Konkurs ! / Giveaway ! - ESET Smart Security

Status
Zamknięty.

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Z ESETEM związany już jestem od kilku lat. Rewelacyjny program, przede wszystkim nie obciążający systemu, lekki. Dlatego przystępuję do rywalizacji o licencję.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, 0RGANIZAT0R. I want to win this software in order to have a light and fast security suite, with low impact on system resources and excellent results on new malware. It performed very well with the latest malware not old than 10 days. :piwko :ok
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Używałem poprzedniej wesji.
Skuteczność OK, lekkość także, ale po włączeniu HIPS-a pakiet był nieco "gadatliwy".
Słyszałem , że to poprawiono, więc chciałbym popróbować.
 
S

sterchin

Thanks for the giveaway.
ESET Internet security is one of the best product I have ever seen. Its light footprint on system is awesome and its detection rate is very good specially the PUP detection is very good it does not allow to install any adware from other software. Their motto - reliability and quality.
 
E

elefante

Dlaczego chcę wygrać ESET Smart Security bo jest lekki dla komputera a zarazem bardzo skutecznym zabezpieczeniem systemu ,mający na koncie wiele pochwał i nagród.Dzięki za super konkurs.
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Właśnie kończy mi się licencja na Emsisoft IS a biorąc pod uwagę skuteczność Eseta i co dla mnie ważne lekkość softu chętnie wezmę udział w konkursie z który dziękuję
 

numpayak

Świeżak
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
24
Reakcje/Polubienia
2
I am using a free AV currently with only basic protection. I find that the limited protection leave me vulnerable to exploits and malicious threats. I hope you can kindly consider my request for a full version security software like ESET Smart Security which has many powerful features that address my security concerns and will protect my pc more comprehensively. Thank you.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Świetny program antywirusowy. Używam go od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Posiada duże możliwości konfiguracyjne co go wyróżnia na tle innych tego typu programów. Fajnie byłoby coś takiego wygrać więc dołączam do konkursu.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

Eset is my choice for the last few years and quite satisfied with it's performance. It has a very good detection rate, good GUI, low on system resources and mainly it is feather light.
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Hello first many thanks by the draw, ma like ESET uses very few resources and is one of them best suites of security, now with the new versions 2017 what more I like is the protection of the web cam, many thanks
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam
Na początek wielkie dzięki dla ORGANIZATORa za konkurs na bardzo skuteczny pakiet ESETa. Dlaczego ESET? Jest to jeden z najbardziej skutecznych, a także szybki i przyjazny w obsłudze program dla użytkownika, dlatego mam nadzieję, że zagości na moim lapku.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim.

P.S. Jeśli jednak udałoby mi się wygrać licencje na jeszcze lepszego Kaspersky'ego TS (konkurs kończy się dzień później) proszę oddać moją licencję następnej osobie z listy. :)
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Na początek podziękowania za z organizowanie konkursu,program eset mam zainstalowany na komputerze w pracy i jest idealny.Nie obciąża komputery jak inne tego typu programu,można powiedzieć wręcz nieodczuwalny.Po za tym wykrywalności jak i skuteczności mogą mu zazdrościć nie jedne programy zabezpieczające,więc biorę udział w konkursie.
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Korzystałem z ESET NOD 32 AV kilka lat temu,kiedy cena owego softu oscylowała coś 215 czy 225 zł (jakoś tak, już nie pomnę) dla domatora.Sporo. Esecik był OK.
Obecnie też nie tani.Znikomy czas temu pobrałem ESET NOD 32 AV BETA 10/171/Galactic/31.10.16/H.U./.
:D :D :D
Przykro mi stwierdzić lecz do wygrania jest już tylko 19 kluczy.
1 klucz jest mój. Muszę go mieć . Ten drań ( ESET AV NOD 32 BETA) jest super.
Znakomicie spisuje się na win 10 jako Beta ,nie spowalnia systemu, neta również, to jako ''stable'' , strach pomyśleć.Smok. :england

ps. Słowacy mogliby pomyśleć ( przemyśleć) cenę.Owszem , produkt super , ale.....cena. ..Tu nie Ameryka. ESET NOD 32 AV ---130 PLN !! dla nowych użytkowników. Sporo . Sugeruję cenę 65-80 pln.Panowie z ESET'A ,KONKURY NIE ŚPIĄ !
Np. Adguard , jako soft sprzedawany był ok 100 pln (3 lata), dla Europy Śr i WSch -14,99 pln ( dożywotnia). Strata ???? Zyskali klientów.
Czy nie możemy się wspierać ????
To ps. jest jak jak najbardziej poważnie.Nawet ja przy takiej cenie bym się skusił na ESET'a.(((( Odnośnie ceny , myślę, że nie jestem osamotniony,))).
Proszę liczyć mnie w loterii. !! !! !! I nie ma to tamto. Beta życzy sobie zakończenie żywota na 31.10.16.
Powodzenia dla wszystkich w loterii. :england :yahoo
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
Uważam, że ESET Smart Security jest rewelacyjnym narzędziem do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami. Używam go od wielu lat, podobnie jak wielu moich znajomych. Program ten łączy w sobie kilka ważnych cech. Dla mnie najważniejszymi są lekkość - nie obciąża systemu i komputera, a także skuteczność - działa w tle i "robi swoje". Poza tym ba przejrzysty, czytelny interfejs, co dla mnie również jest bardzo ważne. Dodatkowo oferuje kilka przydatnych narzędzi, jak chociażby dodatkowa ochrona podczas korzystania z bankowości elektronicznej.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję za konkurs. W niedawnym konkursie nie udało mi się zdobyć licencji - może teraz szczęście mi dopiszę. Dlaczego chciałbym zdobyć licencję do programu ESET Smart Security? Dlatego, że program ma wszystko co potrzebne aby bezpiecznie surfować po internecie. Dzięki ochronie przed wykorzystaniem luk w programach i modułom odpowiedzialnym za ochronę podczas bankowości internetowej można czuć się bezpiecznej. Ponieważ ESET Smart Security to pakiet, czyli nie jest konieczne instalowanie dodatkowych programów zwiększających bezpieczeństwo komputera (chociaż jak ktoś chcę to może). Dlatego ucieszyła by mnie licencja do ESET Smart Security.
 
Status
Zamknięty.
Do góry