Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Zmiany, zmiany, zmiany (V2)

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
590
Screena mi się nie chce robić:wariat ale jest tak jak napisałem i wcale nie pokazuje jak nie jestem zalogowany. W starej wersji było ok.
A i linki w code co kiedyś dawało się na starym forum są widoczne dla niezalogowanych.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4752
Screena mi się nie chce robić:wariat ale jest tak jak napisałem i wcale nie pokazuje jak nie jestem zalogowany. W starej wersji było ok.
A i linki w code co kiedyś dawało się na starym forum są widoczne dla niezalogowanych.
Jak nie jesteś zalogowany to nie pokaże bo i po co ktoś niezalogowany ma widzieć kto czyta w danej chwili jakiś temat.Pewnie w uprawnieniach tak to właśnie ustawiłem lub było domyślnie.

Jeśli chodzi o linki w Code to wiem o tym, ale one są stare i w sumie nieważne.Można i CODE ukryć ale dodatek do ukrywania CODE jest płatny :kupa

Można też przerobić to bezpośrednio na serwerze komendą ale w Code są też changelogi więc jak ciachnę to na URL to wyjdzie jakaś parodia bo i changelogi będą jako linki.

Może cos pokombinuje BBCode Editorem :scratch

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4752
jak włączm główną stronę to trzęsie od czata w dół ( dokładnie jedną linijkę(chyba) co pół sekundy)
Na jakieś przeglądarce :?? , sprawdzałeś na innej :??

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4752