OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
38431
Reakcje/Polubienia
27152
Miasto
Trololololo
No to teraz petarda. Pisałem ze dialog trwa - napisałem i udowodniłem im screenami, ze to nie zewnętrzna strona, a ich strona oferowała tę promkę no i właśnie dostałem taką odpowiedź:

Okay, then I am sorry about it, I thought it was an external site which offered a trial and mentioned it was for free.

You got a WinOptimizer 27 key:

Zapomniałeś wstawić klucz do tego 27 :sarkazm
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
237
Reakcje/Polubienia
252
Kto się "upomni" z tej promocji co opisał @lugger ma szansę na klucz (?) czyli Firma nie przyznała się oficjalnie do wpadki ale... przyciśnięta już tak :) Program poza tą promocją to koszt trzech paczek fajek -program nie jest zły jednak, Kerish lepszy ale to tylko moje odczucia :) Dzięki @lugger za informacje!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
670
Reakcje/Polubienia
1468
Kto się "upomni" z tej promocji co opisał @lugger ma szansę na klucz (?) czyli Firma nie przyznała się oficjalnie do wpadki ale... przyciśnięta już tak :) Program poza tą promocją to koszt trzech paczek fajek -program nie jest zły jednak, Kerish lepszy ale to tylko moje odczucia :) Dzięki @lugger za informacje!
Od poczatku mi coś tu nie grało dlatego postanowiłem trochę powalczyć. Efekt końcowy byl taki, że walcząc o 26 dostalem 27.
Link do strony ashampoo z promo na pełną wersję 26 (kilka postów wyżej) jest caly czas aktualny więc zachecam do zrobienia screenów i napisania 2 zdań. Ścieżka przetarta - wiedzą o co chodzi
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1368
Reakcje/Polubienia
354
Powiem to tak firma kategorycznie odmawia to raz a dwa to oferują wersję w zamian 20 24 i przepraszają za pomyłkę. To tyle można się dowiedzieć z ich maila czyli pisać nie ma co , no i problem rozwiązany to tyle ode mnie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
38431
Reakcje/Polubienia
27152
Miasto
Trololololo
Do góry