bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
Twoja sprawa ... te które wymieniłaś wcześniej nie są antywirami :hi
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
@bene uważam, że Malwarebytes Premium, które zainstalowałam obok Emsisoft AntiMalware nie nadaje się na samodzielnego antywirusa... Czyli jednak mam dwa antywirusy, w tym jeden który nie może być sam...
Raczej powinno to być tak:
Emsisoft jako główna ochrona + jakiś jeden skaner na żądanie + odpowiednio skonfigurowany bloker reklam (+ ewentualnie jakaś wtyczka do przeglądarki do złych stronek)
u Ciebie to jest tak, 2 antywirusy, 3 blokery reklam, 2 hipsy, i kilka skanerów, oczywiście brak odpowiedniej konfiguracji.

Mało prawdopodobne abyś podłapała jakiegoś wirusa ale o wiele bardziej prawdopodobne jest to że wyjdzie jakaś aktualizacja i programy do ochrony staną się programami do niszczenia systemu :klawik
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Mało prawdopodobne abyś podłapała jakiegoś wirusa ale o wiele bardziej prawdopodobne jest to że wyjdzie jakaś aktualizacja i programy do ochrony staną się programami do niszczenia systemu :klawik

Każdej aktualizacji systemowej trochę się boję... Kiedyś użytkownicy Windows 10, mieli problemy po aktualizacji, jak używali jakiś darmowy antywirus, chyba AVG lub Avast.... Sprawdziłam w necie: problem dotyczył Avasta...

Link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


A na lapku mojej Mamy zainstalowałam darmowy Avast, a nie Avirę... Tam będę się bała instalować większe aktualizacje...

Edit: fakt, mam dwa antywirusy, jeden bloker reklam (AdGuard), jeden HIPS (SpyShelter Premium), we właściwym temacie napisałam czym chronię mój komputer z Windows 10.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Jestem chyba trochę hazardzistką: 5 października zainstalowałam tzw. październikową aktualizację, na moim kompie, tydzień później na lapku mojej Mamy. Mogę powiedzieć, że wiem co to ryzyko, bo aktualizuję Windows 10. :D

Ale wcześniej nie używałam Avasta... Aktualizacja systemu była prostsza, teraz na lapku może się skomplikować.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37788
Reakcje/Polubienia
33937
Bitdefender Total Security 2019 za darmo na 1 rok
2019-TS-DE-unversioned.png

Exklusives Angebot für CHIP-Leser

Der beste Virenschutz– kostenfrei für 1 Jahr
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry