Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

• Firefox

Votes: 171 47,1%
  • Pale Moon

Votes: 13 3,6%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

Votes: 36 9,9%
  • SlimJet

Votes: 20 5,5%
  • Opera

Votes: 110 30,3%
  • Chrome

Votes: 95 26,2%
  • Chromium

Votes: 11 3,0%
  • Maxthon

Votes: 16 4,4%
  • SRWare Iron

Votes: 18 5,0%
  • Inne

Votes: 37 10,2%

• Total voters
    363

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4944
Autor tematu #331
Takie pytanie, które może już gdzieś było na tym forum ale nie mogę namierzyć. Korzystam z Chroma i co miesiąc, dwa przeglądarka resetuje mi się i cały speed dial muszę na nowo przywracać z kopii. W lisku nigdy czegoś takiego nie miałem.
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

Według tego co tam napisali to możesz mieć uszkodzony profil lub to wina Windows 10 a dokładniej jego aktualizacji.

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
234

fresta

Bardzo aktywny
Polubienia
279
Avast Secure Browser to nowo zaprojektowana i ulepszona wersja przeglądarki Przeglądarka Avast SafeZone. Godna polecenia.

„Avast Secure Browser to nowoczesna przeglądarka internetowa, która kierowana jest do użytkowników ceniących sobie bezpieczeństwo i anonimowość podczas przeglądania zasobów Internetu. Stworzona została przez firmę Avast, jednego z uznanych producentów oprogramowania zabezpieczającego, na bazie projektu Chromium, który dodatkowo wzbogacony został o pakiet modułów do ochrony użytkownika przed wszelakiego rodzaju zagrożeniami w Sieci. Domyślne możliwości Chromium wzbogacone zostały przez firmę Avast o funkcje blokady identyfikacji przeglądarki internetowej na różnych podejrzanych stronach, mechanizm adblock do blokowania reklam w celu szybszego i bezpieczniejszego przeglądania zasobów Internetu, a także ochronę użytkownika przed phishingiem i śledzeniem jego aktywności. Avast Secure Browser pozwala przeglądać Internet w trybie niewidzialności (odpowiednik trybu incognito z innych przeglądarek), korzystać z połączeń HTTPS podczas otwierania stron, oferuje zintegrowany menedżer haseł, funkcje blokowania rozszerzeń, czyszczenie śladów po aktywności użytkownika oraz blokowania elementów typu Flash. Nie zabrakło także wbudowanego pluginu do pobierania klipów z serwisów typu YouTube.’’
Opis z: dobreprogramy.pl

Do pobrania:

Polubienia
5
Korzystam z mypal (palemoon28.0.1), basilisk 55, firefox 52.9 - ale oszukuję w useragent, że to firefix 62, bo daje się oglądać filmy ipla, do tego slimjet 10.0.13, który służy jako akcelerator pobierania plików (12 krotne przyspieszenie pobierania).
We wszystkich przeglądarkach działa disconnect i ublock origin z filtrami nocoin i innych takich do blokowania popupsów.
Czasem pobieram świadomie filmy ze stron, które mają koparki. Wszystko mine* idealnie blokowane.

joa87

Bardzo aktywny
Polubienia
107
Na mojej dziesiątce korzystam z: Firefox, oraz Opery. W zasadzie mam zainstalowane dwie wersje Firefox 32- i 64-bitową, bo on stwarzał czasem problemy. Kiedyś jak miałam Emsisoft AntiMalware, to w ogóle nie mogłam używać Firefox, bo były blue screeny. Obecnie używam częściej Firefoxa 32-bitowego, bo działa lepiej od jego 64-bitowej wersji, mimo że mam system 64-bitowy.

Na XP zainstalowałam ostatnią wersję Firefox Extendend Support Release, oraz Operę, już nie aktualizowaną, oraz jakąś przeglądarkę od Comodo i chyba nawet SlimJet... Na razie na XP domyślną przeglądarką jest Firefox i zabezpieczę go jutro za pomocą KeyScrammbler Personal.

Edit
: na mojej dziesiątce zainstalowałam Google Chrome portable i ono jako program ze sobą niekompatybilny wyświetliło: WinPatrol, a nie Malwarebytes Premium- tego się spodziewałam. Jednak będę na razie używać jego wersji portable, chwilowo bez żadnych rozszerzeń... Na lapku mojej Mamy raczej nigdy nie zainstaluję Google Chrome, bo wykorzystuje za dużo RAM.

Ostatnia edycja:

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
16
Ostatnio testuję "podkręconego" Chrom'a pod kątem kopania kryptowalut. A że jako posiadam kilka Antminerów to lubię się przyjrzeć ciekawostkom. Wprawdzie to "zwykły" Google Chrome z dodatkiem CryptoTab, ale na dłuższą metę zastanawia mnie optymalizacja. Czym się różni od produktu koncernu skoro nie zawala tak mocno zasobów? CryptoTab Browser to innowacja? Czy zwykła przeglądarka?

Chcecie testujcie:
1. :
Log in or register now. to view Spoiler content!

lub

2.z reflinka :

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Grandalf

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
5585
CryptoTab Browser to innowacja?
Nie, to szpiegująca piramida :kwiczy2 Poleć rodzinie, znajomym, itd., a wszyscy będziemy bogaci :sarkazm

Pomimo, że
nie wykrywa zagrożenia w instalatorze, to
nie pozostawia złudzeń.

Dodatkowo zrzut z relacji jednego z plików:

Na
jest wszystko dokładnie wyszczególnione. Przeglądarka jest podatna na ataki, zbiera dane identyfikujące, które mogą być wykorzystane do targetowania, złośliwe artefakty widoczne są w kontekście skontaktowanych hostów itd.

Inną analizę można zobaczyć na
. Ta również nie pozostawia złudzeń :jaranko

Jeśli jednak ktoś ma ochotę się bogacić, to miłego użytkowania :zaciesz

spamtrash

Bardzo aktywny
Polubienia
2393
CryptoTab Browser to innowacja? Czy zwykła przeglądarka?
Chcecie testujcie:
Niewatpliwie to innowacja, zaraz ustawie ten dodatek zeby kopal. Tylko jedna mala uwaga, biorac pod uwage wydajnosc kopania, to zeby zarobic na fajki potrzebuje jakies 540-600 kompow... (
) - z linka czytamy ze z 54 poleconych gosc mial 30 centow miesiecznie, jak wypalam okolo 30 dolkow na miesiac (paczka na 3-4 dni)... to tak odnosnie Twojego reflinka ;)
Abstrahujac od strony bezpieczenstwa, to wydajnosc samego kopania powala wprost na lopatki i porownywalna moze byc jedynie z wydajnascia Odmladzajacych Ganrkow Zeptera czy Hypoalergicznego Proszku Do Mycia Muszli Klozetowej Amwaya
wiec ja moze sie wstrzymam od testowania...

@Grandalf: dobra robota, a zwrociles uwage na zachowanie samego crash handlera? ;) Natomiast bogacic sie... hmmm...:szydera

Herran

Bardzo aktywny
Polubienia
128
I always use Google Chrome because Mozilla Firefox doesn,t provide facility of translate a page.Because some pages are not in

English and it is very difficult to understand that without translate a page.

MLJ

Bardzo aktywny
Polubienia
115
Drugi rok używam jako podstawowej przeglądarki - Cent Browser.
Cholernie szybka, zużywa mniej ram niż chrome, opera, nie mówiąc o Firefoxie.
Wszystkie dodatki z chrome są kompatybilne, jako że przeglądarka zbudowana na chromium. Większe możliwości konfiguracyjne od chrome, oczywiście wersja 64 bitowa..Polecam..:ok