OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Nie rozumiem tego fenomenu Bitdefendera. Chwalą że lekki, że autopilot, itp, a to straszny kloc dla systemu jak onegdaj GData.(sprawdzone)
Dobry mają marketing.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1420
Nie rozumiem tego fenomenu Bitdefendera. Chwalą że lekki, że autopilot, itp, a to straszny kloc dla systemu jak onegdaj GData.(sprawdzone)
Korzystałem rok temu z Bitka i mimo, że był zainstalowany na całkiem dobrym sprzęcie to rzeczywiście obciążał go znacznie. Ale, ale im dalej w las to jakby stawał się mniej zasobożerny. Po miesiącu już było tak normalnie. I nie sądzę aby to tylko było wrażenie.
 

casoni

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Ja używam Kasperskiego. Wychodzi dość tanio przedłużając licencję i używając Karty Dużej Rodziny płacę 83zł na rok za licencję na 2 komputery więc to chyba niewiele.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Ja używam Kasperskiego. Wychodzi dość tanio przedłużając licencję i używając Karty Dużej Rodziny płacę 83zł na rok za licencję na 2 komputery więc to chyba niewiele.
Tanio to raczej 360 Total Security (lub bez dodatków). Firewall za dopłatą, ale wystarczy mur z Win 7 . Jeszcze można dorzucić Zemanę z promocji i jest lekko no i w miarę bezpiecznie.
 
Do góry