Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium

angellomichel387 2 Wrzesień 2018

View Users: View Users
  1. GeovannyMayorgaGuzman Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    We can avoid viruses using good browsing practice not download
    files from suspicious sources .But this isn’t the only way malware can spread.
    A friend or family member could send us a link that looks legit, but perhaps they've been
    infected by malware themselves.
    zero-day malware vulnerability allows the malware to perform actions on our system that
    should not be permitted.
    The solution of all above threats is Malwarebytes Premium which reacts your first line
    of defense against thease threats.We can use Malwarebytes for home PC and office PC.
    Malwarebytes provide endpoint protection against Malware , Ransomware , Spyware ,
    Adware and Cryptojacking.
    We can protect our Windows , Mac , Android and iOS with Malwarebytes Premium.
    Thank you for the nice giveaway :hi

2. Augustine

Augustine Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    6
    Malwarebytes shields users from advanced threats by detecting and removing viruses in real-time and this is the best one

feature i like in Malwarebytes Premium.

Malwarebytes Premium also offers auto-scan feature and keep clean your system.

Today ransomware is the biggest threat and Malwarebytes can prevent files from being locked and taken for ransom.

Malwarebytes block both known viruses and malwares and zero-day viruses and malware.

Malwarebytes provide four layers of protection.

Malwarebytes protects against infected websites and URLs.

Malwarebytes warns you when threat is detected ot suspicious download or any hacking attempts.

Malwarebytes scan your system very quickly and i want to say that Malwarebytes is next generation software.

3. hansik Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    11
    Wielkie dzięki dla angellomichel387 oraz Marcin Kleczynski. Kolejny raz spróbuję zdobyć (to właściwe słowo) licencję na ten, IMO doskonały program. Nie będę się rozpisywał, bo większość zna zalety tego programu. No i jeszcze licencja lifetime. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich uczestników konkursu.

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

4. yyy

yyy Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    93
    Jakiś czas temu testowałem ten program w poprzedniej wersji i spisywał się rewelacyjnie jednak brakowało mi w nim jakieś opcji i wygrał to starcie Emsisoft :) .Teraz jednak program wyszedł w nowej wersji a kończy mi się licencja na konkurenta ,więc jak tu nie brać udziału w takim konkursie .

5. leonbokser Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    1
    Malwarebytes Anti-Malware 3 to najlepszy i ważny program do ochrony systemu. Lekki, szybki i skuteczny w swoim działaniu. Częste aktualizacje. Jest w stanie wykryć i przechwycić realne zagrożenia. Warto CZEKAĆ na Malwarebytes Anti-Malware 3.

6. wwd

wwd Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    147
    Wielkie dzięki dla kolegi za super konkurs.
    Malwarebytes AM to świetne narzędzie do usuwania wszelakiego rodzaju zagrożeń oraz ochrony przeglądarki i systemu.
    Jestem już z tym programem od kilku lat i jeszcze od wersji v2, i dzięki niemu czuję się bezpieczniejszy.
    Chciałbym wygrać licencję, aby zainstalować ten świetny program na laptopie.

7. tommyusa2000 Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    1
    Jeden z najlepszych programów do wykrywania szkodliwego oprogramowania jakie znam. Nie obciąża komputera i jest bardzo skuteczny. Z przyjemnością biorę udział w konkursie. Może tym razem uda się wygrać.
    Ps. konkurs trwa do 17.10.2019r ?? To błąd czy konkurs potrwa ponad rok ??

8. Overlord

Overlord Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    89
    Uczestniczę w konkursie, gdyż Malwarebytes Anti-Malware to jeden z najlepszych programów do wykrywania szkodliwego oprogramowania. MAM jest skuteczny w działaniu dzięki częstym dostępnym aktualizacjom i wielo stopniowej ochronie, co czyni go bez wątpienia programem typu "must have". Podziękowania dla organizatora tego świenego konkursu.:)

9. tarekma7 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    110
    Thanks a lot for the giveaway. Malwarebytes offers a very good protection and bocks malware, hackers, viruses, ransomware, and malicious websites that traditional antivirus isn’t smart enough to stop. It also stops attacks that use vulnerabilities in those programs to infect your computer. In addition, it detects and prevents contact with websites used by scammers and malicious links.

10. Don Pedro

Don Pedro Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    65
    Niejednokrotnie brałem udział w przeróżnych konkursach i nie miałem tyle szczęścia, żeby wygrać Malwarebytes Anti-Malware i to jeszcze licencję dożywotnią. Może tym razem bardziej poszczęści się w losowaniu. Gdybym wygrał, to ów program byłby idealnym uzupełnieniem mojego, obecnego programu antywirusowego: ESET Internet Security. Posiadałbym aktywną ochronę w czasie rzeczywistym a nie tylko skaner na żądanie z którego korzystam raz na tydzień.

Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!

11. win98

win98 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    30
    Dziękuję za konkurs.

Chciałbym wygrać Malwarebytes Anti-Malware Premium, ponieważ to uznany i bardzo dobrze oceniany program zabezpieczający, a w wersji Premium zabezpiecza nas aktywnie przed zainfekowaniem naszego komputera różnymi "świństwami" ;)

12. Kamelka

Kamelka Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    1,993
    Dzięki angellomichel387 za kolejny konkurs!
    Malwarebytes to jeden z najbardziej przydatnych programów do ochrony systemu przed coraz bardziej zaawansowanym zagrożeniem z sieci. Ochrona przed malware i rootkitami, złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i przed złośliwymi stronami internetowymi, także coraz częstszymi blokadami dla okupu. A ja z chęcią przygarnę lickę lifetime.

13. alojzy Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    2
    Jeden z najlepszych programów do obrony przed szkodliwym oprogramowaniem, mam w wersji darmowej.... jestem zachwycony. Bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu bo chciałbym posiadać wersję full

14. wojwojtek

wojwojtek Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    31
    Dzięki angellomichel387 za kolejny konkurs!
    Byłoby super jak by udało mi się wreszcie wygrać a byłoby jeszcze bardziej super jak by mój komputer był tak dobrze chroniony przy pomocy Malwarebytes for Windows Premium.
    Program który: wykrywa w czasie rzeczywistym złośliwe oprogramowanie i chroni przed nim, blokuje próby włamań i wyłudzania informacji, usuwa wszelkie zagrożenia, w tym: robaki, fałszywe programy antywirusowe, dialery, konie trojańskie, programy typu rootkit, programy szpiegujące, programy wykorzystujące luki w zabezpieczeniach, boty ,może zaplanować automatyczne skanowanie, zapewni trzy elastyczne skanowania.

15. wlodeusz

wlodeusz Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    4
    Czy jest znakomita to się okaże!. Darmowa wersja z której korzystałem, nie budziła zachwytu. Komunikat za komunikatem, ograniczona funkcjonalność. Zostałem dziś etatowym optymistą, bo nigdy niczego nie wygrałem!. Nie miałem szczęścia Lecha Wałęsy, do wygrywania w Totka!. A jedyną wygraną, była trzy tonowa melodyjka na fujarce, jaką z wierzbowej witki, wystrugałem w dzieciństwie!. Pozdrawiam kolegów optymistów z cenzusem, oni wiedzą jak wygrać bez pudła!...

Ładuję...