Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Zmiany, zmiany, zmiany (V2)

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
5744

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
975
Otwiera się w osobnej. Wszystkie linki tak się owierają i ja nie mam tu nic do powiedzenia. W tym temacie chyba każdy z linków daje taki efekt.
Nie chce mi się wszystkiego sprawdzać ale kilka takich linków z PzD do PzD w innym temacie działa prawidłowo.

Wiem, wiem, wewnętrzna cenzura.... :szydera

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
5744
Otwiera się w osobnej. Wszystkie linki tak się owierają i ja nie mam tu nic do powiedzenia. W tym temacie chyba każdy z linków daje taki efekt.
Nie chce mi się wszystkiego sprawdzać ale kilka takich linków z PzD do PzD w innym temacie działa prawidłowo.

Wiem, wiem, wewnętrzna cenzura.... :szydera
Dziwne, nikt tego nie zgłaszał.Jak masz jakąś inną przeglądarkę to kuknij czy tam jest tak samo :lupa:modlitwa

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
975
Dziwne, nikt tego nie zgłaszał.Jak masz jakąś inną przeglądarkę to kuknij czy tam jest tak samo :lupa:modlitwa
Dokładnie tak samo. I nie, nie wierzę że to tylko u mnie.

Ps. Kiedyś te linki w tym wspomnianym temacie działały prawidłowo.
Ps 2. Zalogowałem się po tym jak było takie "żądanie" i wtedy linkowana strona otwiera się w tej samej karcie. Bez ponownego (podwójnego) logowania - tak jak pisałem - jest traktowana jak strona zewnętrzna i otwiera się na osobnej karcie.
Ps 3. Co ciekawe, po wylogowaniu z tamtej strony (czytaj: z tamtego tematu), jestem wciąż zalogowany w każdym (chyba) innym miejscu.

Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
5744
Dokładnie tak samo. I nie, nie wierzę że to tylko u mnie.

Ps. Kiedyś te linki w tym wspomnianym temacie działały prawidłowo.
Ps 2. Zalogowałem się po tym jak było takie "żądanie" i wtedy linkowana strona otwiera się w tej samej karcie. Bez ponownego (podwójnego) logowania - tak jak pisałem - jest traktowana jak strona zewnętrzna i otwiera się na osobnej karcie.
Ps 3. Co ciekawe, po wylogowaniu z tamtej strony (czytaj: z tamtego tematu), jestem wciąż zalogowany w każdym (chyba) innym miejscu.
Taki problem to raczej byłby zgłoszony przez więcej niż 1 użytkownika gdyby występował masowo.