XYplorer za darmo !

A

Anonymous

Kurcze, ja nie wiem ludzie, macie jasno podane skąd wyciągnięty był klucz, a nic innego nie słychać jak tylko, że "klucz jest lewy", a wszystko przez to, że dane aktywują najnowszą wersję programu... Zamiast się z tego cieszyć to narzekacie
Poza tym, czy ja wstawiając dla Was te dane napisałam: "musicie z nich skorzystać!"? Nie, więc jak coś Wam nie pasuje (nie wiem już co) to nie używajcie tych danych i tyle...

Swoją drogą na forum jestem już długo i myślałam, że można było się zorientować, że nie wstawiam, żadnych nieoryginalnych licencji itp i nie działam na niczyją szkodę, ale chyba się myliłam
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Ola napisał:
Kurcze, ja nie wiem ludzie, macie jasno podane skąd wyciągnięty był klucz, a nic innego nie słychać jak tylko, że "klucz jest lewy", a wszystko przez to, że dane aktywują najnowszą wersję programu... Zamiast się z tego cieszyć to narzekacie
Poza tym, czy ja wstawiając dla Was te dane napisałam: "musicie z nich skorzystać!"? Nie, więc jak coś Wam nie pasuje (nie wiem już co) to nie używajcie tych danych i tyle...

Swoją drogą na forum jestem już długo i myślałam, że można było się zorientować, że nie wstawiam, żadnych nieoryginalnych licencji itp i nie działam na niczyją szkodę, ale chyba się myliłam

Nie odbieraj proszę tego tak osobiście. Sądzę, ba, nawet jestem przekonany że towarzysz o nicku OnSam, posiada go adekwatnie do sytuacji, czyli, że jest odosobniony w tych swoich podejrzeniach, które, nawiasem mówiąc, zaczynają z postu na post trącić z 'lekka' nieświeżością.
Dzięki raz jeszcze za serial, tę rączkę dziękczynną użyję kilka razy.
 
A

Anonymous

Nie musicie mi dziękować, gdyż nie ma za co, najważniejsze, że jesteście zadowoleni i że ktoś skorzystał :) w końcu o to na naszym forum chodzi, aby sobie pomagać także spoko :ok
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Nikogo tu nie obrażam i nikogo nie osądzam. Olu wstawiasz co chcesz i jesteś też człowiekiem więc jak każdy, Ty też się mylisz i masz do tego prawo.

Licencja wcześniejsza aktywowała program pod nazwą inną jak ta, która sprawia, że program jest na licencji lifetime i tu jet i nazwa użytkownika jest całkiem inna. Nigdy też strona jaka organizowała tę promocję nie wprowadzała innych danych użytkownika jak swoich tak jak we wcześniejszej promocji oficjalnie udostępnionej i to jest fakt. Trzymajmy się faktów, oraz nie wchodźmy nikomu do pupy - ok!?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
JC3YKMt.jpg

Program aktywowany licencją, więc pozostaje się cieszyć że producent programu był taki dobry.

Niech ktoś kto pobrał i zainstalował ten program w dniu promocji sprawdzi u siebie czy ma tak samo i będzie gitarka.Nie wiem czy tam się coś wypełniało w formularzu online aby dostać lickę, czy może automatycznie się wpisywała.Jedyne co może (podkreślam może) być inne to name bo tu każdy zapewne sam mógł sobie coś wybrać, ewentualnie producent tak ustawił
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
OnSam nie badz bardziej swiety niz sam papiez, to jest trik ktory mozesz zastosowac bo posiadany klucz zadziala ale wcale nie musisz pozostajac przy dotychczasowej wersji i jezyku.. i tak to traktuj.
:)
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
mnie wlasnie zmylilo to, ze "name" bylo inne po uzyciu tego klucza. sprawdzajac zauwazylem, ze np. wersja portable z licencja GOTD ma inne dane. badzmy szczerzy, mozna miec watpliwosci nie wyciagajac klucza samemu ;) dlatego wolalem sie upewnic. rozwiano moje watpliwosci, podziekowalem i mysle, ze mozna sie tylko cieszyc z tego, ze sa jeszcze ludzie ktorym sie chce poswiecac swoj czas aby cos innym dac czy pomoc. dlatego ten serwis cieszy sie takim powodzeniem.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1078
Reakcje/Polubienia
41
Może ktoś z fachowców od seriali wie gdzie zapisuje się numer seryjny programu lub jaki to serial. Chciałbym ten program (12.30) za kilka dni zainstalować na innym komputerze.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
C:\Users\użytkownik\AppData\Local\Temp\GlarySoft
po uruchomieniu instalatora ,który pobrałeś w tej lokalizacji znajdziesz instalator XYplorera.Skopiuj sobie i wykorzystaj kiedy chcesz.
 
Do góry