Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
40564
Reakcje/Polubienia
34852
To nie jest przecież żadna promocja, jest jak zawsze czyli @Camel1965 skopiował z jakiejś lipnej stronki i dodał, można napisać że to już taka mała lokalna tradycja na PZD :sarkazm . Inne stronki oszukujooo a kolejne to powielajooo itd.
Nauczyliście się tylko krytykować i przeszkadzać a samemu coś poszukać to się nie chce.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
38432
Reakcje/Polubienia
27152
Miasto
Trololololo
Nauczyliście się tylko krytykować i przeszkadzać a samemu coś poszukać to się nie chce.
Jasne, podaj link do tej strony z promocją.
Jak coś znajdziemy to wstawiamy oczywiście oprócz dubli :klawik
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
38432
Reakcje/Polubienia
27152
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
38432
Reakcje/Polubienia
27152
Miasto
Trololololo
Specjalnie założyłem konto na Ashampoo na tymczasowego maila i jak byk jest napisane Trial Keys :zgon


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
38432
Reakcje/Polubienia
27152
Miasto
Trololololo

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
670
Reakcje/Polubienia
1468
Jak napiszą że trial to będzie znikoma ilość odwiedzin a jak lifetime to będzie duża ilość odwiedzin :sarkazm

Jest pełna wersja lifetime na 30 dni :klawik
Ja myślę, że poczekajmy ma odpowiedź z supportu. Czasami warto poczekać .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
38432
Reakcje/Polubienia
27152
Miasto
Trololololo

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
670
Reakcje/Polubienia
1468
Ok, zobacz co masz napisane w linku do rejestracji

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


napisane jest - trial -, support odpisze że to trial ale da pewnie 80% zniżki na wersję 26
Tak trial, ale przy instalacji pojawia się ''poproś o klucz pelnej wersji'". Klucz przychodzi, po wprowadzeniu pojawia się komunikat o aktywacji pelnej wersji. Po ponownym uruchomieniu pojawia sie żądanie aktywacji. Po wprowadzeniu klucza - info klucz jest juz zarejestrowany.
Moim zdaniem poczekajmy jednak na support, bo nie chce mi się wierzyc, aby klucz aktywowal triala. Dam znać.
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
398
Reakcje/Polubienia
193
Tak, bo to praktyka Ashampoo. Plus lekka zmiana warunków co do kluczy już na koncie.
Trial ma ograniczoną funkcjonalność. Dlatego przychodzi "licencja pełnej wersji" - która aktywuje program do wersji pełnej. Na miesiąc, a później "your license has expired".
Inna praktyka Ashampoo to "wygaszanie pełnych kluczy". Miałem dopisaną LATAMI licencję pełnej wersji Ashampoo Burning Studio 12 (lifetime). Podczas wyłączania reklam i ofert na koncie kilka miesięcy temu tak jakoś zerknąłem i nagle przewędrowała z alfabetycznej listy "pełnych wersji" na sam dół listy do sekcji "Trial keys".

Z postów na innych stronach:
Misleading Post
Direct from Ashampoo Support
Ashampoo WinOptimizer 26 is not free. You can just try it out for free.
 
Ostatnia edycja:

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
670
Reakcje/Polubienia
1468
Nadeszła odpowiedź, niestety PRZYZNAJĘ Oxy - miałeś rację (ale nie grilluj mnie :) )
ps. ale proces wyjaśniania, cokolwiek to znaczy - jeszcze trwa :)

cyt.

Beim Lizenzschlüssel AWPSU1-10E599-C5AFC1 handelt es sich um einen Testlizenzschlüssel, den Sie nicht für die Aktivierung verwenden können.
Deinstallieren Sie bitte die aktuell installierte Version. Starten Sie den Computer dann einmal neu, überprüfen Sie, ob alle Dateien im Installationsverzeichnis gelöscht wurden, und verwenden Sie das Setup, das das Magazin / die Webseite kostenlos angeboten hat.
Sie können folgende, gratis lizensierte Version WinOptimizer 2024 verwenden:

The license key AWPSU1-10E599-C5AFC1 is a test license key that you cannot use for activation.

Please uninstall the currently installed version. Then restart the computer, check that all files in the installation directory have been deleted and use the setup that the magazine / website offered for free.

You can use the following free licensed version of WinOptimizer 2024:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
38432
Reakcje/Polubienia
27152
Miasto
Trololololo
Nadeszła odpowiedź, niestety PRZYZNAJĘ Oxy - miałeś rację (ale nie grilluj mnie :) )
ps. ale proces wyjaśniania, cokolwiek to znaczy - jeszcze trwa :)

cyt.

Beim Lizenzschlüssel AWPSU1-10E599-C5AFC1 handelt es sich um einen Testlizenzschlüssel, den Sie nicht für die Aktivierung verwenden können.
Deinstallieren Sie bitte die aktuell installierte Version. Starten Sie den Computer dann einmal neu, überprüfen Sie, ob alle Dateien im Installationsverzeichnis gelöscht wurden, und verwenden Sie das Setup, das das Magazin / die Webseite kostenlos angeboten hat.
Sie können folgende, gratis lizensierte Version WinOptimizer 2024 verwenden:

The license key AWPSU1-10E599-C5AFC1 is a test license key that you cannot use for activation.

Please uninstall the currently installed version. Then restart the computer, check that all files in the installation directory have been deleted and use the setup that the magazine / website offered for free.

You can use the following free licensed version of WinOptimizer 2024:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wiedziałem, i dodatkowo zaproponowali darmówkę 2024 :sarkazm
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
670
Reakcje/Polubienia
1468
Wiedziałem, i dodatkowo zaproponowali darmówkę 2024 :sarkazm
No to teraz petarda. Pisałem ze dialog trwa - napisałem i udowodniłem im screenami, ze to nie zewnętrzna strona, a ich strona oferowała tę promkę no i właśnie dostałem taką odpowiedź:

Okay, then I am sorry about it, I thought it was an external site which offered a trial and mentioned it was for free.

You got a WinOptimizer 27 key:
 
Do góry