KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Jeden z najlepszych programów do wykrywania szkodliwego oprogramowania jakie znam. Nie obciąża komputera i jest bardzo skuteczny. Z przyjemnością biorę udział w konkursie. Może tym razem uda się wygrać.
Ps. konkurs trwa do 17.10.2019r ?? To błąd czy konkurs potrwa ponad rok ??
 

Overlord

Wygadany
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
99
Reakcje/Polubienia
151
Uczestniczę w konkursie, gdyż Malwarebytes Anti-Malware to jeden z najlepszych programów do wykrywania szkodliwego oprogramowania. MAM jest skuteczny w działaniu dzięki częstym dostępnym aktualizacjom i wielo stopniowej ochronie, co czyni go bez wątpienia programem typu "must have". Podziękowania dla organizatora tego świenego konkursu.:)
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. Malwarebytes offers a very good protection and bocks malware, hackers, viruses, ransomware, and malicious websites that traditional antivirus isn’t smart enough to stop. It also stops attacks that use vulnerabilities in those programs to infect your computer. In addition, it detects and prevents contact with websites used by scammers and malicious links.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Niejednokrotnie brałem udział w przeróżnych konkursach i nie miałem tyle szczęścia, żeby wygrać Malwarebytes Anti-Malware i to jeszcze licencję dożywotnią. Może tym razem bardziej poszczęści się w losowaniu. Gdybym wygrał, to ów program byłby idealnym uzupełnieniem mojego, obecnego programu antywirusowego: ESET Internet Security. Posiadałbym aktywną ochronę w czasie rzeczywistym a nie tylko skaner na żądanie z którego korzystam raz na tydzień.

Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Dziękuję za konkurs.

Chciałbym wygrać Malwarebytes Anti-Malware Premium, ponieważ to uznany i bardzo dobrze oceniany program zabezpieczający, a w wersji Premium zabezpiecza nas aktywnie przed zainfekowaniem naszego komputera różnymi "świństwami" ;)
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18252
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
Dzięki angellomichel387 za kolejny konkurs!
Malwarebytes to jeden z najbardziej przydatnych programów do ochrony systemu przed coraz bardziej zaawansowanym zagrożeniem z sieci. Ochrona przed malware i rootkitami, złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i przed złośliwymi stronami internetowymi, także coraz częstszymi blokadami dla okupu. A ja z chęcią przygarnę lickę lifetime.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Jeden z najlepszych programów do obrony przed szkodliwym oprogramowaniem, mam w wersji darmowej.... jestem zachwycony. Bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu bo chciałbym posiadać wersję full
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Dzięki angellomichel387 za kolejny konkurs!
Byłoby super jak by udało mi się wreszcie wygrać a byłoby jeszcze bardziej super jak by mój komputer był tak dobrze chroniony przy pomocy Malwarebytes for Windows Premium.
Program który: wykrywa w czasie rzeczywistym złośliwe oprogramowanie i chroni przed nim, blokuje próby włamań i wyłudzania informacji, usuwa wszelkie zagrożenia, w tym: robaki, fałszywe programy antywirusowe, dialery, konie trojańskie, programy typu rootkit, programy szpiegujące, programy wykorzystujące luki w zabezpieczeniach, boty ,może zaplanować automatyczne skanowanie, zapewni trzy elastyczne skanowania.
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Czy jest znakomita to się okaże!. Darmowa wersja z której korzystałem, nie budziła zachwytu. Komunikat za komunikatem, ograniczona funkcjonalność. Zostałem dziś etatowym optymistą, bo nigdy niczego nie wygrałem!. Nie miałem szczęścia Lecha Wałęsy, do wygrywania w Totka!. A jedyną wygraną, była trzy tonowa melodyjka na fujarce, jaką z wierzbowej witki, wystrugałem w dzieciństwie!. Pozdrawiam kolegów optymistów z cenzusem, oni wiedzą jak wygrać bez pudła!...
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
A co mi tam!.Biorę udział w konkursie może się uda !.Program znam, bo mam zamontowaną wersję darmową.Malwarebytes jest świetnym programem i w pełni zastąpi antywirusa.Duży plus to skuteczność i lekkość.Polecam
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
NIE BIORĘ UDZIAŁU W KONKURSIE

Posiadam już Malwarebytes Premium lifetime i jestem bardzo z niego zadowolony , jak dla mnie lider w swojej grupie . Wykrywalność na przyzwoitym poziomie , łatwość w konfiguracji i obsłudze . Czego chcieć
więcej od programu do zabezpieczeń . Wcześniej dosyć często mi system sypał się , odkąd posiadam Malwarebytes Premium kłopoty z systemem się skończyły . Polecam wszystkim ten program i wzięcie udziału w konkursie .
 

baziroll

Świeżak
Dołączył
8 Czerwiec 2017
Posty
18
Reakcje/Polubienia
68
thanks for giveaway
Malwarebytes can be installed in Multiple OS can scan for virus and fin and remove them
its have great protection have several different layer protection to mitigate attack
 

Sasha

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
279
Reakcje/Polubienia
809
I want to win a license because this program has the ability to scan the computer for infection in both manual and automatic mode. However, if you do not need to scan all disks and files, you can specify which ones to check. In addition to files, the RAM, startup, and other important areas of the system are checked. Another application will protect against visiting dangerous sites on the Internet, though for this you need to activate the corresponding function in the settings.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! I want Malwarebytes 3 Premium since it has a powerful, fast and very effective real-time antimalware engine that successfully fights ransomware too. Currently I am using the free version as my number 1 on-demand scanner whenever I have some suspicions.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for this very rare giveaway @angellomichel387
Malwarebytes Premium
is a very known and efficient antimalware solution offering excellent protection for all the latest and stubborn malware. I`m using it since v.1 and had no problems at all with it, being light and fast on my PC. They improved a lot the detection but there is also enough room for further improvements. Many thanks for this opportunity to win a license key for it. It will be a perfect gift for my gf.
 
Do góry