Konkurs ! / Giveaway ! - ESET Smart Security

Status
Zamknięty.

pipo77

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Super konkurs.Program pierwsza klasa.Używam licencji wygranej na tym super forum od 10 miesięcy.Super by było wygrać jego przedłużenie
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Zabezpieczenie koputera jest dla mnie bardzo ważną sprawą. Niedługo kończy mi się licencja na dwa kompy na NIS, nigdy nie używałem programu ESET, a słyszałem dużo dobrego. bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Uważam ESET Smart Security jako najlepszy antywirus na rynku, dlatego startuję w konkursie.Od kiedy program zawitał na moim komputerze nie miałem żadnych problemów.Program raz skonfigurowany działa cicho i bardzo dobrze chroni kompa.Na koniec dodam, że jest bardzo szybki i nie spowalnia kompa.
polecam
 

nagelfar44

Wygadany
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Mojemu synalkowi z końcem miesiąca wygasa licencja na Bitdefendera, byłoby świetnie, gdyby mógł zabezpieczyć swojego lapcia czymś równie skutecznym i jednocześnie lekkim dla systemu.
Może los podczas losowania też tak będzie uważał...
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1636
Reakcje/Polubienia
3952
Miałem przyjemność testować przez pół roku . Bardzo dobra wykrywalność , nie obciąża systemu za bardzo , dobry firewall no i ochrona bankowości online . Z przyjemnością powitałbym go ponownie na dysku .
 

z.u.b.r

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Marzec 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
program rewelacyjny używam wersji internet security z tego forum, najbardziej podoba mi się chroniony tryb bankowy. Fajnie było by wygrać ta wersje
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Mam sentyment do ESET, pamiętam jak jeszcze go używałem w wersji NOD32. Później często do niego wracałem i nigdy mnie nie zawiódł. W najnowszej wersji dodali tryb bezpiecznego płacenia w internecie, co bardzo podnosi użyteczność tego pakietu. Dzięki za konkurs! :piwko
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Używałem wcześniej różne lepsze i gorsze programy ale jeszcze nie używałem programów ESET a ponieważ zbliża się termin wygaśnięcia licencji Pandy Antywirus, chętnie skorzystałbym z promocji i udziału w konkursie.Przejrzałem wiele recenzji i praktycznie wszędzie ESET pojawia się wśród najlepiej notowanych aplikacji. Może i do mnie uśmiechnie się los...Dziękuję za konkurs.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
20 licencji - więc kolejny konkurs na bogato. :) Gratuluję i dziękuję Organizatorowi. :dziękuję
Moja luba używa ESET AV i jest zadowolona. Kończy się jej niedługo licencja. Korzystanie dalej z programu i to w wersji ESET Smart Security byłoby świetną sprawą. Może coś z jej zadowolenia skapnęłoby na mnie... :zawsty
Podoba mi się zaimplementowanie modułu Anti-Theft i zaawansowany skaner pamięci (zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi).
 

paulaxel

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2015
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Najlepszy pakiet bezpieczeństwa od wielu lat, najbardziej stabilny, bezkonkurencyjny jeśli chodzi i prostotę i przejrzystość obsługi. Polecam go wszystkim i bardzo chętnie sam przygarnę taką licencję, powodzenia dla wszystkich!
 
A

Anonymous

ESET Smart Security - najlepszy pakiet bezpieczeństwa od wielu lat. Oczywiście, w sondażach plasował się różnie, raz wyżej, raz niżej (wiadomo dlaczego) ale stabilnie wokół podium.
Dużo by pisać o programie, nie ma co powtarzać po poprzednikach. Napomknę o jednej, bardzo pomocnej dla mnie opcji informującej o dostępności aktualizacji całego systemu (specjalna ikonka w trayu). Nie muszę ręcznie wchodzić w menu Ustawienia, aby uzyskać te potrzebne informacje.
W listopadzie kończy się ważność posiadanej przeze mnie licencji. Może uda się mi ją wygrać i zdobyć tym razem za darmo?
Konkurs przedni, bo nagroda dla wygranych przedniego sortu. Potwierdza to ilość zgłoszeń.
Przegrać w takim towarzystwie, to nie ujma, ale wygrać to ho, ho, ho.
Dzięki Organizator za dreszczyk emocji. Pozdrawiam. Wszystkich startujących również. :francuz
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Dziękuję za konkurs :dziękuję
Dla mnie jeden z najlepszych pakietów zabezpieczających. Można nim chronić nie tylko komputer, ale też pozostałe urządzania mobilne.Ma tez wiele innych funkcji użytecznych, które przydają się w codziennym użytkowaniu Internetu. Interfejs jest intuicyjny i wielofunkcyjny. Nie mam obecnie antywirusa, dlatego zgłaszam się do konkursu.
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
jeden z najlepszych programów do ochrony kompa. Zero fałszywych alarmów co jest dla mnie bardzo ważne. Gorąco polecam.
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
5 x super (choć można by więcej wymienić):

1. super - zaawansowana konfiguracja (mocna dowolność w ustawieniach, łatwość konfiguracji)
2. super - lekkość programu, dopiero wybór opcji zabezpieczeń heurystycznych czy też "eset live grid" wzmaga obciążenie ramu oraz łącza
3. super - skuteczna wykrywalność ukrytych plików szpiegujących
4. super - umiejętność seperacji szkodliwych plików (często dołączanych do instalatorów) w trakcie instalacji jakiegoś programu pobrango z netu (wyróżnik eseta)
5. super - ochrona bankowości (już po wpisaniu adresu banku pojawia się zabezpieczone łącze)

dziękuję za możliwość starania się o ten super soft.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
ESET Smart Security is excellent in blocking malicious URLs and fending off phishing websites. It does provides me with utmost safety and security to my pc system. That's why I like to win this license.
 
Status
Zamknięty.
Do góry