Comodo - wersje rozwojowe

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25014
Miasto
Trololololo
Ładny interfejs w tej pre-becie trzasneli :ok
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Ładny interfejs w tej pre-becie trzasneli :ok
Chyba najładniejszy jaki widziałem...ale...ponieważ liczy się wnętrze to ciekawe jak ogarnęli optymalizację tego pakieciku.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Widać że czerpią pełnymi garściami z Kaspersky :klawik.
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
Ciekawie to wygląda
Czekam na właściwie dwie poprawki, pierwsza to update, drugi to update:)
Przydały by się mniejsze do tego szybciej się instalujące.
 
A

Anonymous

pakiet zapowiada się kapitalnie :ok ... gdyby nie ta dziwna i niezbyt jasna polityka firmy pewnie bym się skusił
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
A niby polityka np Kasperskiego jest mnie dziwna, kij z tym CIS 6 zapowiada się bardzo dobrze, lepiej niż konkurencyjne płatne pakiety.
 
A

Anonymous

zgadza sie ... natomiast mnie to odstręcza
co do samego pakietu tak jak napisałem wyżej zapowiada się kapitalnie natomiast jeszcze nie czas na weryfikacje... zobaczymy jak będzie się spisywała wersja finalna :piwko
 
A

Anonymous

jorn11 napisał:
pakiet zapowiada się kapitalnie :ok ... gdyby nie ta dziwna i niezbyt jasna polityka firmy pewnie bym się skusił
5 lat temu też bym się skusił...ale teraz w dobie o wiele lżejszych i skuteczniejszych zabezpieczeń tego typu pakiety to melodia przeszłości :eek:o
 

Mathew Mixon

Świeżak
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
jorn11 napisał:
pakiet zapowiada się kapitalnie :ok ... gdyby nie ta dziwna i niezbyt jasna polityka firmy pewnie bym się skusił
5 lat temu też bym się skusił...ale teraz w dobie o wiele lżejszych i skuteczniejszych zabezpieczeń tego typu pakiety to melodia przeszłości :eek:o

Proszę zanucić melodię przyszłości i podać jakie to są o wiele "lżejsze i skuteczniejsze" zabezpieczenia tego typu, bo mówimy o Internet Security w wersji free,może przetsestuję...
 
A

Anonymous

polak900 napisał:
A niby polityka np Kasperskiego jest mnie dziwna, kij z tym CIS 6 zapowiada się bardzo dobrze, lepiej niż konkurencyjne płatne pakiety.
Polak-widzę,że wstąpiłeś do sekty Meliha i bronisz Comodo jak niepodległości :wariat to już chyba druga sekta ? Bo wcześniej wstąpiłeś do Rabinowicza :szydera ,Comodo to szpieg nad szpiegi...do tego podpisuje cyfrowo wszystko jak leci...luknij sobie na ten sofcik do optymalizacji :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Mathew Mixon napisał:
Proszę zanucić melodię przyszłości i podać jakie to są o wiele "lżejsze i skuteczniejsze" zabezpieczenia tego typu, bo mówimy o Internet Security w wersji free,może przetsestuję...
a proszę bardzo : GeSwall Free z regułami firewalla,SS Free + PCTool Firewall,Sandboxie w wersji free,Malware Defender (dla bardziej ogarniętych)...wystarczy ? Wszystko kilka razy lżejsze i skuteczniejsze od Tureckiego szpiega :klawik.
 

Mathew Mixon

Świeżak
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
polak900 napisał:
A niby polityka np Kasperskiego jest mnie dziwna, kij z tym CIS 6 zapowiada się bardzo dobrze, lepiej niż konkurencyjne płatne pakiety.
Polak-widzę,że wstąpiłeś do sekty Meliha i bronisz Comodo jak niepodległości :wariat to już chyba druga sekta ? Bo wcześniej wstąpiłeś do Rabinowicza :szydera ,Comodo to szpieg nad szpiegi...do tego podpisuje cyfrowo wszystko jak leci...luknij sobie na ten sofcik do optymalizacji :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Mathew Mixon napisał:
Proszę zanucić melodię przyszłości i podać jakie to są o wiele "lżejsze i skuteczniejsze" zabezpieczenia tego typu, bo mówimy o Internet Security w wersji free,może przetsestuję...
a proszę bardzo : GeSwall Free z regułami firewalla,SS Free + PCTool Firewall,Sandboxie w wersji free,Malware Defender (dla bardziej ogarniętych)...wystarczy ? Wszystko kilka razy lżejsze i skuteczniejsze od Tureckiego szpiega :klawik.

