Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Wątpię czy dostanieniecie te klucze na Bitka. To stara promocja z listopada i pamiętam że wtedy działało chyba dwa dni a później coś poblokowali.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
ESET NOD32 Smart Security dla 3 urządzeń na 2 miesiące za darmo
i 15% zniżki na zakup jak ktoś będzie chciał, tyczy się to promocji z postu powyżej.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Chciałbym to zainstalować, ale słyszałem, że to bardzo spowalnia system.CZY TO PRAWDA ?.Można tu usłyszeć kilka opini i odnieść się do komentarzy tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

zgóry dzięki !
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Chciałbym to zainstalować, ale słyszałem, że to bardzo spowalnia system.CZY TO PRAWDA ?.Można tu usłyszeć kilka opini i odnieść się do komentarzy tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

zgóry dzięki !
Po prostu bzdury, choć posłużyłeś się darmową wersją ( wyżej mamy płatną )
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Chciałbym to zainstalować, ale słyszałem, że to bardzo spowalnia system.CZY TO PRAWDA ?.Można tu usłyszeć kilka opini i odnieść się do komentarzy tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

zgóry dzięki !
Nie sugeruj się tym co tam piszą bo piszą bzdury.Panda bardzo ładnie śmiga nawet na starych maszynkach, warto też po instalacji zrobił pełne skanowanie, wtedy Panda będzie śmigać jeszcze lepiej :)
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Tak , Panda smiga bardzo ładnie i jest leciutka . Inaczej powie tylko ten , który Pandy nigdy nie miał. Myślę że dla codziennego "zrównoważonego" użytkowania w zupełności taka ochrona wystarczy. Nie pamietam tylko czy ma moduł szyfrowania klawiszy? Poza tym spoko soft.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Tak , Panda smiga bardzo ładnie i jest leciutka . Inaczej powie tylko ten , który Pandy nigdy nie miał. Myślę że dla codziennego "zrównoważonego" użytkowania w zupełności taka ochrona wystarczy. Nie pamietam tylko czy ma moduł szyfrowania klawiszy? Poza tym spoko soft.
Szyfrowania klawki nie ma.
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Do szyfrowania klawiatury (między innymi) warto zastosować SpyShelter Free, choć w darmowej wersji tylko szyfrowanie klawiszy przeglądarki , ale akurat do komunikacji z bankiem i powiedzmy zakupów , poczty , to chyba styknie. Zacny i nie kolidującymi z innymi zabezpieczeniami programik.
 
Do góry