360 Internet Security BETA

miraz

Świeżak
Dołączył
4 Październik 2013
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
ten program to tylko antywirus czy ma tez firewall'a ?
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Nie ma firewalla, ale taka Avira Internet Security też nie ma :zawsty
Nie wszystkie alerty są spolszczone.
Wykrycie podejrzanego zachowania, modyfikacji rejestru, próby zmiany wyszukiwarki i infekcji przeglądarki - po angielsku. (Sprawdzałem na paczkach wirusów z MT).
Swoją droga kosi aż miło. :jezyk
 
A

Anonymous

Nawet z silnikiem od Bitka chodzi jak przecinak i w żaden sposób nie odczuwa się jego działania wiec naprawdę "konkretnie" i mocno polecam
program używam już od Roku i kilkukrotnie " nadziałem" się na "niesympatyczne" pliczki i ów sofcik bezproblemowo mnie przed nimi obronił :jezyk
jeden z najlepszych programów antywirusowych :piwko
naprawde wiele płatnych programow przy nim siada i kwiczy :yhy
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Małpa żąda deinstalacji Shadow Defendera.
:(
 
A

Anonymous

z tego co mi się kiedyś"przeczytało" , można ten komunikat zignorować i ponoć wszystko będzie ok , ale tu zaznaczam, nie korzystam z SD i dobrze by było, aby ktoś inny na ten temat się wypowiedział :ok
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36195
Reakcje/Polubienia
25310
Miasto
Trololololo
zainstaluj 360 i dopiero potem Shadow Defender
 
A

Anonymous

Zainstalowałem :
Bardzo intuicyjne i przyjazne GUI,faktycznie lekki,prawie w ogóle nie ssie procka,szybko skanuje,niektóre alerty po angielsku,no i z tego co piszecie : jest skuteczny :ok
Pobawiłem się godzinkę...i wystarczy.Ochrona AV w real-time to jednak już nie dla mnie.Od dwóch lat jadę na HIPS-ach i jest git.Jak kiedyś w przyszłości coś strasznego wpadło by mi do bunkra to z chęcią zainstaluje to 360.
 
A

Anonymous

hipsy w przypadku IS360 są zdecydowanie zbędne :)
sam w sobie posiada kapitalny moduł kontroli zachowań :ok
 

dagro

Świeżak
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
2
Zastosować zamiast BIS zestaw 360 beta+privatefirewall czy 360 beta+firewall z pakietu Agnitum IS ?
 
A

Anonymous

dagro napisał:
Zastosować zamiast BIS zestaw 360 beta+privatefirewall czy 360 beta+firewall z pakietu Agnitum IS ?
jeśli korzystasz z Visty/7demki/8 semki to możesz zostawić włączony systemowy ogniomurek, który wcale nie będzie taki zły
ale jeśli już koniecznie chcesz to privatefirewall spełni twoje oczekiwanie :)
 
Do góry