al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10029
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2185
Reakcje/Polubienia
2559
Miasto
Kraków
Re: Driver Booster PRO za darmo

Filozof napisał:
U mnie również zaistniała podobna sytuacja. Według Iobit Driver Booster PRO miałem wszystkie sterowniki aktualne, a według Driver Dr (z konkursu Szeryfa :piwko ) miałem 16 sterowników nieaktualnych, w tym ważne sterowniki systemowe. Dziwna sprawa.

Zainstalował byś jeszcze inny program tego typu to i on pokazał by co innego. :zaciesz
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2327
Reakcje/Polubienia
362
Miasto
okolice internetu
1. Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.
2. Od przybytku jednak głowa boli - czasem
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Re: Driver Booster PRO za darmo

Filozof napisał:
alco napisał:
Takie małe spostrzeżenie.
Jak widać według Iobit wszystkie sterowniki są aktualne. Według Driver Magician 8 nie jest.
U mnie również zaistniała podobna sytuacja. Według Iobit Driver Booster PRO miałem wszystkie sterowniki aktualne, a według Driver Dr (z konkursu Szeryfa :piwko ) miałem 16 sterowników nieaktualnych, w tym ważne sterowniki systemowe. Dziwna sprawa.
Tak się dzieje. Właściwie to standard. Ja już przestałem się tym przejmować. Oczywiście entuzjaści mogą sprawdzić na stronach każdy sterownik z osobna i ocenić, który z programów był najbliżej prawdy. :zaciesz
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Filozof napisał:
@zeno06,
Warto jednak wymieniać informacje, aby znaleźć jak najlepszy program, z czułym wyszukiwaniem i jak największą bazą sterowników.

Przyglądnij się na ten progs

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

może konkurować zarówno z DriverDoctor /DriverEasy, Geniusem i innym podobnym tego typu progsami :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10029
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Re: Driver Booster PRO za darmo

zeno06 napisał:
Tak się dzieje. Właściwie to standard. Ja już przestałem się tym przejmować. Oczywiście entuzjaści mogą sprawdzić na stronach każdy sterownik z osobna i ocenić, który z programów był najbliżej prawdy. :zaciesz

Nie wiem czy jestem entuzjastą (może nie jestem aż takim leniem) ale uważam, że podzespołów w komputerze nie ma znowu tak dużo i nie są one aktualizowane co parę dni żeby nie poświecić kilkunastu minut na wyszukanie aktualnego sterownika. W dodatku jak już raz znajdziesz to następnym razem już szukać nie musisz bo tylko wchodzisz na odpowiednią stronę i pobierasz.
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
382
Reakcje/Polubienia
166
Tak się zastanawiam, czy aby wszyscy tutaj należą do kategorii "mój samochód nowszy od twój samochód"...
I pod rozwagę - mam znajomego - uśmiejecie się: rocznik 1942 - na stanie 2 lapki, 3 stacjonarne (od athlona XP do i7), netbook, ze trzy tablety, ze cztery smartfony (na dwie osoby...). Zawsze MUSIAŁ mieć najnowsze oprogramowanie i sterowniki, chociażby sprzęt się na tym zatykał kompletnie.
Ta licytacja "który program wykrył przestarzałe sterowniki" właśnie przypomina mi tego gościa. Żaden z Was jakoś nie rozważa, czy sterowniki podnoszą wydajność, czy zapewniają stabilność akurat WASZEGO zestawu, a liczą się jedynie nowsze. Co z tego, że podnoszona jest wydajność w grze - skoro dotyczy to najnowszej serii kart graficznych nVidia 9xx i windows 10, a Wy akurat macie win 7 64 bit i grafikę nvidia 7xx? Sterownik może i "nowiejszy", ale akurat nie dla Waszych zestawów.
Pod rozwagę podsuwam, że producent oprogramowania wziął to pod uwagę i ze SWOJEJ bazy udostępnia tylko SPRAWDZONE i LEPSZE, a nie tylko nowsze.
I wracając do mojego znajomego - no musiał mieć najnowsze sterowniki do tego najstarszego zestawu, z athlonem XP i nV 7300 GT (AGP). Kij tam, że pulpit nawet klatkował... Wyleczył się z tego - po zapoznaniu się z podrzuconymi mu wątkami na guru3D. Może nie do końca - ale walczy z "tym hoplem" z całych sił.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Do góry