosztuje czasu i pracy. To ponad 1500 linijek tłumaczenia w kodzie. Emmers to jeden z najbardziej aktywnych tlumaczy i twórca wielu samouczków wideo.

Bardzo mnie to cieszy że wszyscy życzycie Emmersowi dużo zdrowia to dobrze o Was świadczy. Ale z samych życzeń to mu się nie poprawi ani sytuacja życiowa ani zdrowotna.

Wiem co mówie bo sam jestem bezrobotny od wielu lat i jest mi cieżko i może dlatego rozumię jego sytuację....

Ale żeby was zachęcić do działania to wyśle Emmersowi chociaż ze 30 zł. Może inne osoby na forum też coś dorzucą?

I wtedy na pewno Emmers poczuje sie lepiej i wykona dla nas jeszcze wiele tłumaczeń........

o nr konta zapytajcie jego samego na PW.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Poprawione spolszczenie dostępne tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Nowe spolszczenie utworzyłem na bazie oryginalnego pliku English,xml z najnowszej wersji Filmora, gdzie dodano kilka funkcji , do edycji użyłem edytora EditPlus 3 dzięki temu zachowałem oryginalne kodowanie pliku, którego zwykły notatnik systemowy nie jest w stanie zachować. Bardzo bym prosił o ponowne pobranie spolszczenia i przeinstalowanie w swoich egzemplarzach Filmora.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
UWAGA W ZWIĄZKU Z LICZNYMI PROŚBAMI O KLUCZE DO SPOLSZCZENIA CHCIAŁBYM POINFORMOWAĆ, ŻE TA WERSJA SPOLSZCZENIA DZIAŁA JEDYNIE Z WERSJĄ 7.1.0.0 FILMORA I Z ŻADNĄ INNĄ , Podaję link do instalatora tej wersji programu już spolszczonej. Plik jest duży ponieważ zawiera niemal wszystkie dodatki do programu dostępne do w/w wersji. Do zarejestrowania legalnie programu możemy wykorzystać personalne klucze do starszego programu tego producenta m które były rozdawane za darmo. w promocji jakiś czas temu: Wondershare Video Editor. Link do instalatora:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

polaris32

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Maj 2018
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Czy można gdzieś dostać spolszczenie do wersji 8?
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
UWAGA W ZWIĄZKU Z LICZNYMI PROŚBAMI O KLUCZE DO SPOLSZCZENIA CHCIAŁBYM POINFORMOWAĆ, ŻE TA WERSJA SPOLSZCZENIA DZIAŁA JEDYNIE Z WERSJĄ 7.1.0.0 FILMORA I Z ŻADNĄ INNĄ , Podaję link do instalatora tej wersji programu już spolszczonej. Plik jest duży ponieważ zawiera niemal wszystkie dodatki do programu dostępne do w/w wersji. Do zarejestrowania legalnie programu możemy wykorzystać personalne klucze do starszego programu tego producenta m które były rozdawane za darmo. w promocji jakiś czas temu: Wondershare Video Editor. Link do instalatora:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Super to zrobiłeś, ale niestety numer ze starej wersji rejestruje program tylko na aktualne uruchomienie. Po zamknięciu programu i powtórnym uruchomieniu muszę go znowu rejestrować. Może to tylko u mnie tak się dzieje?
 
Do góry