Aplikacje, które wymieniłeś nie są typu Internet Security, więc proszę abyś trzymał się temtu, poza tym, każdy ma wybór i to czy chce być szpiegowany czy nie ,to chyba jego osobista sprawa. Poza tym nie można wierzyć we wszystko co w necie czy w gazetach napisali...
 
A

Anonymous

Mathew Mixon napisał:
Aplikacje, które wymieniłeś nie są typu Internet Security, więc proszę abyś trzymał się temtu, poza tym, każdy ma wybór i to czy chce być szpiegowany czy nie ,to chyba jego osobista sprawa. Poza tym nie można wierzyć we wszystko co w necie czy w gazetach napisali...
Mathew-nie oceniaj innych swoją miarą :dziwak ja nie czerpię wiedzy z gazet...no chyba ,że to naukowe periodyki...a co to Tureckiego szpiega to :
Comodo łączy się z chmurką za każdym razem jak się otwiera i zamyka jakikolwiek program,do tego po zainstalowaniu od razu bierze się za skanowanie i wysyła sobie pliki z naszego komputera...kapewu ?
A jakie to ma znaczenie,że wymienione przeze mnie sofciki nie są pakietami IS ? W życiu trzeba być elastycznym :ok
 

Mathew Mixon

Świeżak
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
Mathew Mixon napisał:
Aplikacje, które wymieniłeś nie są typu Internet Security, więc proszę abyś trzymał się temtu, poza tym, każdy ma wybór i to czy chce być szpiegowany czy nie ,to chyba jego osobista sprawa. Poza tym nie można wierzyć we wszystko co w necie czy w gazetach napisali...
Mathew-nie oceniaj innych swoją miarą :dziwak ja nie czerpię wiedzy z gazet...no chyba ,że to naukowe periodyki...a co to Tureckiego szpiega to :
Comodo łączy się z chmurką za każdym razem jak się otwiera i zamyka jakikolwiek program,do tego po zainstalowaniu od razu bierze się za skanowanie i wysyła sobie pliki z naszego komputera...kapewu ?
A jakie to ma znaczenie,że wymienione przeze mnie sofciki nie są pakietami IS ? W życiu trzeba być elastycznym :ok

Aplikacje które posiadają skanowanie w chmurze własnie tak działają, a może wszystkim napiszesz co wykrada firma Comodo, jakie pliki, może konta bankowe itp.Bądź tak miły i podziel sie wiedzą z tych naukowych peridyków.
 
A

Anonymous

Mathew Mixon napisał:
Aplikacje które posiadają skanowanie w chmurze własnie tak działają, a może wszystkim napiszesz co wykrada firma Comodo, jakie pliki, może konta bankowe itp.Bądź tak miły i podziel sie wiedzą z tych naukowych peridyków.
Mathew-a gdzie ja napisałem,że czerpię wiedzę na temat Comodo z naukowych periodyków ??
A wracając do meritum :
Aplikacja w chmurze tak nie działa... oczywiście pyta chmurkę jak odpalasz 1 raz plik...ale po co pyta za każdym razem ? Pełen dobrych chęci i na to mógłbym przymknąć oko. Tylko po co łączy się z chmurką jak zamykasz program ? A to już jest bardzo podejrzane. Wygląda na to że zbiera informacje na temat tego jakich programów używasz kiedy ich używasz jak długo ich używasz itp. Program podczas instalacji chce ustawić swoje DNS-y w tym momencie comodo dostaje informacje z jakimi stronami się łączysz. Po połączeniu tych 2 informacji Comodo praktycznie wie wszystko o tobie i o tym co robisz. Co do wysyłania plików program jako jedyny wysyła je na tak szeroka skale inne programy wysyłają tylko informacje o pliku lub plik ale tylko w przypadku jeśli mają co do niego jakieś podejrzenia. Comodo w ustawieniach domyślnych wysyła wszystkie pliki mu nieznane czyli w praktyce wyśle z Twojego komputera wszystko czego jeszcze nie wysłał z komputerów innych użytkowników.
Szpieg w czystej postaci :gwizdek
 
Do góry