OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Do szyfrowania klawiatury (między innymi) warto zastosować SpyShelter Free, choć w darmowej wersji tylko szyfrowanie klawiszy przeglądarki , ale akurat do komunikacji z bankiem i powiedzmy zakupów , poczty , to chyba styknie. Zacny i nie kolidującymi z innymi zabezpieczeniami programik.
SpySheltera Free już oficjalnie nie ma, można użyć darmowego KeyScramblera.
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Może wersja free powróci , bo nawet taka była przydatna.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1051
Reakcje/Polubienia
1433
Wg strony Grandalfa ma taką samą ocene jak Eset
wow!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Wg strony Grandalfa ma taką samą ocene jak Eset
wow!
Nic dziwnego, bo poza sprawdzaniem sygnatur ma też kilka dodatkowych modułów : DeepGuard (analiza behawioralna w oparciu o Aquarius-silnik Bitedefendera i Gemini oraz Hydra – heurystyczne silniki F-Secure, skanujące pliki w wirtualnym środowisku Pagasus), nakładka na systemowego firewalla, umożliwiająca udzielanie zgody aplikacjom na nawiązanie połączenia internetowego oraz F-Secure Search i Browsing Protection.
 

gracer

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2016
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
moze ktos mi powiedziec czemu na F-Secure pisze mi subskrycja wazna do 29.04.2018 anie powinna byc na rok ?
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2639
Reakcje/Polubienia
3121
F-secure to bardzo dobry i lekki soft. (Porównywalnie coś jak Panda protection/dome )
Zanim przesiadłem się na obecny Trend Micro IS, używałem go z różnych promocji przez 1.5 roku. Nie miałem żadnych infekcji, a system chodził stabilnie. Zaletą jest też jego przejrzystość i fakt że nie trzeba w nim za dużo grzebać. Polecam na słabsze konfiguracyjnie kompy, taki jak mój. (i3, 4 GB ram)
 
Do góry