AppGuard kilka pytań ( konfiguracja, ustawienia )

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Dodałem bo ostatnio gdzieś wyczytałem, że tego typu programy stanowią potencjalne zagrożenie...Twoim zdaniem nie dodawać?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
ja nie miałem tego typu programów dodanych.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Mam problem z uruchomieniem gry online League of Legends.Gra jest zainstalowana na innym dysku niż systemowy; pomimo dodania całego folderu do "user space" gra wchodzi tylko na poziomie "instal".
Poniżej przesyłam logi :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
mavio napisał:
Mam problem z uruchomieniem gry online League of Legends.Gra jest zainstalowana na innym dysku niż systemowy; pomimo dodania całego folderu do "user space" gra wchodzi tylko na poziomie "instal".
Poniżej przesyłam logi :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
nie dodałeś do wykluczeń tak jest podane w logach.Zrób screena okna gdzie podobno zrobiłeś to wykluczenie.

Swoją drogą wyszła nowa beta AppGuarda 4.1 i producent z tego co czytałem daje klucze, wystarczy napisać.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
proszę o pomoc w konfiguracji, nie działaja gry lol i elsword, mnie to nie przeszkadza, w sumie nawet jestem za, ale dzieci mi przełaczaja suwak na instal i oczywiście po skończeniu gry zapominaja przełączyć go w pozycję lockdown
78kGCW4.png

AcC33LK.png
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
Misiu :jezyk żeby wykluczyć jakiś folder to ustawiasz go na NO a nie na YES.Jak pierwszą pozycję ustawisz na NO to 4 i 5 usuń z tej listy z pierwszego okienka które wkleiłeś.Z drugiego okna które tu wstawiłeś usuń ten Elsword czy jak to się nazywa.Potem spróbuj odpalić obie gry i podaj logi.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
już wszystko działa; jak zwykle szybko i skutecznie;
dzięki za pomoc
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13042
Reakcje/Polubienia
44039
senior38 napisał:
Mam pytanie.Czy wystarczą ustawienia fabryczne aby system był dobrze zabezpieczony.

Masz jakieś jeszcze zabezpieczenia ?
Ustaw sobie suwaczek na Locked Down !! i będzie cacy ..
Jeszcze dodaj programy które najczęściej używasz do zakładki Guarded Apps !!!! oprócz programów zabezpieczających typu antywirusów i firewall !!!
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Mam dwa laptopy, na jednym jest Trust antywirus i MBM pro a na drugim jest Eset Smart sec. i MBM pro.Co mam zostawić a co wyrzucić?
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13042
Reakcje/Polubienia
44039
senior38 napisał:
Mam dwa laptopy, na jednym jest Trust antywirus i MBM pro a na drugim jest Eset Smart sec. i MBM pro.Co mam zostawić a co wyrzucić?

Zostaw sobie MBM pro !! reszte wywal !!! ,ale poczekaj może ktoś Ci jeszcze podpowie , ale myślę że takie zabezpieczenie będzie ok!!!
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Ircus napisał:
senior38 napisał:
Mam dwa laptopy, na jednym jest Trust antywirus i MBM pro a na drugim jest Eset Smart sec. i MBM pro.Co mam zostawić a co wyrzucić?

Zostaw sobie MBM pro !! reszte wywal !!! ,ale poczekaj może ktoś Ci jeszcze podpowie , ale myślę że takie zabezpieczenie będzie ok!!!
Ale suwak w środkowej pozycji czy górnej.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
senior38 napisał:
Ircus napisał:
senior38 napisał:
Mam dwa laptopy, na jednym jest Trust antywirus i MBM pro a na drugim jest Eset Smart sec. i MBM pro.Co mam zostawić a co wyrzucić?

Zostaw sobie MBM pro !! reszte wywal !!! ,ale poczekaj może ktoś Ci jeszcze podpowie , ale myślę że takie zabezpieczenie będzie ok!!!
Ale suwak w środkowej pozycji czy górnej.

Suwak do góry , ma być przy napisie Locked Down i trzeba pamiętać , kiedy się pojawią aktualizacje do programów , które są zainstalowane na kompie albo , kiedy będziesz chciał pobrać aktualizacje Windowsowe , trzeba nakierowac myszką na ikonkę AppGuarda i prawym przyciskiem myszy zaznaczyć protection level na instal albo off bo inaczej AppGuard zablokuje aktualizacje i ich nie zainstalujesz , potem można wrócić do ochrony Locked Down :klawik.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Mam pytanie dlaczego nie ma listy moich programów w tym oknie, tylko jest puste? Od czego to zależy? :scratch

jGMMD0M.jpg
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
W nowej wersji 4,1 beta już to naprawili, wcześniej ta lista działała tylko na angielskojęzycznych Windowsach. Jeśli nie chcesz czekać do wersji finalnej, to zainstaluj najnowszą betę.
 
Do góry