mytab8

Świeżak
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
34
Reakcje/Polubienia
19
Działa tylko z nowo założonym kontem przez VPN-a - kod nie przedłuża subskrypcji. Ja najpierw usunąłem swoje poprzednie konto w ustawieniach - subskrypcja kończyła się za miesiąc, a następnie korzystając z linku utworzyłem ponownie konto na ten sam adres e-mail i poszło. Znów mam ważność na rok.
 

rejestor

Wygadany
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Potwierdzam. Z żadnym wcześniej założonych kont nie działa, tylko na nowym koncie. podałem adres e-mail z pl i przeszło

i tak VPN UK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

danielo022

Świeżak
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
F-Secure SAFE 2020 -1 Year:

hSD9cDJ.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

This promo has expired. Please check back soon for new offers
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33959
F-Secure SAFE na 6-mcy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ograniczenia: Okres obowiązywania pełnej wersji wynosi 6 miesięcy i kończy się automatycznie po wygaśnięciu tego terminu. Promocja dotyczy tylko nowych klientów F-Secure.
 

Siema_CoTam

Świeżak
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
27
Reakcje/Polubienia
24
Jeśli chodzi o BitDefender to na znanym serwisie aukcyjnym można zakupić regularnie klucze testowe na 180 dni za 5-10 zł.

Działa to "starym" koncie, ale poprzedni okres próbny musi się zakończyć. Jak kończy się jeden okres próbny to wykupujemy kolejny okres próbny itd.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10005
Reakcje/Polubienia
10639
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jeśli chodzi o BitDefender to na znanym serwisie aukcyjnym można zakupić regularnie klucze testowe na 180 dni za 5-10 zł.

Działa to "starym" koncie, ale poprzedni okres próbny musi się zakończyć. Jak kończy się jeden okres próbny to wykupujemy kolejny okres próbny itd.

Jak mi ukradli z piwnicy zimowe opony do poloneza to na znanym targowisku w mojej okolicy pewnie też można je było nabyć po okazjonalnej cenie. Wystarczyło tylko jeszcze znaleźć komplet kradzionych letnich opon i jak się skończył jeden okres to się zmieniało opony na drugi komplet i tak w kółko.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33959
Trend Micro Maximum Security na 180 dni
Jeśli obecnie pracujesz w domu, korzystając z komputerów osobistych, chcielibyśmy zaoferować 6-miesięczny dostęp do naszych maksymalnych zabezpieczeń dla systemu Windows lub programu antywirusowego dla Mac, więc każdy może być chroniony i pracuj bezpiecznie w tych trudnych czasach.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Instalatory preaktywowane.

Windows (440 MB)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Mac (77.3 MB)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry