Konkurs ! TuneUp Utilities 2011 ! Giveaway

Status
Zamknięty.

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow !
TuneUp Utilities to świetny program do optymalizacji systemu , posiada wiele ciekawych opcji i pełni rolę kilku programów w jednym .
To co go wyróżnia wśród innych programów to prostota obsługi , potrafi go obsłużyć nawet laik , działa na zasadzie zainstaluj i zapomnij , program potrafi po zainstalowaniu go na dysku poszukać problemów , które są i je naprawić a także sugeruje użytkownikowi co należałoby zrobić w kwestii optymalizacji przeglądarki internetowej , wyłączenia niektórych startujących z systemem programów itd , itp.
Posiada opcję automatycznej pracy , dzięki temu jak wspomniałem pracuje dla nas sam i my nie musimy tak naprawdę już niczym się zajmować .
Używam starszej wersji z promocji i nie ukrywam że byłbym szczęśliwy mając jego najnowszą wersję !
Jednym słowem program godny polecenia wszystkim użytkownikom komputera !
:D
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
biore udzial w tym konkursie bo uwarzam ze jest to program super do optymalizacji systemu.Sam urzywam w tej chwili Tuneup 2009 i jestem z niego bardzo zadowolony.Spelnia wszystkie moje kryteria zwlaszcza w systemie jaki posiadam Windows Xp .Po odpowiednim ustawieniu i zoptymalizowaniu komputer chodzi jak żyleta.Prosze mnie liczyc.Jak wygram licke to bede mogl ten program zaktualizowac do najnowszej wersji.
 

stasiupl

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
51
Reakcje/Polubienia
2
Witam serdecznie.Biorę udział w tym konkursie,ponieważ TuneUp Utilities jest najlepszym programem w tej kategorii.Obecnie używam 2010 i uważam,że lepszego niema,choć kilka już testowałem.Pozdrawiam.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dlaczego chciałbym wygrać TuneUp Utilities 2011 - powodów jest wiele. Główne zalety i korzyści ze stosowania tego programu (lub raczej całego pakietu programów) wymienili już moi poprzednicy także nie będę wypisywał ich po raz kolejny. Napiszę co mnie jako przyszłego (mam nadzieję) posiadacza tego programu interesuję:
- interfejs w "naszym" języku czyli dobrze wiem co robię a nie przypuszczam, że chyba "o to chodzi w tej funkcji"
- program sam informuję mnie jakie czynności optymalizacji są do wykonania
- tryb konserwacji "jednym kliknięciem" - ta opcja najbardziej mi się podoba, żadnych kombinacji, dziwnych ustawień ot klikam i program sam wykonuję najważniejsze rzeczy
- optymalizacja w czasie rzeczywistym
- oczyszczanie i defragmentaryzacja rejestru
- całkowite (bezpieczne) usuwanie danych

...miałem nie wymieniać funkcji programu ale jest tu tyle pożytecznych rzeczy, że aż "głowa boli"

Mam nadzieję, że mój laptopik będzie miał szansę zaprzyjaźnić się z moim nowym "pomocnikiem" w postaci TuneUp Utilities 2011.

Życzę wszystkim użytkownikom szczęścia w losowaniu - przyda się patrząc po zainteresowaniu konkursem :)
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Aha,no tak :szok ,fajny kombajnik admin zapodał w konkursiwie.
Następna nadzieja na wygranie i następne rozczarowanie :diablo (zapewne).
Pozdrawiam i życzę wygranych :dziwak
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Super programik.Właśnie skończyła mi się licencja na wersje 2010 i przydała by się nowa!
Pozdrawiam.
 

janekzawo

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Witam
kiedyś miałem TuneUp 2008, dla mnie mistrzowski kombajn , w którym można wiele , ja na początek zmieniłem ekran logowania ze zdjęciem mojej 6-cio letniej córki , dobry był element z uwalnianiem miejsca na dysku systemowym.

pozdrawiam
janekzawo
 

booss64

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Jest to mój ulubiony program do optymalizacji systemu i czyszczenia rejestru. Używam go od wersji 2007.
Dzisiaj zainstalowałem wersję 2011 i od razu przypadła mi do gustu.
Funkcja wyłączenia zbędnych programów sprawdza się. Dezaktywowałem tylko 2 programy i mój leciwy komputer uruchamia się 87 sekund zamiast 95-ciu. Niby niewiele, ale jednak szybciej.
 

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Chciałbym go wygrać ponieważ mam ogromne problemy ze stabilnym działaniem systemu i inne programy zabezpieczające nie ogarniały tego co się u mnie działo. Po zainstalowaniu TuneUp triala zaczęło się poprawiać i teraz komputer działa dość dobrze ale niestety trial się skończył i przydałaby się pełna wersja. ;D
 

sebt

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
TuneUp Utilities od wielu lat sprawdza się na komputerach. Ostatnie wersje są bardzo dobre, a mimo to z kazdym rokiem widzimy jeszcze lepszy produkt. Darmowe alternatywy to nie to samo.. ten program jest chyba najlepszy jezeli chodzi o optymalizacje systemu oraz czyszczenie go ze zbednych danych. Inne programy tego typu moga mu piety lizac.. bardzo chciałbym mieć licencje na ten program : ) .
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Programu używam od wersji 2007 - już wtedy mnie urzekł. Przydatny po instalacji systemu dla zapracowanych - szybko zoptymalizuje system a ponadto KONSERWACJA JEDNYM KLIKNIĘCIEM TO REWELACJA - dba o utrzymanie porządku w systemie odciążając użytkownika. Będę bardzo zadowolony jeśli uda mi się wygrać.
Pozdrawiam wszystkich zawodników. :) ;)
Piotr
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Super program :) Aktualnie korzystam z TuneUp Utilities 2010. Chciałbym wypróbować wersję 2011. Mam nadzieję że uda mnie się wygrać licencję. Dzięki
 

jarekwoj

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Najlepszy program do optymalizacji komputera. Obecnie używam TuneUp Utilities 2010. Chciałbym otrzymać licencję na TuneUp Utilities 2011 aby zwiększyć bezpieczeństwo i szybkość komputera. Z góry dziękuję.
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
Bardzo dobry program do optymalizacji komputera chyba jeden z najlepszych jakich do tej pory używałem, bardzo chciałbym go wygrać ale chyba będzie ciężko.
Pozdrawiam.
 

Andi

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
To jest właśnie ten program o który mi chodzi. Muszę dokonać dobrej optymalizacji komputera i TuneUp Utilities 2011 najbardziej mi pasuje.
Może tym razem mi się poszczęści.
 
Status
Zamknięty.
Do góry