OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24993
Miasto
Trololololo
Długo czekaliście na klucz?, wysłałem wczoraj ale dalej cisza.
Info o promocji lata już w całej sieci więc obstawiam że trochę potrwa wysyłanie licencji.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1051
Reakcje/Polubienia
1433
..a czy to sie nadaje do internetu mobilnego (bo używam Tmibile)?
 

headge

Świeżak
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
5
Długo czekaliście na klucz?, wysłałem wczoraj ale dalej cisza. Dostałem tylko potwierdzenie że:
Czekałem około godziny - w wiadomości z kluczem jest plik załącznika key.cfosspeed więc może przez niego Twoja poczta odrzuciła wiadomość albo dodała do spamu (jeśli ma jakieś wrażliwe zabezpieczenia)?
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Kluczyk do mnie też dotarł , sprawdźcie w spamie bo mi tam trafił
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Właśnie dotarło i do mnie :zaciesz
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Miałem ping 0, cfosspeed zrobił na ping 1 - czyli w granicach nic. Światłowód mam w mieszkaniu - taki dostawca. Miałem 5 razy więcej internetu od UPC, ale po kablu do mieszkania i wolniej ładowały się strony.
@Leszek55 napisał: "główną jego zaletą jest "optymalizacja pakietów" co skutkuje w rezultacie efektywnym wykorzystaniem Twojego łącza"
Chciałem przedobrzyć. Na pewno internet od innego dostawcy z kablem do mieszkania - cfosspeed byłby bezcenny.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Miałem ping 0, cfosspeed zrobił na ping 1 - czyli w granicach nic. Światłowód mam w mieszkaniu - taki dostawca. Miałem 5 razy więcej internetu od UPC, ale po kablu do mieszkania i wolniej ładowały się strony.
@Leszek55 napisał: "główną jego zaletą jest "optymalizacja pakietów" co skutkuje w rezultacie efektywnym wykorzystaniem Twojego łącza"
Chciałem przedobrzyć. Na pewno internet od innego dostawcy z kablem do mieszkania - cfosspeed byłby bezcenny.
Czy Ty wiesz o czym piszesz? Jak możesz mieć ping 0 albo 1. Otwórz CMD i wpisz np.
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wtedy będziesz widział co i ile, to mój test na UPC (kabel)

2020-03-27-18-12-001.jpg
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Do góry