Zmiany, zmiany, zmiany (V2)

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Coś się zje**ło, bo w wersji mobilnej jak wchodzę na główną stronę, to od razu przewija na sam dół.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Czy tak będzie na stałe ? Przecież to "Polecane" to zasłania dużą część tego co najważniejsze czyli postów. Do kompletu jeszcze dołożony "na górze" Czat. W starym można było przynajmniej pozamykać "te" polecane konkursy a tutaj zdaje się niema takiej opcji :scratch

TX4JKgj.jpg
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10003
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo
Czy tak będzie na stałe ? Przecież to "Polecane" to zasłania dużą część tego co najważniejsze czyli postów. Do kompletu jeszcze dołożony "na górze" Czat. W starym można było przynajmniej pozamykać "te" polecane konkursy a tutaj zdaje się niema takiej opcji :scratch

TX4JKgj.jpg
tej slider czyli przesuwane okienka wstawiłem i tak jak najmniejszy , z obrazkami był 2X większy.Czat możesz zamknąć :) a nowe posty też masz na górnej belce klikając - Co nowego ? - nowe posty.


Wersji finalnej forum jeszcze nie ma, na razie grzebiemy w ustawieniach :)
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34683
Reakcje/Polubienia
61093
Widzę, że w tytułach poszczególnych tematów pojawia się mały awatar, który pokazuje ile postów zostało napisane przez ich autora.
Jednak nie liczy on dobrze, bo np w temacie "Talking Santa (iOs) za darmo" pisze, że mam 6 postów, gdy jest ich o wiele więcej.
Myślę, że lepiej ten bajer usunąć (lub go naprawić).
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo
Widzę, że w tytułach poszczególnych tematów pojawia się mały awatar, który pokazuje ile postów zostało napisane przez ich autora.
Jednak nie liczy on dobrze, bo np w temacie "Talking Santa (iOs) za darmo" pisze, że mam 6 postów, gdy jest ich o wiele więcej.
Myślę, że lepiej ten bajer usunąć (lub go naprawić).
:scratch , gdzie to konkretnie jest :??
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34683
Reakcje/Polubienia
61093
Trzeba wejść do tematu "Kącik dla mobilnych" i tam to widać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34683
Reakcje/Polubienia
61093
Klikając na mały awatar wyskakuje liczba postów.
Mam problem z wstawieniem zrzutu, jeszcze chwila.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo
Klikając na mały awatar wyskakuje liczba postów.
Mam problem z wstawieniem zrzutu, jeszcze chwila.

a już kumam, chodzi o ten malutki avatarek w avatarze :) Temat został założony jeszcze za starego tego 1 forum phpbb3 , potem była konwersja do xenforo 1 i kilka dni temu znowu konwersja do xenforo 2, prawdopodobnie trzeba będzie tylko przeczyścić index strony i będzie :ok
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10003
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Coś się zje**ło, bo w wersji mobilnej jak wchodzę na główną stronę, to od razu przewija na sam dół.

Już naprawione. Działo się tak ponieważ do tego bocznego paska/sidebaru dodałem okno logowania i w momencie jak byłeś wylogowany automatycznie przesuwało do miejsca logowania. Sprawdź czy jest teraz ok.

Tak dodatkowo to ten sam pasek przykleiłem i teraz przewija się razem ze stroną dzięki czemu po przewinięciu na sam dół nie zostaje w jego miejscu białe, puste miejsce.

@Zeno wgrałem styl o którym pisałeś "shades of grey". Aktualnie nie jest możliwy do wyboru ale jak nie będzie stwarzał problemów to go włączę. Style z brivium generują dużo błędów więc odpadają.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Już naprawione. Działo się tak ponieważ do tego bocznego paska/sidebaru dodałem okno logowania i w momencie jak byłeś wylogowany automatycznie przesuwało do miejsca logowania. Sprawdź czy jest teraz ok.
Teraz już jest dobrze :ok
 
Do góry