prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
127
Reakcje/Polubienia
28
Coś na starość nie tak z tobą masz jakieś urojenia wszędzie widzisz tylko kradzież i piractwo a to nie na tym forum to jest forum z legalnymi programami a to że czasem trzeba inaczej cos zainstalować żeby działało jest legalne i wydaje mi sie że powinieneś podziękować takiej osobie co znalazła sposób żeby cos działało i zmarnowała na to swój cenny czas a twoje urojenia z piractwem i kradzieżą to zgłoś do danej firmy a wtedy jeszcze ci polecą dobrego psychiatrę nie mam szacunku do takich jak ty bo wszędzie szukasz swoich kolegów ....a to że jesteś nieudacznikiem i nic nie potrafisz sam zrobić zwalasz na... to tyle miłej nocy i zmień lekarza
No cóż. Na takie dictum trudno reagować. Typowa reakcja "cyfrowego" młodziana. Piszesz w taki sposób, że z powodu braku interpunkcji, trudno zrozumieć kontekst sprawy. Ceńmy swój język i szanujmy pracę innych. Jak coś nie chce prawidłowo aktywować się na systemach używanych w Polsce, to znaczy, że nie jest dla ludzi zamieszkujących w tym kraju. Można to porównać do kierowcy, który wiedząc, że w danym miejscu jest ograniczenie prędkości do 50 km/godz. jedzie 120 km/godz. i czuje się bohaterem bo mu się udało a pozostali jadący prawidłowo to frajerzy. Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz a nie rozładowuj tu swoich frustracji. Pozdrawiam i zdrowia życzę. Psychicznego również.:england
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Już o tym pisałem chyba w innym wątku. Nie wiem w jakim celu pokazywać tu promocje przeznaczone nie dla naszego kraju. Nie zamierzam instalować niczego w jakiś dziwny sposób. Uważam to za zwykłe piractwo i kradzież. :nono

Na forum jest sporo użytkowników spoza granic naszego kraju a także Polacy na obczyźnie. Takie promocje mają dla nich wartość i będą umieszczane. To, że "mnie nie potrzebne" to nie znaczy, że ktoś ma nie korzystać.
 

prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
127
Reakcje/Polubienia
28
Na forum jest sporo użytkowników spoza granic naszego kraju a także Polacy na obczyźnie. Takie promocje mają dla nich wartość i będą umieszczane. To, że "mnie nie potrzebne" to nie znaczy, że ktoś ma nie korzystać.
A tego to ja nigdy nie negowałem. Pozdrawiam.
Nie lubię tylko, gdy ktoś tak agresywnie odnosi się do "współforumowiczów". Można to przecież wyjaśnić tak jak zrobił to al.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5610
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
No cóż. Na takie dictum trudno reagować. Typowa reakcja "cyfrowego" młodziana. Piszesz w taki sposób, że z powodu braku interpunkcji, trudno zrozumieć kontekst sprawy. Ceńmy swój język i szanujmy pracę innych. Jak coś nie chce prawidłowo aktywować się na systemach używanych w Polsce, to znaczy, że nie jest dla ludzi zamieszkujących w tym kraju. Można to porównać do kierowcy, który wiedząc, że w danym miejscu jest ograniczenie prędkości do 50 km/godz. jedzie 120 km/godz. i czuje się bohaterem bo mu się udało a pozostali jadący prawidłowo to frajerzy. Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz a nie rozładowuj tu swoich frustracji. Pozdrawiam i zdrowia życzę. Psychicznego również.:england

Ty, cyt. "...ceńmy swój język...", choć chwilę przed piszesz: "...na takie dictum trudno reagować...", a przecież właśnie reagujesz (sic!) odnosząc się do pewnych kwestii zawartych w poście Michała Anioła...

nieszczególna też wydaje się zbitka słowna wyrazów pokrewnych "...trudno reagować ... typowa reakcja..." rozdzielonych pojedynczym wyrazem…, kontekst do zrozumienia, aczkolwiek jeśli innym wypominasz, to winieneś bardziej się przyłożyć do tekstu…

co do meritum: skoro piszesz na forum post, z treści którego wynika, że odczuwasz dyskomfort nie mogąc dokonać aktywacji, po czym jak już jest udostępniony fortel, to marudzisz niczym „młodzian” i to niecyfrowy, bo kwestia aktywacji jest stosunkowo bardzo prosta, no i dostałeś wszystko kawę na ławę… jeśli Ci to nie pasuje, to nie korzystaj ale też i nie pouczaj innych…

jeśli masz wątpliwości, napisz do producenta i zapytaj o problemy związane z aktywacją w Polsce…
na pewno Ci odpowie…
 
Ostatnia edycja:
Do góry