Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37711
Reakcje/Polubienia
33902
Bitdefender Total Security 2020 (120 days free)
Instructions:
This campaign is for first time users in US and Canada only.
The subscription can’t be used to extend any other Bitdefender active subscription you might have.
You have 20 days to activate the product.
Campaign ends on 30 April 2020.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wszystkie te promocje na Eseta to jest jedna i ta sama promocja tylko w innym języku - turecki, węgierski, rosyjski. Podając majla na jednej stronie automatycznie wykluczamy się z innych promocji.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Naprawdę odwalacie kawał dobrej roboty. Dzięki wam łatwo jest ogarnąć jakie antywirusy są w promocji. Obecnie przeszedłem na Bitdefendera bo oferują 4 miesiące.. Zawiodłem się na Windows Defender.. Bo nie wykrył wirusa w pewnej aplikacji..
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Naprawdę odwalacie kawał dobrej roboty. Dzięki wam łatwo jest ogarnąć jakie antywirusy są w promocji. Obecnie przeszedłem na Bitdefendera bo oferują 4 miesiące.. Zawiodłem się na Windows Defender.. Bo nie wykrył wirusa w pewnej aplikacji..
Może to był fałszywy alarm i dlatego defender nie zareagował.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Może to był fałszywy alarm i dlatego defender nie zareagował.

Raczej nie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
chodzi o ten soft.. Przy próbie instalacji wyskakują ostrzeżenia. Pewnie to tylko jakieś spamy ale mimo to dziwne.. ze kaspersky/Defender nie wykrył nic.. Przestudiowałem rózne fora i faktycznie ludzie mają zgłoszenai w bitdefenderze, ESET czy w AVG...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Raczej nie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
chodzi o ten soft.. Przy próbie instalacji wyskakują ostrzeżenia. Pewnie to tylko jakieś spamy ale mimo to dziwne.. ze kaspersky/Defender nie wykrył nic.. Przestudiowałem rózne fora i faktycznie ludzie mają zgłoszenai w bitdefenderze, ESET czy w AVG...

Antywirus to nie wyrocznia, każdy strzela fałszywkami a w czasach kiedy praktycznie każdy może sobie stworzyć swój program to ilość fałszywek wzrasta.Teraz to podaje się dokładnie co zostało zablokowane, jaka akcja, wrzuca plik na VT czy inne usługi do sprawdzania, @Grandalf jest kumaty w tym temacie :)
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Antywirus to nie wyrocznia, każdy strzela fałszywkami a w czasach kiedy praktycznie każdy może sobie stworzyć swój program to ilość fałszywek wzrasta.Teraz to podaje się dokładnie co zostało zablokowane, jaka akcja, wrzuca plik na VT czy inne usługi do sprawdzania, @Grandalf jest kumaty w tym temacie :)

Tak tak wiem ze często mamy do czynienia z fałszywkami (i dobrze lepiej one niż cos poważnego). Mimo to jednak jak już dorwałem 4 miesięcznego Bitdefendera TS to sobie go potestuje :).
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Raczej nie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
chodzi o ten soft.. Przy próbie instalacji wyskakują ostrzeżenia. Pewnie to tylko jakieś spamy ale mimo to dziwne.. ze kaspersky/Defender nie wykrył nic.. Przestudiowałem rózne fora i faktycznie ludzie mają zgłoszenai w bitdefenderze, ESET czy w AVG...
Instalatorem Fotora jest Nullsoft Installer, czyli instalator skryptowy. A plik odpowiedzialny za te alerty to file0004_677e7_801c3ed4.bin, inaczej nsy62F4.tmp a po instalacji $0. Jest jednak trochę śmierdzący:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Instalatorem Fotora jest Nullsoft Installer, czyli instalator skryptowy. A plik odpowiedzialny za te alerty to file0004_677e7_801c3ed4.bin, inaczej nsy62F4.tmp a po instalacji $0. Jest jednak trochę śmierdzący:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Niby według majorgeeks są to reklamy.. Ale to były informacje z przed dwóch lat.. Dlatego to dziwne że producent nic nie wyjaśnia co tam siedzi ;/
 
Do góry