Zmiany, zmiany, zmiany (V2)

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Screena mi się nie chce robić:wariat ale jest tak jak napisałem i wcale nie pokazuje jak nie jestem zalogowany. W starej wersji było ok.
A i linki w code co kiedyś dawało się na starym forum są widoczne dla niezalogowanych.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Screena mi się nie chce robić:wariat ale jest tak jak napisałem i wcale nie pokazuje jak nie jestem zalogowany. W starej wersji było ok.
A i linki w code co kiedyś dawało się na starym forum są widoczne dla niezalogowanych.
Jak nie jesteś zalogowany to nie pokaże bo i po co ktoś niezalogowany ma widzieć kto czyta w danej chwili jakiś temat.Pewnie w uprawnieniach tak to właśnie ustawiłem lub było domyślnie.

Jeśli chodzi o linki w Code to wiem o tym, ale one są stare i w sumie nieważne.Można i CODE ukryć ale dodatek do ukrywania CODE jest płatny :kupa

Można też przerobić to bezpośrednio na serwerze komendą ale w Code są też changelogi więc jak ciachnę to na URL to wyjdzie jakaś parodia bo i changelogi będą jako linki.

Może cos pokombinuje BBCode Editorem :scratch
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Jak nie jesteś zalogowany to nie pokaże bo i po co ktoś niezalogowany ma widzieć kto czyta w danej chwili jakiś temat.Pewnie w uprawnieniach tak to właśnie ustawiłem lub było domyślnie.
Ja jestem zalogowany i mam to samo co @Elvis

7HKoAhVg.png
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
jak włączm główną stronę to trzęsie od czata w dół ( dokładnie jedną linijkę(chyba) co pół sekundy)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
jak włączm główną stronę to trzęsie od czata w dół ( dokładnie jedną linijkę(chyba) co pół sekundy)
Na jakieś przeglądarce :?? , sprawdzałeś na innej :??
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
na Chrome (ostatnia wersja)


na Edge nie trzęsie ale i tak używam tylko Chrome...
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
..ale o ile pamiętam to sie pojawiło dopiero dziś albo 2 dni temu

musiałeś włączyć coś...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Do góry