KonkursPZD / GiveawayPZD | ChemTable Reg Organizer, Soft Organizer, Files Inspector Giveaway

Status
Zamknięty.

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Na wstępie dziękuję za konkurs.Bardzo dobry program do czyszczenia rejestru oraz śmieci z twardego dysku.Posiadam darmową wersje i spisuje sie bardzo dobrze dlatego chciał bym być szczęśliwym posiadaczem pełnej wersji tego programu.
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Dzięki za konkurs.Nigdy nie korzystałem z programu Reg Organizer ale skoro wszyscy tak zachwalają a program zapewne przydatny to biorę udział w konkursie
 

eftas

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
150
Reakcje/Polubienia
107
Z programu Reg Organizer korzystam od dawna, lecz nie posiadam najnowszej wersji, służy mi on do zarządzania rejestrem systemowym, deinstalacji programów, czyszczeniu pozostałości, i jako że jest cenionym softem przez użytkowników tego portalu chętnie wezmę udział w konkursie
dziękuję za konkurs:hi
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
Dziękuję za zorganizowanie konkursu. Lat 8 temu korzystałem z programu Reg Organizer, wygodny i przydatny program dla użytkowników komputerów. Teraz jest okazja, aby wygrać program i kontynuować zapoznanie się z nim biorę udział w konkursie.
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Reg Organizer jest jednym z tych programów które trzeba mieć zainstalowane w swoim systemie operacyjnym : znakomicie usuwa wszystkie
śmieci z windozy , doskonale usuwa ''resztki'' po odinstalowanych programach ,oraz posiada według mnie super opcje monitorowania
instalowanych programów.
Dziękuję za konkurs.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for this exclusive giveaway, the three apps are very good and useful in our daily computing activities. For me Reg Organizer is the best and most useful.

Please count me in
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! These are useful applications and I would like to win some free license.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Dzisiaj są moje imieniny i zrobiłbym sobie prezent z tego dobrego, czystego, przydatnego programu. Tak z 6 lat temu miałem ten program, teraz inny komputer, inny system i zapodziała się. CCleaner jest teraz z malware group, komunikuje się z netem, a coś bezpiecznego, jak reg organizer - to wypas i spokój.
Do dzisiaj konkurs, dziś zagrałem w totka i Tu mogę mieć szczęście :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35388
Reakcje/Polubienia
24425
Miasto
Trololololo
Przypominam - Użytkownicy którzy wygrają muszą w ciągu 3 dni potwierdzić wygraną wysyłając prywatną wiadomość do użytkownika @khanyash :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19078
Reakcje/Polubienia
55503
Gratulacje dla wygranych :ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry