Konkurs!! Malwarebytes Anti-Malware Premium

Witam i dziękuję za konkurs. Malwarebytes Anti-Malware Premium to doskonały program i stosowałem go jako uzupełnienie AV. Kosił syf z kompa czego nie dostrzegały w nie wykrywały inne antywirusy. Nie gryzie się z innymi programami. Chętnie bym przygarnal dożywotnią licencję. Pozdrawiam
 
Dziękuję za kolejny konkurs.
Malwarebytes Anti-Malware (free) jest w moim obowiązkowym zestawie skanerów na żądanie. Z programu jestem bardzo zadowolony.
Posiadanie wersji Premium, a co za tym idzie, ochrony rezydentnej, bardzo podniosłoby bezpieczeństwo mojego komputera.
Pozdrawiam.
 
Dziękuję za konkurs.
Dlaczego Malwarebytes Anti-Malware? Ponieważ to jeden z najlepszych programów do ochrony. Dodatkowo w wersji premium chroni nas przed malware, spyware, rootkitami w czasie rzeczywistym. Bez problemu instaluje się i współpracuje z programami av i skutecznie je uzupełnia. Bardzo chciałbym wygrać lickę na ten program.
Pozdrawiam.
 
Witam , po prostu to najlepszy program do wykrywania śmieci w systemie którego mi brakuje. :dziękuję
 
Słyszałem, że to znakomity soft uzupełniający tradycyjnego antywirusa i dlatego chciałbym wygrać jego licencję. Aby używać i czuć się superbezpiecznym :D
 
Mogę śmiało napisać że na dzień dzisiejszy widzę że aż około 7 osób zostanie wykluczonych z konkursu dlatego że nie patrzą w regulamin konkursu
Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes Anti-Malware Premium
jedno zdanie do nie jest kilka a więc radzę uzupełnić swoje wypowiedzi Pozdrawiam
 
Przede wszystkim podziękowania dla angellomichel387 za organizację wspaniałego konkursu :hi To po prostu gratka dla, przypuszczam, wszystkich forumowiczów. A zatem także dla mnie. Chciałbym wygrać, ponieważ klasyczne antywirusy przestają wystarczać. Często nie dają rady w przypadku nowych zagrożeń. Takie cechy programu, jak ochrona w czasie rzeczywistym czy znajdowanie rootkitów, są nie do przecenienia. A mamy coraz więcej do stracenia. Vide np. e-banking.
A poza tym wszystkim to świetny program. Po prostu. Pozdrawiam
 
tego typu softu nigdy nie za wiele. Kiedyś testowałem i świetnie się sprawdzał. Szybki, intuicyjny i prosty w obsłudze. Przydałby się u mnie na kompie jako uzupełnienie antywirusa, także zgłaszam swój udział w konkursie. Wielkie dzięki dla organizatora. Kawał dobrego softu.
 
Rzadko zdarza się taka gratka żeby można wygrać program, który dostępny jest tylko w subskrypcji rocznej.
A to program marzenie dla każdego użytkownika, który choć trochę interesuje się bezpieczeństwem swojego komputera. Może być używany jako skaner na żądanie lub w czasie rzeczywistym. Nie powoduje konfliktów z innym oprogramowaniem antywirusowym, a sam wykryje nam zainfekowane pliki, PUP-y oraz oprogramowanie szpiegujące.
Angellomichel387 dziękuję za zorganizowanie konkursu :dziękuję
 
Czując się z jednych z przywołanych do tablicy przez kolegę angellomichel387 ,, Mogę śmiało napisać że na dzień dzisiejszy widzę że aż około 7 osób zostanie wykluczonych z konkursu dlatego że nie patrzą w regulamin konkursu” ,,Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes Anti-Malware Premium” pragnę do swojego zgłoszenia do konkursu z dnia 16.02.2016 ,, Właśnie kończy mi się okres promocyjny na GridinSoft Anti-Malware a tu taka niespodzianka. Dużo dobrego słyszałem o Malwarebytes Anti-Malware Premium i nie ma co się dużo rozpisywać tylko stawać do konkursu.” Pragnę dodać, że jeśli Malwarebytes Anti-Malware Premium jest tak skuteczny jak jest przedstawiany w materiale dokumentującym zalety tego programu to każdy kto przystępuje do tego konkursu chce go wygrać i mieć w swoim urządzeniu. Koledzy przystępujący do konkursu także opisują same zalety czyli coś w tym musu być. Do tej pory nie miałem okazji do skorzystania z tego softu ale może się to zmieni. W obecnym czasie kto dużo korzysta z Internetu musi być przygotowany i zabezpieczony przed występującymi zagrożeniami i niebezpieczeństwami w sieci. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich uczestników konkursu i życzę im powodzenia .Podziękowania dla kolegi angellomichel387 za zorganizowanie konkursu.
 
Krótko: to świetne i bardzo skuteczne uzupełnienie programu AV :)
 
Zgłaszam się, ponieważ to jeden z topowych programów dla mnie pod względem zabezpieczenia komputera. Wersja premium chroni komputer w czasie rzeczywistym, co jest naprawdę bardzo przydatne. Ma wykrywanie heurystyczne, dzięki czemu wykryje jeszcze nieznane zagrożenia. Jest świetnym uzupełnieniem antywirusów, z którymi nie gryzie się. Możliwość otrzymania licencji w wersji lifetime jest super i dlatego zgłaszam się chętnie.
Dziękuję za konkurs :)
 
Moja przygoda z komputerem zaczęła się w 2008 roku i z programem Malwarebytes też , bo po każdym formacie i reinstalce systemu to jeden z pierwszych softów który zawsze instaluje , dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 
Even MBAM free version is efficient than most paid antivirus softwares. MBAM is one of the most sensible softwares. Thanks for the giveaway.
 
Malwarebytes Anti-Malware Premium is a favorite app of my friends since I installed this app on his laptop, he even bought a license key in order to maximize protection against malware attacks, I personally used to use the free version because I was reluctant to pay the license every year, this is an opportunity for me to be feel the full version without paying a license every year, thank you very much for making this a great Giveaway
 
Back
Do góry Bottom