Wondershare Video Editor - Spolszczenie (tłumaczenie)

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Ciekawy i prosty w obsłudze program do tworzenia wideo - (cięcie, scalanie, efekty przejścia, intro, efekty tekstu, efekty obrazu,okienka PIP, efekt zbliżenia ( cyfrowy zoom), efekty dźwiękowe, nagrywanie narracji) o niedużych wymaganiach sprzętowych.

Program posiada sporo formatów wyjściowych wideo, także sporo formatów do urządzeń mobilnych. No i także to co modne czyli bezpośrednie wysyłanie do youtube i nagrywanie na płyty DVD (d5 i d9).

Brakowało mi tylko jednego Polskiej wersji. Dlatego przetłumaczyłem ten program dla Was.
Ponieważ zależało mi na dobrej jakości tłumaczenia korektę wykonała Jola ( mieszkała kilka lat w Anglii)

Link do spolszczenia:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zrobiłem teraz próbę i otrzymałem na maila kod do programu ( ostatnia promocja). Czy uda się go aktywować nie wiem. Popróbujcie:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W paczce z programem instrukcja spolszczenia a poniżej krótka prezentacja jak to zrobić.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Można liczyć na poprawkę spolszczenia? Obecna wersja jest dobra, jednak zawiera kilka nieprzetłumaczonych wyrazów itp. Jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym o poprawienie tego, pozdrawiam. :)
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
W najbliższych dniach zrobię korekty. Doszło trochę nowych linijek, a niektóre stare mają inne znaczenie. Muszę porównać i sprawdzić ponad 1200 linijek. Proszę o cierpliwość :)
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Spolszczenie do programu Wondershare Video Editor 3.5 . W tej wersji wykonano korekty w programie i zamieniono logowanie do youtube na logowanie do google +.

Link do pobrania spolszczenia:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Plik spolszczenia wklejamy do katalogu Languages.Więcej informacji w pliku przeczytaj.txt w paczce ze spolszczeniem.
 
Do góry