Zakup dysku SSD

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
A co byście powiedzieli odnośnie tego dysku Dysk SSD SanDisk ULTRA 3D 500GB SATA3 (SDSSDH3-500G-G25)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Od SanDisk'a i GoodRAM'a z daleka.
Jeśli już koniecznie chcesz dysk w technologii TLC to oto alternatywy, które warto wziąć pod uwagę:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
oraz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, o którym wcześniej pisał @al.
Oczywiście zakup tego ostatniego w innym sklepie niż morele ponieważ cena jest dosyć wysoka.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Od SanDisk'a i GoodRAM'a z daleka.
Jeśli już koniecznie chcesz dysk w technologii TLC to oto alternatywy, które warto wziąć pod uwagę:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
oraz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, o którym wcześniej pisał @al.
Oczywiście zakup tego ostatniego w innym sklepie niż morele ponieważ cena jest dosyć wysoka.
WD Blue polecasz a SanDiska już nie, a przecież to jest identyczny dysk co SanDisk Ultra 3D tylko z inną naklejką. :)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


BX500 jest gorszy od MX500, jedynie Samsung jest lepszy ale i droższy.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
samungi mam z 10 odkąd na rynek weszła seria 830 i jeszcze mnie nie zawiodły... mało tego jednego ssd-ka samsunga mam w serwerze synology i pomimo, że to seria 840 bez pro hula aż miło... crucial mx100 i mx200 (3 szt.) też już parę ładnych lat śmigają aż miło; w sumie jeżeli chodzi o trwałość to samsunga i cruciala mogę polecić
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Opierasz to "z daleka od sandiska" na czyms konkretnym, czy Ci sie logo nie podoba? W moim laptopie mam od 3 lat 2x SSD SanDiska, jedna z moich corek ma nastepnego, i zaden nie zawiodl.
Pewnie chodzi o model Plus. Pierwsze wersje były na mlc a później producent podmienil na jakiś szrot, dlatego seria Plus jest raczej kiepska.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

maria51

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2014
Posty
8
Reakcje/Polubienia
14
Miasto
Kraków
Witam Milutko i Serdecznie Pozdrawiam. Bardzo Dziękuję za propozycje i sugestie co do wyboru dysku SSD. Wybór dysku będzie zależał od Waszych propozycji żeby był jak najlepszy i nie za drogi.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Przecież To Crucial ma 5 lat gwarancji a ADATA 3. Co prawda gwarancja Cruciala jest ograniczona przez TBW a ADATA tego nie ma ale w domowych zastosowaniach nie będzie to większym problemem.

Osobiście wziąłbym Cruciala ale pod rozwagę podsuwam jeszcze jeden dysk

Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tu też jest w dobrej cenie.
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry