AppGuard kilka pytań ( konfiguracja, ustawienia )

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36185
Reakcje/Polubienia
25297
Miasto
Trololololo
Coś dla użytkowników AppGuard'a czyli lista programów dodanych do chronionych na której możecie się wzorować.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13174
Reakcje/Polubienia
44528
Wyszukaj w rejestrze jakimś programem i usuń wpisy ręcznie np: jv16, bardzo dobry polecam , wersja działa 60 dni w pełni funkcjonalna bez ograniczeń .
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13174
Reakcje/Polubienia
44528
Miałem taką podobną sytuacje ,tylko tyle że z wersją 3,5 i właśnie dzięki temu jv16 wyszukał mi pozostałości i przywrócił że mogłem ponownie instalować , także wypróbuj co ci szkodzi, a nóż pomoże !!!
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2085
Reakcje/Polubienia
320
Miasto
Nagykutas
Czy mając AG należy wyłączyć Windows Defendera czy go zostawić?
Przy stosowaniu jakiegoś firewalla zapora systemowa oczywiście wyłączona a jak jest z Defenderem przy takim zestawie AG + firewall?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36185
Reakcje/Polubienia
25297
Miasto
Trololololo
Bizon napisał:
Czy mając AG należy wyłączyć Windows Defendera czy go zostawić?
To już raczej tylko i wyłącznie twój wybór, ale możesz wyłączyć.
Przy stosowaniu jakiegoś firewalla zapora systemowa oczywiście wyłączona a jak jest z Defenderem przy takim zestawie AG + firewall?
Pewnie zostaje wyłączony choć raczej musiał byś to sprawdzić sam (niektóre AV wyłączają tego systemowego).W sumie do AG to nawet tego Defendera nie potrzeba.
 
A

Anonymous

Bizon napisał:
Czy mając AG należy wyłączyć Windows Defendera czy go zostawić?
Przy stosowaniu jakiegoś firewalla zapora systemowa oczywiście wyłączona a jak jest z Defenderem przy takim zestawie AG + firewall?
Rozumiem,że masz AG + PF ? Możesz wyłączyć fajansa...
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2085
Reakcje/Polubienia
320
Miasto
Nagykutas
Hornet napisał:
Rozumiem,że masz AG + PF ? Możesz wyłączyć fajansa...

Dokładniej to jeden zestawik AG + PF +SB a drugi AG + SSFW + SB, więc za Waszym pozwoleniem niech tak zostanie. :guma :ok
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2085
Reakcje/Polubienia
320
Miasto
Nagykutas
Po aktualizie do Win 10 po starcie systemu AG jęczy:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Poza tym nie mogę odpalić instalki Auslogics registry i disk defrag:

F3eX4xv.jpg

Uc4vPsh.jpg
 
A

Anonymous

Bizon napisał:
Po aktualizie do Win 10 po starcie systemu AG jęczy:
"Jęczy" bo Baśka nic w nim nie majstrowała pod kontem 10.Jak kiedyś zacznie (w co osobiście wątpię) to przestanie "jęczeć".Przestaw z "Locked Down" na "Medium" i komunikatów będzie zdecydowanie mniej.
BTW.I nie słuchaj gimnazjalistów,że na niższym poziomie chroni gorzej.
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
radze odinstalowac tego typu programy z Windows 10 nie tylko dlatego, że nie beda na nim działać w ogóle, ale z powodu polityki MS odnośnie programów mogących działać pod tym systemem - jesli nie jest certyfikowany pod ten system MS może zdalnie go zablokować i usunąć. Z resztą zupełnie wiem po co to na 10 instalować?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36185
Reakcje/Polubienia
25297
Miasto
Trololololo
programexe napisał:
radze odinstalowac tego typu programy z Windows 10 nie tylko dlatego, że nie beda na nim działać w ogóle, ale z powodu polityki MS odnośnie programów mogących działać pod tym systemem - jesli nie jest certyfikowany pod ten system MS może zdalnie go zablokować i usunąć. Z resztą zupełnie wiem po co to na 10 instalować?
a po to żeby zapewnić o wiele lepszą ochronę niż przereklamowane i nienadążające programy antywirusowe a tak swoją droga pamiętam że pisałeś to samo gdy nadchodził windows 8 czyli "żadne zabezpieczenia tam nie będą potrzebne" :szydera.Więc misiu twoje rady nie radzą sobie.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13174
Reakcje/Polubienia
44528
Po aktualizie do Win 10 po starcie systemu AG jęczy:

To może przeinstaluj sam program , u mnie na windows 10 śmiga i nie jęczy jak to nazwałeś i mam ustawione na Locked Down .

Poza tym nie mogę odpalić instalki Auslogics registry i disk defrag:

Przy opcji wyłączonej też Ci blokuje ?
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2085
Reakcje/Polubienia
320
Miasto
Nagykutas
Przy wyłączonym AG i SSF jest to samo, nie instaluje.
Może problem tkwi w procesie instalacji, ja to robiłem jako aktualizację a nie czystą instalkę...ogólnie jest do dupy...system się wiesza, Lis muli...porażka :facepalm
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam

Mam Windows 10 i zainstalowanego AppGuarda w trybie Locked Down i wszystko jest :klawik.
 
A

Anonymous

Tadziu nie wali Ci żadnymi komunikatami z : WindowsApps i systemowego oczyszczania dysku (cleanmgr-czy coś takiego) ?
Bo u mnie na "Locked down" robi się czerwony od raportów.
 
Do góry