Zemana Anti-Malware 2011 Konkurs ! Giveaway !

Status
Zamknięty.

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Konkurs ! - Zemana Anti-Malware 2011 - Giveaway !

ZamBox.jpg


Do wygrania jest 5 licencji do programu Zemana Anti-Malware 2011.

Zemana Anti-Malware 20115 genuine licenses to win.

Reguły:

1. Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać licencję do programu Zemana Anti-Malware 2011.

2. (opcjonalne, ale mile widziane) Poinformuj swoich znajomych o tym konkursie na facebooku lub/i twitterze.

3.Konkurs zakończy się 23.05.2011 - licencje zostaną rozlosowane za pomocą random.org .



Rules:

1. Tell us why you like Zemana Anti-Malware 2011 software...why you want to win it? (submit a comment).

2. (optional but very appreciated) Share it on facebook or/and twitter.

3. The lucky 2 will be selected randomly by - Random.org - The giveaway ends on 23.05.2011.


Comments only in Polish or English.
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Zacząłem go testować i stwierdzam że jest godny uwagi dlatego z chęcią bym przyjął licke na ten program .
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Już sam opis programu działa odstraszająco na wszelkiego typu zarazę,a co dopiero mieć go na dysku.Masakra dla robactwa! Dlatego poczekam do losowania i może się poszczęści.
 

andrzej823

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Testuję go.Jest super na wszelkie robactwo.Chciałbym licencję na ten program.Dodam że jeszcze nie wygrałem licencji w żadnym konkursie.Pozdrawiam.
 

virugen

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
188
Reakcje/Polubienia
0
Uważam że produkty Zemany są świetne,dlatego bardzo chętnie przyjmę licencje na ten program.
 

jasiekkidawa

Wygadany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
78
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
DGL :)
Testowałem go niedawno... To świetny program anty-malware, o b.dobrej skuteczności i wydajności. Mam nadzieję, iż będzie doskonałym uzupełnieniem programu antywirusowego na moim lapku :)
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Klon Hitman Pro działający na takiej samej zasadzie z takimi samymi skanerami i przy tym takiej samej skuteczności (czyli bardzo skuteczny i lekki skaner AV). Bardzo chciałbym wygrać licencję na tą Zemanę, ponieważ jest to prawdziwa szczota dla przeróżnej maści złośliwego oprogramowania.
 

red-red

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Przydałby się do kompletu z Zemana Anti-loger i Pandy Cloud.
 

TurboDymoMan

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
126
Reakcje/Polubienia
0
Świetny skaner na żądanie... Bardzo chciałbym go dostać. O niebo lepszy od MBAM i zajął by miejsce obok KIS... ;)
 

semana

Świeżak
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Oj..przydałby mi się taki program,programy antywirusowe sobie nie radzą ze wszystkim i Zemana Anti-Malware pozwoliłaby mi spać spokojniej.Oby tylko szczęście dopisało w losowaniu.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Zemana Antilogger sprawdził się w moim kompie z XP HE. Nie było konfliktu z Kaspersky I.S. Teraz mam jeszcze lapka z Win 7 i drugi stacjonarny komp z XP Pro. Niestety, poza wersjami "czasowymi" McAfee i PURE nie mam na razie żadnej dodatkowej ochrony ... A wiadomo przecież ... Zabezpieczeń nigdy za wiele ... ;)
Powodzenia w konkursie /też/ innym uczestnikom życzę. :p
P.S. Jak potrzebne "na zabój", to zwykle nie wygrywam - i to mnie martwi ... :?
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18512
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Potrzebuję dodatkowej dobrej ochrony. A jest to bardzo szybki, dokładny, skuteczny i prosty skaner - doktor na zarazę. Teraz tylko szczęście w losowaniu... ;) . Pozdrówki
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Zemana Anti-Malware 2011 - testowałem go i mogę powiedzieć, że gdybym posiadał licencję na ten program, nie rozstałbym się z nim, ponieważ jest on BARDZO SKUTECZNY i do tego LEKKI dla systemu, co w połączeniu z posiadanym przeze mnie Zemana Antilogger stworzyłoby świetny, a przede wszystkim skuteczny duet :)
 

krakowiak25

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
154
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Kraków
Używam testowej wersji tego programu. I bardzo mnie mile zaskoczył szybkością skanowania i wykrywaniem różnego typu robactwa. Chętnie przyjmę licencje na ten program aby można było dłużej używać nie tylko krótki okres próbny. Mam nadzieje że poszczęści mi się w losowaniu. Pozdrawiam
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Zalety: błyskawiczny skan,zajmuje mało miejsca ,przetwarza w chmurze,nie trzeba aktualizacji baz,kilka silników skanujących czego wymagać więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry