Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

  • Firefox

    Głosy: 179 47,4%
  • Pale Moon

    Głosy: 14 3,7%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

    Głosy: 36 9,5%
  • SlimJet

    Głosy: 21 5,6%
  • Opera

    Głosy: 114 30,2%
  • Chrome

    Głosy: 99 26,2%
  • Chromium

    Głosy: 12 3,2%
  • Maxthon

    Głosy: 15 4,0%
  • SRWare Iron

    Głosy: 18 4,8%
  • Inne

    Głosy: 40 10,6%
  • Edge

    Głosy: 6 1,6%

  • Głosujących
    378

whizkidraj

Świeżak
Dołączył
4 Luty 2019
Posty
11
Reakcje/Polubienia
21
Currently trying Microsoft Edge (Chromium based). It works well, and has the potential to give a serious competition to Google Chrome. Let's see how the stable version turns out.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
A ja teraz używam slimbrowser. Szybka. Nie jest już nakładką ie, tylko stała się klonem firefoxa 68.0.2
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Spolszczamy, opcje jak w nowym firefoxie, dodatki wszystkie jak w nowym firefoxie.
Żeby klon był szybszy od oryginału? Niesłychane ;)
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
I am still using the Google Chrome browser as my main browser. .... I also use Firefox as my backup browser. ... I may quit Google Chrome if it becomes too invasive regarding its tracking of my location and info.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Thank you. I always say that the forum is people who make the atmosphere breathing and communicating with each other.
As for Chrome - it has hidden plugins and many settings have been disabled. Only SlimJet portable saves the cache to the location folder and is relatively secure. No CCleaner steals data / login from portable browsers that have appdata and local appdata in the program folder. I prefer Iceveasel 78.0.2 on a pendrive to use a bank account.
Best regards. :hi
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Ja odkąd przeszedłem na maca to używam Safari - genialna przeglądarka. Też jeszcze użytkuje chrome - ale on sprawia wrażenie coraz bardziej ociężałego ;/
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Używam iceveasel 78.0.2 i chwalę sobie.
 

koxx

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Maj 2015
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Firefox+ublock i comodo ice dragon. W ff kapitalne jest przeciąganie strony z okna do okna. Nowa Opera nie potrafi wczytać swojej kopii zakładek.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Comodo ice dragon, to jakiś mutant...
Rano po uruchomieniu systemu w kilka sekund - klikam w ikonę ice drogon na pasku. To nazywa się uruchamianiem na zimno. No i przeglądarka szybko bije po oczach. Nie czeka się na pierwsze uruchamianie jak FF, czy inne inności. Strony ładują się błyskawicznie, albo całkiem szybko.
Właśnie ponownie na win 10 pro wrzuciłem przeglądarkę z lipca 2019 roku opartą na FF 65 - ssd itd.
Comodo icedragon nadal zadziwia, a nawet dużo lepszy, niż na win 7 - o czym pisałem półtora roku temu. Wystarczyła mi instalacyjna wersja 32 bit. Wczoraj na dobreprogramy czytałem,że szybkie uruchamianie edge "sie spartoliło".
Nie mogłem odżałować comodo ice dragon, więc sprawdziłem. Z FF skopiowałem pliki z hasłami i extensions, zaimportowałem bookmarks i ustawiłem. Jestem pod wielkim wrażeniem. A MS to z d... bierze problemy.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9802
Reakcje/Polubienia
10434
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Po 7 latach od ostatniego wpisu w tym temacie sporo się zmieniło :sarkazm Najwyższy stopień podium od kilku lat Opera (na wszystkich możliwych urządzeniach), o trzecie miejsce walczą Vivaldi i Edge a na drugim stopniu podium debiutant - Decentr :cool:
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1649
Reakcje/Polubienia
1744
Używam Edge (Chromium) na trzech różnych platformach (Mac/Windows 11/Android). Dodatkowo genialne rozszerzemie Microsoft Redaktor pomaga w sprawdzaniu pisowni (lepiej niż w MS Word), uBlock Origin jako Adblock wspomagany przez Ghostery.
Zrezygnowałem z Brave bo miałem dość reklam portfeli kryptowalut i jakichś Brave Awards.
Chrome mulił mi strasznie a Safari jest niezgodna z api bankowymi.
 
Do góry