KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium

jozwa48

Świeżak
Dołączył
15 Marzec 2016
Posty
10
Reakcje/Polubienia
2
Chciałbym sobie zabezpieczyć komputer przed zagrożeniami i mieć wgrany jakiś dobry program taki jak Malwarebytes Premium który mi to zapewni. Mam nadzieję że tym razem uśmiechnie się do mnie szczęście. Proszę o wzięcie mnie pod uwagę w konkursie za co z góry dziękuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33962
Podziękowania dla organizatorów!
Pażdziernik to
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa,przypominający o zagrożeniach czychających w sieci.
O bezpieczeństwo w sieci należy dbać nie tylko w pażdzierniku,a Malwarebytes w wersji Premium idealnie nadaje się do tego celu!
Biorę udział w konkursie.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Malwarebytes has proved itself time and again that it does it's job quite nicely and it can also be used as a second line of defense, as it has no known issues with any AV. The four layers of ant-malware technology makes it one of the best reliable security product that can meet the requirements of advanced and novice users alike.
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Thank you @angellomichel387 for an excellent giveaway.

Malwarebytes Antimalware (MBAM) is a comprehensive protection against malware including exploits and ransomware. It has protection technologies application hardening, exploit mitigation, application behavior protection, anomaly detection, payload analysis, behavior monitoring and web shield. It provides overall protection and good for average users.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Dziękuje za wspaniały konkurs :) .
Dlaczego chciałbym wygrać Malwarebytes 3 Premium . Przede wszystkim licencja lifetame :) . Mnogość warstw ochrony przed zagrożeniami . Do tej pory używałem jedynie wersji darmowej a ta , zwłaszcza od wersji 3 jest znacznie "chudsza" od pełnej .
To znakomite uzupełnienie dla podstawowego programu AV , a nawet może zostać jego pełnoprawnym zamiennikiem . Miłego dnia :) .
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Po pierwsze primo, podziękowania dla angellomichel387 ! oraz dla donatora Pana Marcina Kleczynskiego
CEO and Co-Foundera of Malwarebytes za konkurs i licencje. Po drugie primo, to jest rewelacyjny program, z którego miałem kiedyś okazję korzystać i powiem prawdę, że łzy wylewam, że nie mam licki na wersję Premium. Konkurs wyniuchałem dawno temu i oczywiści startuję. Ktokolwiek wygra, będzie mieć powody do radości.

pozdr.,

:england
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
340
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Malwarebytes AntiMalware Premium is one of the favorite programs for removing malware threats. It offers real-time protection, malware protection, ransomware protection, exploit protection, behavior-based detection and works well alongside with other traditional antivirus as well as with Windows Defender. It can move those 'Sticky' files(viruses and malware files) to its Quarantine Chest to isolate them where they cannot interact with and harm the other files on a hard drive. It is an extremely powerful software, which is now reckoned as a
must-to-have utility on every PC that is constantly connected to the internet. It also provides excellent customer service with an array of useful online resources and a dedicated support center. With the above favorite features provided by the software, I am eager to win this license and test it.
 
F

fullm

Compared with the other anti-malware softwares, Malwarebytes provides more intelligent threat detection and profesional protection against malware and spyware. your PC will get better protection if you install Malwarebytes 3. thank you a lot.
 

Anakondawaz

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Listopad 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
4
Program jest najlepszy.
to ochrony komputera dlatego startuje w konkursie.
dziękuje i pozdrawiam.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Program bardzo dobry, może być uzupełnieniem programu antywirusowego lub nawet go zastąpić.
Głównie chroni przed infekcjami oprogramowania ransomware, co bardzo mi odpowiada.
Dziękuję za konkurs.
 
S

Skasowany użytkownik 6404

Malwarebytes jest to najlepszy program do wykrywania jak i usuwania zagrozen z jakim mialem do czynienia. Skutecznie blokuje dostep do zagrozonych stron. Nie ingeruje przesadnie w inne aplikacje blokujac je i probujac usunac bez wyraznej przyczyny jak potrafia to robic inne tego typu programy. Dlatego tez startuje w konkursie majac nadzieje na zdobycie licencji.
 

Gosia18

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Startuje w konkursie mając ogromną nadzieję na wygranie licencji Malwarebytes 3 Premium. Dowiedziałam się, że jest to najlepszy program do wykrywania, usuwania zagrożeń jak i również blokowania dostępu do zagrożonych stron.
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
691d55153d1f7ef9med.png

Gratulacje dla zwycięzców :hura
Proszę w ciągu 24 godzin potwierdzić wygraną przez PW
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Gratulacje dla szczęściarzy :wykrzyknik
 
Do góry