KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Jestem krytykiem malwarebytes i od lat nie polecam programu. Nie to, że skuteczny, ale uważam go za rzeźnika, czyli usuwa z programów podejrzane pliki a zostawia okaleczone programy, które mogą nawet uszkodzić system.
Kilka dni temu wlazł mi ruski wirus, zainstalował programów. Dobrze, że miałem winpatrol plus, który blokował zmiany w rejestrze i w systemie. Potem trzeba było zamykać procesy, odinstalowywać total uninstallem, potem był w robocie roguekiller, adwcleaner i dokładne przeszukanie systemu, jak i rejestru.
Pewnie - znalazłem chronione pozostałości w systemie - czyli tam, gdzie malwarebytes nie zaglądnie, ani FRST nie wykryje. Do tego system natłukł tysiące logów, tak, że skończyłem privazerem. Wczoraj jeszcze znalazłem pozostałości w starym menu start. To były pozycje smart configuration. A że miałem z dożywotnią licencją isobuster z nazwą plików i folderów smart, to musiałem dokładnie odinstalować isobustera, żeby wykończyć wszystkie smart w systemie i w rejestrze.
Trochę znam się na usuwaniu zagrożeń i nieusuwalnych plików. Takie dwa dll zostawia drweb. Pokonałem go programem max delete.
Chciałbym wreszcie przekonać się o wartości malwarebytes antimalware.
Testuję dużo programów.
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Malwarebytes anti-malware software is rated across the internet among the top 3. This means the best true protection against viruses and ransomware.
I hope to win one of these licenses.

Thank you angellomichel and programyzadarmo.net.pl forum for this contest.
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
It's been a long while since I entered an MBAM contest!

Malwarebytes Premium has advanced protection layers that can suffice for a full-blown AV protection component. Having it with Windows Defender and you have a very potent defense layer that can rival paid suites as well. The exploit protection, ransomware protection, behavior-based detection is very welcome addition as malware writers are getting better and what main defense is needed Malwarebytes Premium can provide. Thanks angellomichel387 for this contest. I will be needing a license for a new laptop for the kids.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

flyingcrocodile

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Marzec 2018
Posty
2
Reakcje/Polubienia
12
I have been using Malwarebytes for years since its early beginning, and will still be using it, because it always does a formidable job. Extremely agressive against Pups, ideal for those who want a really clean Pc. It is still one of the best product to desinfect a highly infected Pc. Malwarebytes' web shield offers superb protection against all kinds of nasty stuffs from the web. Highly recommended product.
Thank you for this great giveaway!:yes master
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Malwarebytes to świetny zestaw ochronny all-in-one, który współgra z tradycyjnym oprogramowaniem antywirusowym. Bardzo cenię to oprogramowanie. Nie raz Malwarebytes AntiMalware czy Malwarebytes Anti-Exploit ostrzegły mnie przed czymś złym. W jednym programie mamy m.in. ochronę przed exploitami, ochronę przed ransomware, rootkitami, heurystyczne wykrywanie zagrożeń. Jest to bardzo cenione oprogramowanie, wielokrotnie polecane, co nie zmienia się od wielu lat. Dlatego chętnie się zgłaszam.
Bardzo dziękuję angellomichel387 oraz sponsorom za ten konkurs :)
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Swego czasu jeden z lepszych programów zabezpieczających.Długi czas nie miałem z tym programem do czynienia ponieważ miałem lickę na Eseta.Chętnie wezmę udział w konkursie i o ile szczęście mi dopisze zobacze co ten sofcik jest teraz wart.Dzięki za konkurs
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Rewelacyjny konkurs - MBAM pełna wersja to naprawdę rewelacyjne zabezpieczenie kompa w realnym czasie. Działa w tle, ingeruje kiedy musi i nie wymaga wglądu po początkowym ustawieniu. Sporadyczne powiadomienia o zablokowaniu strony czy o aktualizacji nie są uciążliwe.Do listopada chcę sobie złożyć nowego kompa PC - nowa licencja na MBAM zdecydowanie byłaby mile widziana.
Chętnych w konkursie dużo, ale grzech nie spróbować. Biorę udział - dzięki za konkurs.
Powodzenia wszystkim chętnym /na MBAM Pro/ życzę.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Dzięki za konkurs
Malwarebytes Premium to doskonały program do ochrony komputera. Używałem go kiedyś w wersji darmowej i byłem bardzo zadowolony. MBAM przez wiele lat należał u mnie do tzw. programów niezbędnych, który zawsze instalowałem po formacie komputera. No program w wersji lifetime poluje już od jakiegoś czasu i mam nadzieję, że tym razem się uda i wygram licencję. Na koniec pozdrawiam sponsora konkursu oraz organizatora. :francuz
 

karmi32

Wygadany
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
64
Reakcje/Polubienia
7
Już raz próbowałem szczęścia w konkursie i się nie udało. Liczę że tym razem mi się poszczęści. O zaletach programu nie ma się co rozpisywać, zrobili to już moi poprzednicy. Chylę czoła przed organizatorem konkursu:hi
 

tregs_beales

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
251
Reakcje/Polubienia
634
Thank you AngelloMichel & Malwarebytes for this giveaway!

What I love about Malwarebytes is that it has everything under one shed. Ransomeware, Anti-Malware, Malicious Website blocking, Anti-Expolits all in one place with good pro-active & 0-Day detection rate. I like the new idea of combining different products in one version starting from version 3. It helps me in having greater security. It can be used with my Panda antivirus without causing any conflict & it can even completely replace the antivirus. Useful features like real time protection, scheduled scanning, automatic updates and scan of start up objects are present. Nice security shield, combining with Malwarebytes Chameleon it is interesting pc defense against malwares.

 

GeovannyMayorgaGuzman

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Marzec 2018
Posty
0
Reakcje/Polubienia
1
We can avoid viruses using good browsing practice not download
files from suspicious sources .But this isn’t the only way malware can spread.
A friend or family member could send us a link that looks legit, but perhaps they've been
infected by malware themselves.
zero-day malware vulnerability allows the malware to perform actions on our system that
should not be permitted.
The solution of all above threats is Malwarebytes Premium which reacts your first line
of defense against thease threats.We can use Malwarebytes for home PC and office PC.
Malwarebytes provide endpoint protection against Malware , Ransomware , Spyware ,
Adware and Cryptojacking.
We can protect our Windows , Mac , Android and iOS with Malwarebytes Premium.
Thank you for the nice giveaway :hi

 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Wielkie dzięki dla angellomichel387 oraz Marcin Kleczynski. Kolejny raz spróbuję zdobyć (to właściwe słowo) licencję na ten, IMO doskonały program. Nie będę się rozpisywał, bo większość zna zalety tego programu. No i jeszcze licencja lifetime. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich uczestników konkursu.https://programyzadarmo.net.pl/members/angellomichel387.8475/
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
Jakiś czas temu testowałem ten program w poprzedniej wersji i spisywał się rewelacyjnie jednak brakowało mi w nim jakieś opcji i wygrał to starcie Emsisoft :) .Teraz jednak program wyszedł w nowej wersji a kończy mi się licencja na konkurenta ,więc jak tu nie brać udziału w takim konkursie .
 

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Malwarebytes Anti-Malware 3 to najlepszy i ważny program do ochrony systemu. Lekki, szybki i skuteczny w swoim działaniu. Częste aktualizacje. Jest w stanie wykryć i przechwycić realne zagrożenia. Warto CZEKAĆ na Malwarebytes Anti-Malware 3.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Wielkie dzięki dla kolegi za super konkurs.
Malwarebytes AM to świetne narzędzie do usuwania wszelakiego rodzaju zagrożeń oraz ochrony przeglądarki i systemu.
Jestem już z tym programem od kilku lat i jeszcze od wersji v2, i dzięki niemu czuję się bezpieczniejszy.
Chciałbym wygrać licencję, aby zainstalować ten świetny program na laptopie.
 
Do góry