XYplorer za darmo !

A

Anonymous

Plik licencji można znaleźć w C:\Users\TwojaNazwaUżytkownika\AppData\Roaming\XYplorer\XYplorer.ini
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Ola napisał:
Plik licencji można znaleźć w C:\Users\TwojaNazwaUżytkownika\AppData\Roaming\XYplorer\XYplorer.ini

OK, dzięki. Ale czy te dane rejestracyjne podane przez Ciebie pochodzą z ostatniej promocji GAOTD? Tam nazwa użytkownika to Giveawayoftheday i w pliku *.ini nie można jej znaleźć, albo u mnie coś jest nie tak.
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
pasowac pasuje, tylko pytanie skad ten klucz pochodzi i czy to w pelni legalizuje nam oprogramowanie. bo jak rozumiem taka jest podstawowa idea ktora nam przyswieca. przy wersji z GOTD byl inny uzytkownik i nie bylo mozliwosci aktualizacji jesli mnie pamiec nie myli a z tym kluczem, mamy nieograniczona licencje.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25042
Miasto
Trololololo
Klucz pochodzi z promocji GOTD.
 
A

Anonymous

Klucz podany przeze mnie w pełni legalizuje nam program, pochodzi on z Giveaway of the Day i jest on legalny, gdyby z kluczem było coś nie tak np gdybym wiedziała, że jest on nielegalny, nie podawałabym go na forum co wydaje mi się dość oczywiste.
Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, lub z jakiegoś powodu boi się skorzystać z tego klucza podanego przeze mnie w poprzednim poście, to proszę tego nie robić. Takiej konieczności nie ma, a każdy robi to z własnej woli. :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
.m. napisał:
pasować pasuje, tylko pytanie skąd ten klucz pochodzi i czy to w pełni legalizuje nam oprogramowanie. bo jak rozumiem taka jest podstawowa idea która nam przyświeca. przy wersji z GOTD był inny użytkownik i nie było możliwości aktualizacji jeśli mnie pamięć nie myli.

Możesz bezkrytycznie uwierzyć Oli, albo bezpośrednio ją zapytać, albo odrzucić bez pytania.
Ja tam uwierzyłem, chociaż słowa piosenki mówią "...nie wierz nigdy kobiecie...". :dziwak
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
rozumiem, wyjasniliscie mi wszystko. dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam:)
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Ten klucz i dane rejestracyjne wydają mi się być sfingowane. Dane te aktywują program ten najnowszy. Natomiast ten ze strony z promocją aktywuje program tylko tej wersji lekko starszej i dane rejestracyjne różnią się.

Podajcie mi proszę link od tej strony z wyciągniętymi kluczami odpowiedzialnymi za aktywacje programów z promocji GOTD - Dzięki
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Czyż nie było podobnej sytuacji z WiseCare 365 z promocji od Chip'a? Na stronie promo była informacja, że program z możliwością aktualizacji do nowszych wersji, podczas gdy producenci WiseCare (i sam program podczas próby update) twierdzili, że po aktualizacji przejdzie z wersji Pro na Free... a tu niespodzianka, wbrew temu co sugerował program, wciąż widzimy Pro wersję :D To chyba ot taka analogia ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25042
Miasto
Trololololo
OnSam napisał:
Ten klucz i dane rejestracyjne wydają mi się być sfingowane. Dane te aktywują program ten najnowszy. Natomiast ten ze strony z promocją aktywuje program tylko tej wersji lekko starszej i dane rejestracyjne różnią się.

Podajcie mi proszę link od tej strony z wyciągniętymi kluczami odpowiedzialnymi za aktywacje programów z promocji GOTD - Dzięki


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Masz jak na tacy, pisanie
Dane te aktywują program ten najnowszy.
to nie żaden argumencik do wysnuwania teorii o sfingowanych danych, masa była, jest i będzie promocji na GOTD które można aktualizować choć oni piszą inaczej.
 
Ostatnia edycja:

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
No dzięki OXY - sam też do tego doszedłem, ale cosik strona ni jedna ni druga się nie otwiera :p
Pewnie, że ten klucz jest jakiś lewy. Program aktywuje on na dożywotnie użytkowanie!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35949
Reakcje/Polubienia
25042
Miasto
Trololololo
Klucz jest wyciągnięty z GOTD więc jakim cudem ma być lewy :scratch, to że tamte strony nie działają teraz to dowód na to że klucz jest lewy ??
 
Do góry