prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
127
Reakcje/Polubienia
28
Już o tym pisałem chyba w innym wątku. Nie wiem w jakim celu pokazywać tu promocje przeznaczone nie dla naszego kraju. Nie zamierzam instalować niczego w jakiś dziwny sposób. Uważam to za zwykłe piractwo i kradzież. :nono
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Już o tym pisałem chyba w innym wątku. Nie wiem w jakim celu pokazywać tu promocje przeznaczone nie dla naszego kraju. Nie zamierzam instalować niczego w jakiś dziwny sposób. Uważam to za zwykłe piractwo i kradzież. :nono
Można i tak to interpretować :) np: ja uważam że korzystanie z programów Iobit to strata czasu :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Już o tym pisałem chyba w innym wątku. Nie wiem w jakim celu pokazywać tu promocje przeznaczone nie dla naszego kraju. Nie zamierzam instalować niczego w jakiś dziwny sposób. Uważam to za zwykłe piractwo i kradzież. :nono

Ależ w naszym kraju zadziała jeśli używasz anglojęzycznej wersji Windows ;)
Pisałem o tym 10 Marzec 2021
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
17 stycznia kolega Antybil007 dał taką fajną wersję, do której wczoraj wkleiłem kod z tej promo i wersja pro przedłużyła się do 365 dni. Nie mam niestety tej instalki.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
17 stycznia kolega Antybil007 dał taką fajną wersję, do której wczoraj wkleiłem kod z tej promo i wersja pro przedłużyła się do 365 dni. Nie mam niestety tej instalki.

Ale w tym poście z 17 stycznia jest link do tej instalki
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Już o tym pisałem chyba w innym wątku. Nie wiem w jakim celu pokazywać tu promocje przeznaczone nie dla naszego kraju. Nie zamierzam instalować niczego w jakiś dziwny sposób. Uważam to za zwykłe piractwo i kradzież. :nono
Coś na starość nie tak z tobą masz jakieś urojenia wszędzie widzisz tylko kradzież i piractwo a to nie na tym forum to jest forum z legalnymi programami a to że czasem trzeba inaczej cos zainstalować żeby działało jest legalne i wydaje mi sie że powinieneś podziękować takiej osobie co znalazła sposób żeby cos działało i zmarnowała na to swój cenny czas a twoje urojenia z piractwem i kradzieżą to zgłoś do danej firmy a wtedy jeszcze ci polecą dobrego psychiatrę nie mam szacunku do takich jak ty bo wszędzie szukasz swoich kolegów ....a to że jesteś nieudacznikiem i nic nie potrafisz sam zrobić zwalasz na... to tyle miłej nocy i zmień lekarza :)
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Ja też przed napisaniem sprawdzałem i link działa. Pobrałem bez problemu.

0247ab9fd5a163f8e.jpg
Ten działa, ale poprzedni sprzed godziny nie był aktywny. Zresztą nie ma to znaczenia teraz. Jest link z dobrym portable i powinien na dłuższy czas załatwić temat nie swojego regionu.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
Ten działa, ale poprzedni sprzed godziny nie był aktywny. Zresztą nie ma to znaczenia teraz. Jest link z dobrym portable i powinien na dłuższy czas załatwić temat nie swojego regionu.
ten ostatni zawiera nowszą (może i najnowszą) wersję 9.2.0.178
link jest aktywny, pobrały 4 osoby (na ten moment)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry