Konkurs ! / Giveaway ! - ESET Smart Security

Status
Zamknięty.

jozwa48

Świeżak
Dołączył
15 Marzec 2016
Posty
10
Reakcje/Polubienia
2
Moim zdaniem jeden z najlepszych, dostępnych obecnie antywirusów. Posiada zabezpieczenie operacji bankowych oraz najlepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.Jest bardzo skuteczny i wydajny. Mam nadzieje że tym razem uśmiechnie się do mnie szczęście i zamontuję go na moim kompie.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Jeden z najlepszych pakietów bezpieczeństwa na komputer dlatego warto go mieć u siebie na PC. Ciągle znajduje się w czołówce jeśli chodzi o wykrywalność, jest lekki dla każdego sytemu a przy tym bardzo prosty w obsłudze.
Dziękuję za konkurs :)
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Bardzo by mi się przydał, gdyż obecnie nie używam żadnego pakietu poza MBAM.

Dziękuję za zorganizowanie konkursu!

:england

areopagita
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Eset Smart Security to jeden z najlepszych w rankingach program, a właściwie to pakiet wielonarzędziowy, który chciałbym mieć na swoim komputerze. Pierwszym programem antywirusowym, jaki kupiłem był też program Eset - Nod32. Wcześniej używałem darmowych,ale nie zdawały egzaminu i po kolejnym zawirusowaniu postawiłem na płatne.

Dziękuję za organizację konkursu! :hi
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Eset Smart Security to świetny pakiet bezpieczeństwa. Od kilku lat gości na dwóch domowych laptopach i nigdy mnie nie zawiódł. Jest lekki i skuteczny.
Dziękuję za konkurs i możliwość wygrania rocznej licencji :dziękuję
 

mrsurfer77

Świeżak
Dołączył
4 Kwiecień 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
1
Witam!Zgłaszam się do konkursu Eset Smart Security.Ponieważ właśnie kończy mi się licencja roczna na ten program ,dlatego chciałbym wygrać w konkursie nową licencje na program Eset Smart Security.Nadmieniam że program dobrze chroni mój komputer.Eset jest programem bardzo agresywnym wyróżnia go dużo szerszy zakres od innych programów detekcją na wszelkiego rodzaju banery śmieci oraz sprytnie ukryte pliki szpiegujące w programach jakich używamy na co dzień w komputerach , jako jedyny program ma umiejętność oddzielania szkodliwych plików w trakcie instalacji jakiegoś programu pobieranego z internetu , żaden inny program nie posiada takiej umiejętności. Jest też bardzo szybki ma wiele świetnych funkcji i nie jest trudny w konfiguracji , po wielu latach testów tego programu i bacznej obserwacji wyrażam swój podziw dla twórców tego dzieła . Jego czułość można ustawiać według swoich potrzeb.Pozdrawiam. :dziękuję
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38048
Reakcje/Polubienia
34021
Podziękowania dla organizatorów za wspaniały konkurs!
Kilka dni temu miałem okazję wypróbować najnowszą wersję Eset Smart Security.
Moim zdaniem pakiet z górnej półki,łatwy w konfiguracji,szybki i skuteczny.
Biorę udział w konkursie.
 

kamilow2005

Wygadany
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
82
Reakcje/Polubienia
0
Eset Smart Seciurity używam już od kilkunastu lat. Dla mnie najlepszy program do ochrony PC (a używałem i testowałem kilkanaście). Jego przede wszystkim największą zaletą jest że bardzo mało obciąża system. Bardzo łatwa obsługa podoba mi się w nim opcja interaktywna w ustawieniach zapory osobistej gdzie mogę sam decydować jaka aplikacja będzie mogła się łączyć z internetem lub będzie zablokowana. Kiedyś używałem Symanteca NIS ale od wersji 2004 przeniosłem się na eseta i już zostałem czego nie żałuje pozdrawiam i podziękowania za wspaniały konkurs. Biorę udział w konkursie.
 

ArCoM

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Marzec 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Witam!
Proszę o przyjęcie również mojego zgłoszenia do konkursu.
Używałem różnych programów antywirusowych, jednak ESET jest jednym z najlepszych, a przy tym najmniej zajmujących zasobów.
Szybki, sprawny, "lekki" dla systemu a do tego prosty w użytkowaniu - nic więcej nie trzeba dodawać - poprostu SUPER.
Pozdrawiam jak również składam serdeczne podziękowania dla organizatorów konkursu za możliwość uzyskania tak cennej licencji :ok
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Witam i dziękuję za kolejny świetny konkurs !!
W domu "pojawił" się nowy komputer i jest golusieńki jak go producent stworzył, więc trzeba go dobrze zabezpieczyć.
Tak więc pojawia się szansa na moje pierwsze spotkanie z Firmą ESET. A że słyszałem i wyczytałem, że jest to przedni pakiet zabezpieczający, to postanowiłem dać sobie i rodzinie szansę na bezpieczeństwo i komfort użytkowania... z naciskiem na bezpieczeństwo.
Pozdrawiam :england
 

sarek01

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Październik 2013
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Witam, chciałbym podziękować za konkurs i możliwość wygrania licencji na ten program. ESET, bo o nim mowa to program , do którego mam pełne zaufanie, używałem go dotychczas w wersji testowej i po prostu spodobał mi się :) Bo to co robi - robi dobrze. Chroni komputer i zapewnia spokój. Licencja na pewno by się przydała.
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
ESET Smart Security chciałbym wygrać dlatego,że;jest to bardzo dobry antywirus, który po zainstalowaniu po prostu działa; w bardzo małym stopniu obciąża system ,również znakomicie chroni użytkownika przed zagrożeniami.Jednak dla mnie poza skutecznością jego największą
zaletą jest szybkość na moim leciwym 9 letnim laptopie z vistą 32 bit start systemu w granicach 60 sekund.
Pozdrawiam ORGANIZATORA i dziękuję za kolejny wspaniały konkurs.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Dr7sgoF.jpg

PnEprZP.jpg


Zwycięzcy mają 24 godziny na potwierdzenie wygranej do mnie na PW.

Gratulacje!
 
Status
Zamknięty.
Do góry