Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

  • Firefox

    Głosy: 179 47,4%
  • Pale Moon

    Głosy: 14 3,7%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

    Głosy: 36 9,5%
  • SlimJet

    Głosy: 21 5,6%
  • Opera

    Głosy: 114 30,2%
  • Chrome

    Głosy: 99 26,2%
  • Chromium

    Głosy: 12 3,2%
  • Maxthon

    Głosy: 15 4,0%
  • SRWare Iron

    Głosy: 18 4,8%
  • Inne

    Głosy: 40 10,6%
  • Edge

    Głosy: 6 1,6%

  • Głosujących
    378
A

Anonymous

Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Ja FX 4.0.1. I tak jak Likwis z przyzwyczajenia, ale chyba się z tego nie wyleczę :D
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

U mnie jak wyżej, z przyzwyczajenia, ale i ze wzgl. na ulubione dodaki Adblock Plus, Xmark (nie było w Operze jak sprawdzałam), Tab Scope (nie ma w Chrome i IE) i Speed Dial
 

hubiX

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
131
Reakcje/Polubienia
0
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Korzystam z Firefoxa, bo jest szybki i przejrzysty. Nie zjada on tyle RAMu, co inne przeglądarki. Testowo zaś używam przeglądarki IE 8
 
A

Anonymous

Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Jako główna przeglądarka: Chrome
Czasem IE9, ale chyba dzisiaj przetestuję Firefox 5.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Kombinowałem z Operą i Chrome ,testowałem dziewiątkę IE jednak pozostaje wierny Lisiczce. Jak poprzednicy myślę ,że to kwestia przyzwyczajenia. Firefox najwygodniejszy dla mnie.Chociaż przyznaję się ,że ciągnie mnie do Opery.Jednak na razie nie planuję zamiany.
 

virugen

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
188
Reakcje/Polubienia
0
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Chrome.Opera nie potrafi poprawnie wyświetlić strony (np youtube) a firefox muł.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Ostatnio Chrome Portable - postawiłem na prostotę i minimalizm.
 
A

Anonymous

Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Ja korzystam z Pale Moon, to przeglądarka podobna do FF, ale szybciej działa
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Używam Opery. I mogę polecić kilka ciekawych rozszerzeń do tejże przeglądarki. Opera AdBlock-blokowanie reklam nawet we Flashu co jest bardzo denerwujące, Translate-tłumaczenie dowolnej strony internetowej na język polski (oczyścicie można sobie zmienić język tłumaczenia), FastestTube-sciąganie filmików z portalu YouTube.
 
A

Anonymous

Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Częściej z liska-ma więcej praktycznych rozszerzeń...chociaż do Opery też nic nie mam.Na temat IE się nie wypowiadam-nigdy nie używałem.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Firefox, jeżeli dobrze pamiętam to od v1.4.2. A dlaczego ? Dodatki, dodatki, dodatki... i trochę sentyment :)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

A ja próbowałem przetestować ostatnio przeglądarkę Pale Moon, bo tak ostatnio ją zachwalano na licznych portalach. I niestety okazała się beznadziejna bo nawet nie mogłem jej uruchomić. A gdy sprawdzałem w Program Files to zauważyłem, że w katalogu, który utworzyła nie było nawet ikony do jej uruchomienia a w związku z tym skrót z pulpitu nie miał się do czego odnieść. Może miałem jakąś dziwną instalkę, ale zainstalowałem Pale Moon jeszcze raz i tez nic to nie dało.
Przetestuje ją może wtedy jak ją lepiej dopracują :p Bo jak na razie to Firefox rządzi :)
 
A

Anonymous

Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Używam Firefoxa gdyż jak dla mnie jest to przeglądarka bardzo przyjazna dla użytkownika, używam jej odkąd tylko pamiętam, chociaż ostatnio przymierzałam się do Google Chrome, ale jakoś nie mogę się do niej przekonać
 
A

Anonymous

Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Teraz korzystam z tego co w podpisie
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Re: Z jakich przeglądarek korzystacie i dlaczego akurat ta?

Andy napisał:
A ja próbowałem przetestować ostatnio przeglądarkę Pale Moon, bo tak ostatnio ją zachwalano na licznych portalach. I niestety okazała się beznadziejna bo nawet nie mogłem jej uruchomić. A gdy sprawdzałem w Program Files to zauważyłem, że w katalogu, który utworzyła nie było nawet ikony do jej uruchomienia a w związku z tym skrót z pulpitu nie miał się do czego odnieść. Może miałem jakąś dziwną instalkę, ale zainstalowałem Pale Moon jeszcze raz i tez nic to nie dało.
Przetestuje ją może wtedy jak ją lepiej dopracują :p Bo jak na razie to Firefox rządzi :)
Gdyby jeszcze pasował KS do niej bym się przesiadł od razu . Nigdy nie miałem z nią problemów czy to z wersją portable czy instalką . :D
 
Do góry