OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24902
Miasto
Trololololo

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Ha, ha - więc jak widać, wcale to takie proste nie jest jak się Panu wydawało ;)
Myślę, że łatwiej będzie mi te pliki znaleźć i pobrać ponownie z sieci. Może nawet mam jakiś backup, tylko już nie pamiętam gdzie i kiedy go robiłam :p W każdym razie mój błąd, że nie sprawdziłam najpierw ustawień. Myślałam, że ktoś tu tej bestyjki używa i będzie się orientować ;)
A co do tej "Administracji", to mi się wydaje, że to dotyczy administracji siecią komputerów, bo w instrukcji jest też mowa o komputerach klienckich i zapewne jest to manual dla klientów biznesowych, a nie zwykłych szaraczków :( No ale to tylko takie moje spekulacje, mogę się mylić...
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9957
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A tam gdzie masz "Exception lists" :??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24902
Miasto
Trololololo
Ha, ha - więc jak widać, wcale to takie proste nie jest jak się Panu wydawało ;)
Myślę, że łatwiej będzie mi te pliki znaleźć i pobrać ponownie z sieci. Może nawet mam jakiś backup, tylko już nie pamiętam gdzie i kiedy go robiłam :p W każdym razie mój błąd, że nie sprawdziłam najpierw ustawień. Myślałam, że ktoś tu tej bestyjki używa i będzie się orientować ;)
A co do tej "Administracji", to mi się wydaje, że to dotyczy administracji siecią komputerów, bo w instrukcji jest też mowa o komputerach klienckich i zapewne jest to manual dla klientów biznesowych, a nie zwykłych szaraczków :( No ale to tylko takie moje spekulacje, mogę się mylić...
Kwi, Kwi, Kwi, przecież ja nie mam tego programu zainstalowanego tylko podaję to co pisze producent , myślę że gdybyś była bardziej - Spokojna Twoja Rozczochrana - to znalazłabyś to czego szukasz :jezyk
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
;D Nom, jestem nieco w gorącej wodzie kąpana, to prawda. No ale już naprawdę dokładnie przeszukałam wszystkie opcje i nic takiego nie znalazłam. Może jednak czytałeś instrukcje dla innej wersji programu? Szukam też w Google ale również nic mądrego jak na razie nie odkryłam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24902
Miasto
Trololololo
;D Nom, jestem nieco w gorącej wodzie kąpana, to prawda. No ale już naprawdę dokładnie przeszukałam wszystkie opcje i nic takiego nie znalazłam. Może jednak czytałeś instrukcje dla innej wersji programu? Szukam też w Google ale również nic mądrego jak na razie nie odkryłam.
a mnie się wydaje że to właśnie Ty nie tą instrukcje czytałaś :zaciesz .Google podpowiada, instrukcji jest wiele.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9957
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
No to pozostaje tak jak napisał prezes. Wchodzisz do nich na czat i piszesz:

Hi. trend micro deleted two important files. I can't find it. Where are they, where is the quarantine?

Możesz na końcu dodać: I want my money back... i jeszcze na tym zarobisz :kwiczy2
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
@d0r0t@
Klikasz to kółko koło zębatki czyli Security Report, później po lewej stronie wybierasz opcję computer thread found albo inną, następnie See more details i pokazuje Ci się okno Logs i tam jest możliwość przywrócenia plików. Dodatkowo automatycznie dodają się do wykluczeń.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Znalazłam:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Trzeba było otworzyć raport i kliknąć na nazwę usuniętego pliku, a wtedy objawia się przycisk "Restore". Jednak bezpośrednio po skanowaniu klikałam w te pliki i nic się nie działo...
@Edycja:
Pisałam jednocześnie z @Elvis, ale jest właśnie tak jak napisał ;)
No ale sami powiedzcie, czy to nie jest dziwacznie skitrane, zamiast dać po prostu zakładkę "Kwarantanna"
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24902
Miasto
Trololololo
Znalazłam:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Trzeba było otworzyć raport i kliknąć na nazwę usuniętego pliku, a wtedy objawia się przycisk "Restore". Jednak bezpośrednio po skanowaniu klikałam w te pliki i nic się nie działo...
@Edycja:
Pisałam jednocześnie z @Elvis, ale jest właśnie tak jak napisał ;)
No ale sami powiedzcie, czy to nie jest dziwacznie skitrane, zamiast dać po prostu zakładkę "Kwarantanna"
Ja tak sobie myślę że gdyby dali zakładkę kwarantanna to napisałabyś podobnie :sarkazm
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Wątpię :p
Ale takie zagadki są fajne i zawsze ktoś się czegoś z tej dyskusji dowie o programie ;)
@Edycja:
Z pożytecznych opcji spodobały mi się takie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Natomiast co do zapory, to znalazłam tylko tyle:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- ale nie jestem pewna co dokładnie robi ów Firewall Booster. Tzn. wiem co tam jest napisane, ale nic konkretnego mi to nie mówi...
W każdym razie program kazał mi odinstalować Zone Alarm i teraz nie wiem, co mam zrobić. Czy muszę sobie poustawiać ręcznie reguły w zaporze systemowej? To strasznie niewygodne i czasochłonne będzie :( Liczyłam właśnie na jakąś wygodną zaporę w takim pakiecie, żeby sobie jednym kliknięciem ustawić regułę dla danego programu, a tu nic takiego nie znalazłam :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry