Zmiany, zmiany, zmiany (V2)

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Temat na później, ale zgłoszę już teraz:
1. Button "FLATAWESOME+" trzeba wyedytować i zmienić na np. "Forum PZD" - przenosi on na stronę główną forum. Jest to szczególnie potrzebne w wersji mobilnej.
Ogólnie wersja mobilna jasnego motywu prezentuje się bardzo czytelnie i ładnie.
2. Pod tytułem każdego tematu był button "Users", pozwalał on filtrować temat i pozwalał pokazywać posty w temacie tylko oznaczonych użytkowników. Dla mnie to było bardzo pomocne. Niestety teraz go nie ma.

Gdzie jest ten button?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
A buttona Users nie ma. Był na prawo od oznaczenia założyciela tematu. Kliknięcie "Users" powodowało pokazanie wszystkich użytkowników piszących w danym temacie, a następnie kliknięcie tylko oznaczonych powodowało że posty pozostałych zostały ukryte.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Jest problem z udostępnianiem np. zdjęć z działu śmieszne. Teraz żeby udostępnić zdjęcie to trzeba otworzyć je na nowej karcie i dopiero po długim tapnięciu na nim, pojawia się menu wyboru, w tym przypadku chodzi o " Udostępnij zdjęcie"
Oczywiście mowa o smartfonie :winked
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A buttona Users nie ma. Był na prawo od oznaczenia założyciela tematu. Kliknięcie "Users" powodowało pokazanie wszystkich użytkowników piszących w danym temacie, a następnie kliknięcie tylko oznaczonych powodowało że posty pozostałych zostały ukryte.

Nigdy z tego nie korzystałem więc nie bardzo wiem o co chodzi.

Jest problem z udostępnianiem np. zdjęć z działu śmieszne. Teraz żeby udostępnić zdjęcie to trzeba otworzyć je na nowej karcie i dopiero po długim tapnięciu na nim, pojawia się menu wyboru, w tym przypadku chodzi o " Udostępnij zdjęcie"
Oczywiście mowa o smartfonie :winked

Teraz sprawdziłem jak to działa. Nie wiem nawet jak było wcześniej ale chyba musi być tak jak teraz jest. Tak zdecydował ten co to wymyślił :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Nigdy z tego nie korzystałem więc nie bardzo wiem o co chodzi.
Przykładowo: teraz pod tytułem "Zmiany, zmiany" widnieje button autora tematu - al, kiedyś było - users, który w dymku wskazywał wszystkich userów piszących w tym temacie, kliknięcie na wybranych wyświetlanych userów, powodowało dodanie ich do filtra poniżej i filtrowanie wyników do wyświetlenia postów jedynie tych wybranych userów.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Szary kolor ledwie widać.
lQcvxgQ.png
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Przykładowo: teraz pod tytułem "Zmiany, zmiany" widnieje button autora tematu - al, kiedyś było - users, który w dymku wskazywał wszystkich userów piszących w tym temacie, kliknięcie na wybranych wyświetlanych userów, powodowało dodanie ich do filtra poniżej i filtrowanie wyników do wyświetlenia postów jedynie tych wybranych userów.

Widocznie autorzy xf zdecydowali że nie była to istotna funkcja i ją usunęli. Możesz na ich forum napisać żeby to przywrócili przy najbliższej aktualizacji.

Szary kolor ledwie widać.
lQcvxgQ.png

Z kolorami będę kombinował jak wrócę do domu i będę miał dostęp do komputera :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Szary kolor ledwie widać.
lQcvxgQ.png
Takto jest na dole, ale mi chodzi o przycisk, który był na górze pod tytułem tematu i wskazywał w dymku wszystkich userów, którzy udzielili odpowiedzi w danym temacie. Serio? Tylko ja z tego korzystałem?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Takto jest na dole, ale mi chodzi o przycisk, który był na górze pod tytułem tematu i wskazywał w dymku wszystkich userów, którzy udzielili odpowiedzi w danym temacie. Serio? Tylko ja z tego korzystałem?
Czytałem, że tobie chodzi o przycisk :) Jednak ja pisałem o innym problemie, więc nie wiem dlaczego mnie cytowałeś ;)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Takto jest na dole, ale mi chodzi o przycisk, który był na górze pod tytułem tematu i wskazywał w dymku wszystkich userów, którzy udzielili odpowiedzi w danym temacie. Serio? Tylko ja z tego korzystałem?

Ja z tego nie korzystałem i nikt nam takiego problemu nie zgłaszał. Może to była jakaś wtyczka. Tak jak pisałem pozostaje szukanie na forum xf. Tam jak o tym napiszesz to od razu dostaniesz odpowiedź.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
@Grandalf wydało mi się, że mi odpowiadasz, stąd nieporozumienie.
Z tym przyciskiem "Users" całkiem możliwe, że to była wtyczka. Jeśli takową znajdę, to wrócę do tematu.
Z mojej strony budzi niezadowolenie jedynie temat XF Dark - bardzo jednostajny i emotki wyglądają kipesko. Może chociaż na próbę dodatkowo, któryś z tych:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
@Grandalf wydało mi się, że mi odpowiadasz, stąd nieporozumienie.
Z tym przyciskiem "Users" całkiem możliwe, że to była wtyczka. Jeśli takową znajdę, to wrócę do tematu.
Chyba chodziło ci o tą opcję:

01_select_user_post-png.10543

Ale ona nie jest obecnie kompatybilna z nowym forum.
 
Do góry