Konkurs ! / Giveaway ! - ESET Smart Security

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
0fCVH2E.jpg


Do wygrania aż 20 rocznych licencji na rewelacyjny pakiet bezpieczeństwa - ESET Smart Security!


ZOEbKXl.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

ESET Smart Security zapewni Ci wielowarstwową ochronę podczas korzystania z Internetu. Zaufaj sprawdzonym i nagradzanym od lat technologiom.

Antywirus i antyspyware zabezpieczą Cię przed różnego typu zagrożeniami komputerowymi, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Ochronę rozbudowuje antyphishing, zabezpieczający przed stronami wyłudzającymi dane. Całość uzupełnia ochrona przed botnetami.

Szczegółowe informacje o programie znajdziecie pod tym odnośnikiem:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady konkursu :
1. Napisz w kilku zdaniach sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać ESET Smart Security.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 sierpnia 2016 roku.
4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 23.09.2016.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org


------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Używam tego programu na laptopie żony już prawie 2 lata. Obecna licencja kończy się w listopadzie więc z radością biorę udział licząc na wygraną.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Z esetem jestem od samego początku przygody z komputerem. Zaczynałem na esecie 3 teraz jestem na 8. Na razie nie będę aktualizował do najnowszej wersji bo ESS 8 jest świetny. Prosta obsługa, nigdy mnie nie zawiódł, lekki (praktycznie nie obciążający sytemu) i skuteczny. Naprawdę udany produkt i nie mam zamiaru zmieniać na inny antywirus. Konkurs jak najbardziej fajny, długo na taki czekałem. Kiedyś było więcej konkursów nawet takich z kluczem na 3 miesiące do wygrania, ale od pewnego czasu sucho. Ale jest okazja i to od razu na roczną lickę. Jeszcze raz wielkie dzięki. Należy się :piwko
 

mireko

Wygadany
Dołączył
4 Grudnia 2010
Posty
42
Reakcje/Polubienia
12
używam eseta od dwóch lat tj. zakupu nowego kompa.zaczynałem od 8 dalej używam 9.jes lekki bardzo łatwy w obsłudze nigdy nie miałem problemów.dodam że mógłby mieć mocniejszą zaporę
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używałem różnych antywirusów czy to darmowych czy komercyjnych (w wersji trial) ale jak dotąd nie nadarzyła mi się okazja sprawdzić w działaniu ESET-a, o którym słyszałem wiele dobrego (że jest lekki, skuteczny...)
Dlatego okazja by zawalczyć o jedną z aż 20 (!) rocznych licencji na ten zacny program jest nie do pogardzenia....
 
E

eufrasiox

I like eset
It has high detection rate
It's very light
and super control behavior

thanks
 

scypion

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Grudnia 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
6
Super program. Lekki i niezawodny. Widziałem go w szkole w akcji na konkretnym złomie a komputer nadal dało się używać. Jedyna wada to cena ale jakość czasem tego wymaga. Chętnie przyjmę licencję , i .... trafi na lapka o słabym konfigu - wtedy program gromi konkurencję zapewniając ochronę.
thx za konkurs.
 

Artur

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
139
Reakcje/Polubienia
0
Program już od lat znajduje się w ścisłej czołówce aplikacji do ochrony komputera, jest skuteczny łatwy w obsłudze oraz nie obciąża zbytnio systemu. Wielokrotnie z niego korzystałem jednak na chwilę obecną nie posiadam licencji. Zgłaszam więc chęć udziału w konkursie.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Dziękuję za świetny konkurs i program.Wypatrywałem za nim z niecierpliwością,ponieważ zainstalowany jest na laptopie mojej małżonki a już pod koniec września kończy się licencja.Program wg mnie bardzo skuteczny a zrazem lekki dla systemu.Zapisuję się do konkursu. :)
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Od wielu lat z małymi przerwami korzystam z eseta praktycznie od początku jak zaistniał. W pewnych okresach czasu zdarzały się też inne antywirusy lecz zawsze wracałem do eseta przy każdej nadążającej się okazji (konkursy, promocje, traiale) . Program ze wszech miar godny polecenia prosty, nie stwarzający problemów w obsłudze i skuteczny. Dzięki za do konkursu i oczywiście zgłaszam swój udział w nim.
 

Human

Świeżak
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Wygrałbym żeby używać bo pakiet lekki, skuteczny i nie nachalny. Przy odpowiedniej konfiguracji nie potrzeba zbyt wielu uzupełnień a powiadomienia nie są natrętne. Dodatkowo, niedługo wyjdzie nowa wersja i z pewnością będzie stanowić czołówkę pakietów IS.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Jeden Z najlepszych programów w swojej kategorii.Bardzo by mi się przydał na lapka.Dziękuję za konkurs i zgłaszam się :)
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
Thabka for the giveaway..
A longtime user of eset especially their smart security lineup.. very light.on system with threats blocked immediately and the best part that i like is it can even block harmful sites even when you open website in Virtual machine
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
znakomity program i konkurs na ten program z górnej półki biorę udział bo z tym softem mam do czynienia od dosć dawna i nigdy mnie nie zawiódł oraz nie miałem z nim zadnych kłopotów.mam nadzieje ze uda mi się wygrać i nadal będzie mi się z nim dobrze pracowało.
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Dawno nie miałem tego programu nie chcę sie wypowiadać o jego zaletach gdyż aktualnie ich nie znam,ale słychać zewsząd wiele dobrego o tym sofcie więc zgłaszam sie do konkursu
 
Status
Zamknięty.
Do góry