Jaki antywirus, co do czyszczenia, defragmentacji i w ogóle jak?

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Od kiedy wirus szaleje, moja Mama i ja pochłaniamy spore ilości cytrusów, zwłaszcza mandarynki i pomarańcze. Bardzo mi smakują, zresztą jak wiele rzeczy, które jem... Czasami za bardzo, co nie jest bez wpływu na moją wagę. :( Jednak ile można siedzieć przy komputerze... Odstresowuję się słuchając radio internetowe, hiszpańską stację Loco Chillout, czasem słuchałam też australijską smoothFM, ale mi się przejadła... Mam radio internetowe, wyprodukowane przez Kruger&Matz. Ciągle musi coś grać...

Aha, tajemniczy emulator Androida, emulujący jego trzy wersje, 4.0. 5.0 i 7.0 to lubiany przeze mnie Nox App Player. Całkiem szybko się uruchamia, może nawet czasami za szybko, pod tym względem od niego jest lepszy BlueStack App Player, bo uruchamia się mega wolno, na moim kompie, ale działa stabilnie. Na lapku mam zainstalowany tylko BlueSatck App Player, który szybko się uruchamia.

Co do antywirusa, to na laptopie jest zainstalowany darmowy Bitdefender, który sam się aktualizuje, więc nie trzeba się tym przejmować. Tam też są zainstalowane zapora Comodo, oraz Zemana AntiLogger i muszę sprawdzić, czy nie ma konfliktu HIPS... Jeden program/moduł HIPS wystarczy.

U mnie teoretycznie są dwa antywirusy, w tym Malwarebytes Premium, oraz Comodo Internet Security, w edycji darmowej, ale jakoś nie widzę na razie żadnego konfliktu... Najwyżej Malwarebytes Premium usunę z autostart i będę je traktować jako skaner na żądanie. Na razie je wyłączam jak bawię się emulatorami androida. Mój smartfon można szybko ładować, ale czasem prawie go nie ruszam, jest podłączony do WiFi i bateria pomału się rozładowuje... Ładuję go co parę dni, chyba że będę grać w jakieś gry...

Jeszcze raz zdrowia Wam życzę, drodzy forumowicze. :)
 
Do góry